Astrologija zavodjenja

• Odgovora: 28
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Astrologija zavodjenja
« Odgovor #10 poslato: 16:56:12, 03.Jul.2010. »
A, sta je sa zenama u istim znacima?  One kao da ne postoje:))

*

Van mreže sladjica

• 949
  • 1
« Odgovor #11 poslato: 17:01:59, 03.Jul.2010. »
Nama ne treba astrologija, dato nam je sve od Boga najbolje zar ne?! :navijac: yeah   hehehehe
Ajde ima li i nas ??????

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
« Odgovor #12 poslato: 17:03:26, 03.Jul.2010. »
Sto jes jes ;D  Ah te zene ;)

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
  • sve se može postići samo treba htjeti
« Odgovor #13 poslato: 14:51:05, 26.Jul.2010. »
Škorpija, 23. 10 - 22. 11.
O kakvoj ženi mašta: O onoj koja će mu biti verna do groba.
Kako ispoljava osećanja: Sve dok je zaljubljen, neće mu padati na pamet da bi vama mogao da se sviđa neko drugi. Kada nije siguran da li vas voli, postaje posesivan i ljubomoran
Kako da ga osvojite: Asketskim izgledom, nevinim pogledom i bretelom brushaltera koja se neprimetno nazire ispod bluze. Probudite detektiva u njemu. Naterajte ga da vas istražuje. Postavite mu zagonetku tako što ćete poslati polovične, ali izazovne informacije o sebi. Istaknite svoju samostalnost i počnite nenametljivo da mu se namećete. Pričajte o sebi, ali ne obećavajte ništa. Ostanite nedorečeni i on će poželeti da čuje priču do kraja. Oduševite se onim što njega oduševljava, zabrinite se nad onim što njega brine, kritikujte ono što mu smeta i sigurno će vas pozvati na večeru.

oke,ima istine u tome,al ja mislim da ne pada svaka škorpija na isto,ovisi o tome kakva mu je natalna karta i što sve čini njega kao osobu,zar ne?Malo proučavam astrologiju pa samo iznosim svoje mišljenje :))))
Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #14 poslato: 20:17:57, 26.Jul.2010. »
Da citiram jednog muskarca Vodoliju :" Moje srce je ko autobus ili ko trolebus,al onaj dugi, moze stati dosta djevojaka " ;) pa sta da covjek poslije toga misli.. haus kako su vodolijice sirokogrudne :D

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #15 poslato: 22:13:25, 26.Jul.2010. »
Nisu svi takvi, ja sam sa jednom Vodolijom godinu dana i ono što njima trebaje razumevanje i slobode i onda možete sve po svom .... :tapse: :zaljubljena:

Blago tebi, ja sam imala iskustva sa vodolijom koji ima i previse prostora za sve djevojke ovog svijeta. >:( Svakako uvijek do jednom.
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
« Odgovor #16 poslato: 12:23:22, 27.Jul.2010. »
Alicia,kažu da su vodenjaci liberarni znakovi,koji teže slobodi,tako da ne čudi što su u stanju istovremeno imat više partnerica ili partnera
Natalna karta

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #17 poslato: 00:49:21, 28.Jul.2010. »
Alicia,kažu da su vodenjaci liberarni znakovi,koji teže slobodi,tako da ne čudi što su u stanju istovremeno imat više partnerica ili partnera

Uvjerila sam se u to :) ali imala sam slucaj i sa vodolijicama sa kojima sam bila kratko u vezi, ali su bili vjerni. Pronade se poneki. Nesto kad razmislim, izgleda da ja posebno privlacim vodolije, valjda sto sam tolikoooo protiv otvornih veza...ali iz istog razloga kratko traje. :D

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
« Odgovor #18 poslato: 09:04:54, 28.Jul.2010. »

Uvjerila sam se u to :) ali imala sam slucaj i sa vodolijicama sa kojima sam bila kratko u vezi, ali su bili vjerni. Pronade se poneki. Nesto kad razmislim, izgleda da ja posebno privlacim vodolije, valjda sto sam tolikoooo protiv otvornih veza...ali iz istog razloga kratko traje. :D

nemora biti da je to zato jer si ti protiv otvorenih veza,možda u tebi ima nešto što ih privlači...tako ni meni nije bilo jasno zašto ja toliko privlačim škorpione i bikove,pa kad sam pogledala svoju natalnu kartu,našla sam i razlog ;)
Natalna karta

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #19 poslato: 12:10:27, 28.Jul.2010. »
nemora biti da je to zato jer si ti protiv otvorenih veza,možda u tebi ima nešto što ih privlači...tako ni meni nije bilo jasno zašto ja toliko privlačim škorpione i bikove,pa kad sam pogledala svoju natalnu kartu,našla sam i razlog ;)

Da li bi i meni, molim te, nasla u mom natalu razlog?  (*o*) :-[

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000