Kako nauciti engleski

• Odgovora: 30
Stranice: « 1 2 3 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Kako nauciti engleski
« Odgovor #30 poslato: 18:32:33, 31.Avg.2014. »
Net je sada prepun info vezano za str jezike, maltene nema potrebe za skolama str jezika  (rzm) Moj savet je-za totalne pocetnike skole jezika neko vreme, posle mogu sami ko ima talenta za to
Osobe koje imaju neko znanje, osnove ali nisu nastavile da ga usavrsavaju moj savet je sledeci-komb skole str jezika (neko vreme) plus obv njihove knjige, a nakon nekog vremena kada se obnove pravila u gramatici pre svega, mislim da se moze i sam unaprediti znanje.Imaju dobri sajtovi gde se mogu upoznati ljudi iz drugih zemalja i chatovati na stranom jeziku, sajtovi su iskljucivo namenjeni za te svrhe mada naravno ima svakakvih sto se da proceniti i vrsiti selekcija  :D.Dva dobra-polyglot club i shared talk (dosta clanova iz svih krajeva sveta, mogu se naci korektni koji stv hoce da usavrsavaju znanje).Na ovaj nacin se moze unaprediti pisanje, citanje, slusanje najbolje unaprediti slusanjem njihovih emisija.Jedino nedostaje malo vise uzivo komunikacije.

Stranice: « 1 2 3 4

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000