Neopravdani izostanci

  • Odgovora: 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Maestro

  • ****
  • 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Neopravdani izostanci
« poslato: 14:35:54, 28.Sep.2009. »
Koliko neopravdanih imate i da li neopravdane dobijate samo za bezanje sa casova?


 


*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Neopravdani izostanci
« Odgovor #1 poslato: 22:55:12, 05.Apr.2012. »
Joj davno bese.U osnovnoj nikad (cak sam i sa opravdanim mucila muku, mislim da ih nikada nije bilo mnogo, imala sam jak organizam zdravstveno retko kad bila bolesna  pa sam morala da idem u skolu, kad se setim samo zivih krompira koje smo jeli jer nam rekose da se dobija temperatura a ni to nista.A posto sam bila podvrgnuta vojnickoj diciplini u osnovnoj i gimnaziji od str mame to mi je bio problem veliki  :D )
U gimnaziji takodje, prve dve god mislim da nisam imala ni jedan opravdani cak a kamoli neopravdani, u cetvrtoj je bilo par opravdanih.Ali posto sam u trecoj napravila haos i rsum tad sam jedino naredjala neopravdane.Svi drugari iz skole se secaju jedne moje cuvene reci u dijalogu sa razrednom kad sam se borila da mi se opravdaju-"Camim  :D ovde tri god bez i jednog opravdanog a gomila njih beze, nije fer hocu i ja da mi se pravdaju".I na kraju mi je sve to bilo opravdano
Ja sam moje u trecoj dobijala samo sa bezanja sa casova.Tukla se nisam i lomila inventar po skoli  :D
« Najnovija izmena:: 22:57:28, 05.Apr.2012. elenica »
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Neopravdani izostanci
« Odgovor #2 poslato: 03:31:08, 06.Apr.2012. »
Imam dosta neopravdanih na forumu. Urednički tim mi teško pravda izostanke.  :D
Šalu na stranu, kad sam išao u školu nisam imao problem sa izostancima, bio sam redovan i odgovaran djak.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000