Anketa

Da li vas je udario nekada partner?

Jeste.
Nije.

Da li Vas je nekad muškarac udario?

  • Odgovora: 62
Stranice: « 1 2 3 4 ... 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Da li Vas je nekad muškarac udario?
« Odgovor #10 poslato: 23:18:14, 10.Jun.2009. »
Nije.
Ne kazem da mi se to nikada ne moze dogoditi, ali ako iko krene rukom na mene, nije svestan sta ga ceka  (perverzija) ! To bi mu bilo prvi i poslednji put! Sto neko rece, secem ruku iz ramena, a vala bi ostao i bez nekih drugih delova  ;D .
Znam par koji je u "srecnoj vezi" , spremaju svadbu a mlate se bar jednom mesecno! O cemu dalje pricati, osim se zapitati: ko je u toj vezi lud  (*o*) ?!
 


*

Van mreže sunshine_Dijana

  • *****
    Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Da li Vas je nekad muškarac udario?
« Odgovor #11 poslato: 22:22:44, 18.Jun.2009. »
Kako ko? Pa ocigledno oboje...  >:(
Ja znam devojku koju je decko izmlatio dooobrooo na sred grada i kada je oborio iz udarca, oticao je do crkve da se zakune da nikada vise nece biti sa njom, a ona je trcala za njim i kada je tu oborio iz udarca i kako je pala, u tom trenutku je prolazio neki decko (od mnogih prisutnih koji su to gledali) i ovaj joj je podigao suknju i rekao:"Dodji da jebes kurvu!", da bi ga ona posle i dalje jurila i pricala:"Sad sam ga izgubila! Izgubila sam ga zauvek! Molim te vrati seee!" Tako da posle toga, mene vise stvarno nista ne iznenadjuje, niti bilo sta ocekujem... Nista me vise ne moze iznenaditi, spremna sam na sve! Jedino me moze iznenaditi pozitivno, a to je dobro.

~Sunshine~
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Da li Vas je nekad muškarac udario?
« Odgovor #12 poslato: 23:15:01, 18.Jun.2009. »
Citat
Kako ko? Pa ocigledno oboje...
Ja znam devojku koju je decko izmlatio dooobrooo na sred grada


Da nisu to ovi sto ih i ja znam  ;D ?
Salu na stranu, prvo pitanje koje mi pade na pamet je: gde joj je pamet?! Da li su njene emocije toliko jake da posle svega ona kuka kako ga je izgubila?
I da, na zalost ni mene vise nista ne moze da iznenadi. Suvise toga ruznog mi se izdesavalo u protekle 2 godine, tako da ...  (*o*)
 

*

Van mreže sunshine_Dijana

  • *****
    Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Da li Vas je nekad muškarac udario?
« Odgovor #13 poslato: 23:22:43, 18.Jun.2009. »
Odakle su ti koje ti znas?  ;D
E bas taj rad! Jednostavno ni od koga nista ne ocekujem, mnogo se lakse zivi... Nista vise ne moze da me iznenadi, jer sam na sve spremna i necu vise nikada biti toliko povredjena. Naravno, ne bas da nista ne osecam, pa nisam ja panj. Ali stvarno, moja ocekivanja od ljudi su svedena na minimum! I mnogo lakse ovako zivim. A ne ja uvek kada volim (decka, drugaricu, sestru, itd...), stvarno uvek, dajem celu sebe, uvek sam 100% iskrena, i ostalo.. A kad posle zapazim da mi se ne vraca uopste tako...... Hmmm! Tako da stvarno je ovako najbolje! I od kada taj fazon furam mnogo mi je lakse, kao da je neki veliki teret pao sa mene! I jos neke stvari koje sam promenila... Doprinelo je da se stvarno bolje osecam i mnogo manje brinem. Previse sam brinula, to je i psiholog pokusavao da promeni kod mene, sto za bliske ljude se preepreevise cimam, razmisljam i brinem, ali nije uspeo. Ali evo sada sam postavila to na svoje mesto! Drugacije sada gledam na neke stvari i znam da ce biti bolje ovako!
~Sunshine~
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Da li Vas je nekad muškarac udario?
« Odgovor #14 poslato: 23:30:16, 18.Jun.2009. »
Nedostajao mi je moj glavni sagovornik Dijana  ;)
Bas tako, mnogo je lakse kada od ljudi ne ocekujes nista a dobijes puno... Volim sve oko sebe, postoji neko zbog koga bih uradila ... paaa skoro sve ali ne postoji niko koga volim vise od sebe  ;D . Ma kako se cinilo sebicno s moje strane, tako je! A jadan onaj ko bi se usudio da digne ruku na mene - koliko god da ga volim bilo bi ... (perverzija)
 

*

Van mreže sunshine_Dijana

  • *****
    Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Da li Vas je nekad muškarac udario?
« Odgovor #15 poslato: 23:43:25, 18.Jun.2009. »
I ti si meni nedostajala!!!  :zaljubljena:
To uopste nije sebicno! Cak ja mislim da svaki covek voli najvise sebe, pa druge... Koliko god ljubav prema nekome bila velika! Moze voleti skoro kao sebe, ali ipak sebe najvise! I to je realnost, samo sto ljudi ulepsavaju zivot tako zamazivajuci sebi oci. Sta znam, valjda im je tako lakse. Ne krivim nikoga, i ja sam tako radila jedno vreme... Ali jeste tako, a osobe koje kazu suprotno, moje misljenje je da ili nisu razmisljali dovoljno (ili uopste) o ovoj temi, pa samim tim nisu ni shvatili da je zaista tako, ili ne zele da shvate, tj. lakse im je i lepse da idealizuju sve i veruju u nesto lepo (iako to nije tako). Jednostavno neki mozda i dodju do zakljucka, ali ne mogu da ga podnesu i onda se ipak vrate u svoj svet idealnog. Koji je naravno lepsi, ali imaginaran. ;) Treceg nema.
~Sunshine~
 


*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Da li Vas je nekad muškarac udario?
« Odgovor #16 poslato: 23:44:45, 18.Jun.2009. »
Potpuno se slazem!
 

*

Van mreže sunshine_Dijana

  • *****
    Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Da li Vas je nekad muškarac udario?
« Odgovor #17 poslato: 23:46:51, 18.Jun.2009. »
Nemas pojma koliko mi je drago! Ali stvarno! I za ono sto smo malopre pisale, za ocekivanja i iznenadjenja, a i za ovo! Zato sto stvarno je malo ljudi koji dele nase misljenje! Ali kad ovako neke stvari kontamo........ Znam da znas i sama sta znaci, ne moram da ti objasnjavam ;) 
~Sunshine~
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Da li Vas je nekad muškarac udario?
« Odgovor #18 poslato: 00:01:27, 19.Jun.2009. »
Zivot je mnogo kompleksniji od puke svakodnevnice, treba se pozabaviti i ovakvim temama... I sada ce mnogi reci da filozofiramo ali neka ih!
I ne, ne moras da mi objasnjavas. Nas dve se savrseno razumemo  ;D
 

*

Van mreže sunshine_Dijana

  • *****
    Počasni član
  • 2 194
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 7
  • Pol: Žensko
  • ~Sunshine~
Odg: Da li Vas je nekad muškarac udario?
« Odgovor #19 poslato: 00:04:29, 19.Jun.2009. »
Naravnoooo... Za svaku rec od ovih! ;D
~Sunshine~
 


Stranice: « 1 2 3 4 ... 7 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
0 Odgovora
620 Pregleda
Najnovije: 13:27:32, 19.Feb.2014.
maraja
2 Odgovora
1369 Pregleda
Najnovije: 19:12:15, 03.Maj.2014.
plutonac
6 Odgovora
1488 Pregleda
Najnovije: 09:16:41, 01.Avg.2014.
plutonac