"Doktorova kula" za bolesnu decu

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

  • *****
    Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
"Doktorova kula" za bolesnu decu
« poslato: 23:47:05, 18.Jul.2009. »
Posle "roditeljske kuće" koja se nadgrađuje na zgradi Instituta za majku i dete,u Beogradu će biti osposobljena još jedna zgrada namenjena boravku teško obolele dece iz unutrašnjosti i njihovih roditelja.
Rečje o "Doktorovoj kuli",zgradi koja se nalazi u krugu Kliničkog centra Srbije,a koja bi trebalo da bude adaptirana do kraja godine.Rekonstrukciju i opremanje zgrade uz pomoć donatora finansiraće Republički zavod za zdravstveno osiguranje,grad Beograd i opština Savski venac.


Drago mi je da se nešto dešava po tom pitanju,jer oboleli od raka nemaju mnogo podrške od institucija.Već godinama nam fali centar koji bi zbrinjavao terminalano bolesne od raka,koji sada bivaju otpušteni kući gde nemaju adekvatnu negu koja im je stalno potrebna,da ne pričamo o traumama za porodicu.
I da ne zaboravim kampanju Srbija protiv raka-pridružite se sloganu-Reci svima koje voliš


 


*

Van mreže Džudi

  • **
  • 212
  • 10
  • Pol: Žensko
Odg: "Doktorova kula" za bolesnu decu
« Odgovor #1 poslato: 11:24:43, 20.Jul.2009. »
Biće potrebno mnogo ulaganja da bi se " Doktorova kula " sredila.

Drago mi je što se nešto radi po pitanju smeštaja bolesne dece i njihovih roditelja, samo sam iznenađena što su se odlučili za " Doktorovu kulu "- jer znam gde se ona nalazi.

Malo me hvata panika, da ne bude sutra, nešto slično kao u Padinskoj skeli.

- Reci svima koje voliš -
Život je sastavljen od dana za plakanje i od dana za smejanje...
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
13 Odgovora
4392 Pregleda
Najnovije: 15:50:46, 17.Feb.2010.
tamara-ku
2 Odgovora
1424 Pregleda
Najnovije: 21:25:16, 12.Mar.2009.
*Mew - S.w.E.e.T*
0 Odgovora
832 Pregleda
Najnovije: 17:02:54, 20.Jul.2009.
*Mew - S.w.E.e.T*