Noć knjige u znaku humanosti

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Noć knjige u znaku humanosti
« poslato: 16:33:04, 06.Dec.2014. »
U organizaciji izdavačke kuće Laguna i knjižarskog lanca Delfi u petak, 12. decembra od 17 sati do ponoći biće organizovana jedanaesta tradicionalna manifestacija "Noć knjige" koja će biti u znaku broja 5757. Manifestacija "Noć knjige" ima regionalni karakter, a svojom masovnoću i atraktivnim programom pomera granice.

Organizatori manifestacije "Noć knjige", izdavačka kuća Laguna i knjižarski lanac Delfi i fondacija "Podrži život" na čelu sa glumcem Sergejem Trifunovićem, odlučili su da ovogodišnja manifestacija bude u znaku humanitarnog broja 5757 na koji svako može poslati SMS (tarifira se sa 100 dinara) i tako dati svoj mali doprinos.

Laguna uspešno posluje već 16 godina i svoju reputaciju lidera u izdavaštvu gradi na proverenim vrednostima, kojima je dosledna od samog osnivanja. Tokom dugogodišnjeg poslovanja interesi izdavačke kuće su neraskidivo isprepleteni sa interesima ljudi i zajednice u kojoj Laguna posluje. Poverenje koje Laguna uživa plod je iskrenog i doslednog angažovanja na implementaciji proverenih vrednosti u koje i sama duboko veruje, a fondacija "Podrži život" još u martu mesecu stala je na stranu bolesne dece i odlučila da pokrene humanitarne akcije za lečenje dece i omladine, kojima je hitno potrebna pomoć.

Putem sajta www.podrzizivot.com svi humani ljudi mogu videti kojoj deci je pomoć najpotrebnija i na koji način mogu dati svoj doprinos.

Pored sportske legende Žarka Paspalja, u Upravnom odboru fondacije "Podrži život" nalazi se i Lagunin autor Svetislav Basara.

"Donesite pravu odluku, pomozite deci kojoj je pomoć potrebna i 12. decembra budite budni uz knjigu", poručuju iz "Lagune".


Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže saskaiana

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Noć knjige u znaku humanosti
« Odgovor #1 poslato: 14:29:01, 17.Nov.2016. »
lalalalalalalalalal ja sam mali leptiric lalalalala :p :p :p :p
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
0 Odgovora
1384 Pregleda
Najnovije: 17:46:51, 23.Jan.2009.
Astro-girl
35 Odgovora
13911 Pregleda
Najnovije: 17:32:46, 17.Avg.2012.
PantaRei92
0 Odgovora
916 Pregleda
Najnovije: 16:56:38, 06.Apr.2013.
bielenda