Muškarac u znaku...

• Odgovora: 35
Stranice: « 1 2 3 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Muškarac u znaku...
« Odgovor #30 poslato: 17:10:29, 01.Avg.2012. »
Hvala ti:-* Skoro smo se upoznali preko posla, pa cemo vidjeti, ja bi voljela da bude nesto lijepo;-) Moj kolega je blizanci/skorpija, i vec na prvi pogled se moze reci da je pravi tip intelektualca, profesionalac je kome je jako stalo do materjalne sigurnosti, ali nema inicijativu, nego ceka da ga djevojka smuva. Ovu kombinaciju imaju Cola i Ceca. I meni najvise odgovaraju tipovi mjesavina jarca i skorpije,bas zbog toga sto imaju emotivnu dubinu i pruzaju osjecaj sigurnosti,iako znaju biti rezervisani,ali
http://www.t-mobile.me/wnw

Nema na cemu  ;) Fina je kod njega postavka,iako je Ve u Blizancima,nije toliko leprsava,posto je dispozitor(Me) u Biku,pa mu u ljubavi daje jednu finu postojanost.Tebi kao Skorpiji to prija  :)

Blizanci/Skorpije u djavolski intelignetni.Mnogo mi se svidja ta kombinacija  ;D Jos je kod njega i So u 8.,i Mo0Pl u Sco,Pl0Asc,pa Me i Ma u Can,a dispozitor Mo u Sco.Tu se Blizanci potpuno gube,tako da ima bas izrazene Skorpionske osobine  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #31 poslato: 17:47:33, 01.Avg.2012. »
Dobro je sto mu je So u blizancima,jer ono ublazava jak ego koji imaju skorpije, pa nije fanatican skorpion. Inace, muskarci blizanci kad se ozene, znaju biti jako posveceni porodici, pa zaboravljaju na momacki avantura zivot.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #32 poslato: 17:53:36, 01.Avg.2012. »
Moj tata je blizanci/djevica,So,Me i Ma u blizancima,pravi Merkurijanac.I  sad u 7 deceniji ima onu vedrinu i optimizam ko da je tinejdzer,stalno je u pokretu,za njega je zivot igra,inace jako voli da radi,profesionalni vozac po zanimanju,vjezba jogu,jako je vitalan,visok,nema grama sala.Ima Ve u lavu i Mo u vagi,pa mu je to donijelo i srecan bracni i porodicni zivot.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #33 poslato: 17:57:02, 01.Avg.2012. »
Dobro je sto mu je So u blizancima,jer ono ublazava jak ego koji imaju skorpije, pa nije fanatican skorpion. Inace, muskarci blizanci kad se ozene, znaju biti jako posveceni porodici, pa zaboravljaju na momacki avantura zivot.
;D

Slicna je situacija kao i sa mnom i sa mojim So u Vodoliji,koje donekle balansira ovog Jarca  :-[
A i ja sam isto primijetila za Blizance,kada se ozene,ne moze ih covjek prepoznati haha.Vjerovatno su to oni koji imaju dosta vode ili zemlje u natalu,ovi sa vatrom i zrakom se tesko smiruju  ;D
Oni su merkurijanci,pa kada je sam Me toliko aktiviran,i te kako su umni i pametni.
Kod mog druga je obrnuta kombinacija, Djevica/Blizanci.Prica sto na sat,izuzetno je pametan,vaspitan,jako lijepo se izrazava
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #34 poslato: 17:15:12, 02.Avg.2012. »
Ovaj moj mali ima neaspektovano So u biku. A Mo u ribama mu pravi kvadrat na Ur0Ju u sag, hm, kao da ce se razvesti. A Ve u gem pravi aspekte Ve180Ne, Ve120Sa i Ve120Pl. Malo je kontradiktoran, ima aspekte i za razvod i za trajanje. A i ne svidja mi se sto njegova Ve pada u moju 12. kucu. To bi bila tajna veza i ako bi se ostvarila, mada ja u natalu kipim od aspekata koji donose tajne veze.

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #35 poslato: 17:32:46, 17.Avg.2012. »
Svaki decko mi je bio rak, samo jedan bik. A svaki od njih je poptuno drugaciji. Ovaj s kojim sam bila dve godine je bio Rak/Lav i mesec u vodoliji. Stalno smo se svadjali -.-  >:( Ali nas je nesto drzalo zajedno....On kao da nije bio rak, stalno je lagao,jako je bio povrsan, ali jako pametan. Sve u svemu kretencina teska  ;D
Sledeci je bio rak/jarac sa mesecom u skorpiji. E to se zvalo savrsenstvo...... Decko je jako dobar,romantican,povucen,posten.....
Ovaj sad je rak/ blizanac ( da se rodio 2 min posle bio bi rak u podznaku) :D, s mesecom u jarcu. I on nije normalan.

Za ostale ne znam sta su bili u podznaku  ;D  ;D

Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

Stranice: « 1 2 3 4

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000