"Preobraćeni" kanibal se odriče ljudskog mesa u ime ljubavi

  • Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže *Mew - S.w.E.e.T*

  • ***
  • 1 113
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 3
  • Pol: Žensko
  • ..samo u snu..ljubav postoji za nas..
"Preobraćeni" kanibal se odriče ljudskog mesa u ime ljubavi

Sumanto, indonezijski kanibal koji trenutno živi na jugu ostrva Jave, obećava da su njegovi dani ljudožderstva odbrojani i kaže da želi da se zaljubi.
Nakon što je iskopao telo starice iz svog sela ne bi li je pojeo, Sumanto je prvo robijao, zatim su ga poslali u muslimansku kliniku za rehabilitaciju. Tada je stranim agencijama rekao da je starica bila "jako fina".

"Volim meso. Sve vrste mesa, samo da je skuvano. Ali više ne jedem ljude", objašnjava Sumanto.
Sumanto pokušava sve ne bi li ga bivše komšije ponovo prihvatile i primile nazad u rodno selo. Tvrdi da jede samo spanać i da želi iskusi ljubav.
- Tužan sam. Ljudi su rekli toliko loših stvari o meni. Pokušaću da navedem komšije da otvore svoja srca i prime me nazad - kaže Sumanto.
Ali, izgleda da mu želja za ljubavlju neće baš tako lako proći. U selu su ga odbacili kada je pušten iz zatvora, jer se meštani boje da bi mogli da postanu njegov sledeći obrok.
- Sumanto? Žderač leševa. Bio je zlonameran čovek koji je često krao naš pirinač i piliće. Nikada neću zaboraviti smrad smrti i prizor belo-žutog ljudskog mesa umočenog u sos od soje. Biće svačega ako se vrati. Ne želim da me ubije i pojede za večeru - kaže jedna njegova komšinica, koju bivši komšija očigledno nije uverio u svoju rehabilitaciju.
Sumanto kaže da će sad živeti i na "vodi, vitaminima i mineralima", ako mu to pomogne da pronađe ljubav.
- Meso je definitivno ukusnije od povrća, ali ako nema mesa, snaći ću se i sa travom. Ona je zdrava, a mogu da je skuvam i dodam joj začine da bude finija - kaže preobraćeni kanibal.

[24sata]


...Te busque debajo de las piedras y no te encontre
En la manana fria y en la noche te busquer Hasta enloquecer Pero tú llegaste a mi vida como una luz Sanando las heridas de mi corazon Haciéndome sentir vivo otra vez...
 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
0 Odgovora
1832 Pregleda
Najnovije: 21:57:12, 27.Sep.2009.
miss80
0 Odgovora
1021 Pregleda
Najnovije: 17:39:51, 15.Feb.2011.
Nale 83
0 Odgovora
1245 Pregleda
Najnovije: 14:19:47, 02.Feb.2012.
Nale 83