Da li ce pristati da mi bude ucitelj

• Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže emilly2

• *
  • 41
  • 0
Da li ce pristati da mi bude ucitelj
« poslato: 16:31:44, 06.Nov.2009. »
Pitanje glasi:Da li ce doticna osoba pristati da mi bude ucitelj?

http://img94.imageshack.us/img94/8100/horarac.gif

Ja sam pretstavljana asc-om na 19* bika i Venerom u vagi,egzaltiram Saturna koji j vl.mog 9.polja(ucitelj),kako je Venera na kraju znaka,to bi znacilo da sam ja odluku vec donela i da to silno zelim,a kako je SA vl.mog 8.polja (ucenje)na pocetku znaka,to bi znacilo da tek pocinjem sa ucenjem te oblasti i da je to nesto sto moram svakodnevno da radim(6.kuca),sto bi se kasnije moglo pretvoriti i u neku vrstu posla koji bi svakodnevno obavljala.On je pretstavljen marsem u lavu i ne zeli da me poducava(jer ne voli saturna) :(,a u isto vreme je saturn u terminu i licu marsa..mozda ipak porazmisli o toj mogucnosti??
Ili mozda nista nisam dobro protumacila?
« Najnovija izmena:: 17:24:58, 06.Nov.2009. * Charobnjak * »

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Da li ce pristati da mi bude ucitelj
« Odgovor #1 poslato: 12:43:57, 10.Nov.2009. »
Da vidimo :

∞ umesto Plasidus sistema polja, u TA za horarce se uzima Regiomontanus sistem polja  ;)

• ti si Asc' u Biku sa Venerom na 28° Vage {koji se inače zove i "magični, duhovni, božanski" stepen} koja je sakrivena u VI polju {VI polje je polje "podredjenih" ~ di razmišljaš o ideji da nekome budeš "podredjena"} i egzaltiraš Saturna i nalaziš se na njegovom stepenu ~ naprosto si oduševljena i opčinjena tom osobom.

• Mesec je 04° Raka na vrhu III polja. Dok si postavljala ovo pitanje bila si jako emotivna i uzbudjena, jer ti je jako stalo da dobiješ pristanak od te osobe, iako u isto vreme vrlo dobro znaš da upravo te tvoje emocije su glavni blokator da bi ti ta osoba prišla, tj. dozvolila da budeš pored nje [jer Mesec je povezan sa Saturnom preko izgona]

• Učitelj je IX polje i Saturn na 00° Vage isto tako sakriven u VI polju ~ to je njegovo X polje ~ njegov posao {ta osoba najverovatnije traži nove "podredjene" ~ jer je Saturn na 00° = nov početak} Takodje, sam Saturn je pod vladavinom Venere ~ što je dobro, jer nam to pokazuje da te je on "primetio" i da želi da uspostavi kontakt sa tobom.

Da bi dobili odgovor, najviše nas interesuju aplikacije koje Venera / Mesec imaju sa Saturnom :

○ Venera prvi aspekt ima tek kad promeni znak jer je sad u praznom hodu ~ a prvi aspekt joj je sa Marsom, a potom ima aspekt sa Jupiterom.
○ Mesec s druge strane je već imao aspekt sa Saturnom, a prva mu je aplikacija sa Suncem, a zatim sa Merkurom.
○ Saturn prvu aplikaciju ima sa Merkurom [kad Merkur iz Škorpiona predje u Strelca] a zatim ima aspekt sa Suncem.

∞ iz ovoga vidimo da će tebe i tvog budućeg Učitelja spojiti ne samo Merkur, već i Sunce ~tako da je odgovor potvrdan  :)

♥ sa srećom ♥
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže emilly2

• *
  • 41
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 17:34:59, 10.Nov.2009. »
Kako ti to lepo umes da objasnis.. :)
Hvala ti do neba na posvecenoj paznji,jvljam posle susreta da li je pristao ili ne.. (mah:mah)

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #3 poslato: 10:11:27, 12.Nov.2009. »
Držim palčeve da sve prodje superiška  (mah:mah)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000