Anketa

Da li su romantika i novac medjusobno povezani?

Jesu
Nisu

Romantika bez para

• Odgovora: 43
Stranice: 1 2 3 ... 5 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Romantika bez para
« poslato: 16:11:05, 11.Jul.2009. »
Romantični bez para

Prošetajte se s njom i budite romantični. Zvezde, mesec i ostali romantični lampioni, uz nežan zagrljaj i toplinu koju joj nudite, odneće pobedu nad bilo kojim obedom u skupocenom restoranu; da i ne govorimo o zalascima i izlascima sunca u nekoj romantičnoj busiji za uživanje u tom prizoru.
Zastanete, pogledate i nastavite sa šetnjom i pričama koje vam prijaju i kraja nemaju. Biće vam tako zabavno i prijatno da ćete to sigurno želeti da ponovite čak i ako budete imali dovoljno novca. Ukoliko ste ipak zimogrožljivi, možete da isplanirate popodne u, recimo, javnoj čitaonici. Kad je već iznenadite i namamite na takvo mesto, ubedite je da ste bili u pravu, posebno ako ste oboje romantične prirode.

Tragajte za mestom na koje biste rado otputovali zajedno, svojom zajedničkom pesmom, tražite teme koje vas oboje interesuju, birajte knjige jedno drugom. Toliko je toga, a tako malo vremena... Budite vešt kuvar, pa iznenadite svoju partnerku. To nije teško. Uključite maštu i od stvarčica koje nađete u frižideru pripremite joj večeru koju neće zaboraviti. Još nešto za kod kuće: napravite banju u svom kupatilu. Mirišljave soli i ulja, travke, biljčice i ulja za masažu biće od izuzetne pomoći za stvaranje uzbudljivog štimunga, pa i erotskog naboja.

Izvor: Krstarica

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Romantika bez para
« Odgovor #1 poslato: 23:19:58, 11.Jul.2009. »
Posmatranje zvezdanog neba, osvit zore ili zalazak sunca uz voljenog se ne mogu kupiti... Novac nije preduslov za romantiku, ljubav je dovoljna  :zaljubljena:

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #2 poslato: 23:44:18, 11.Jul.2009. »
Slažem se,romantika i novac nisu povezani,najromantičnije su sitnice koje imaju malu ili nikakvu materijalnu vrednost,a dirnu ti srce... :zaljubljena:

*

Van mreže MiMibb

• *
  • 93
  • 1
  • http://img17.imageshack.us/img17/4483/mimif
« Odgovor #3 poslato: 15:01:56, 16.Jun.2010. »
Posmatranje zvezdanog neba, osvit zore ili zalazak sunca uz voljenog se ne mogu kupiti... Novac nije preduslov za romantiku, ljubav je dovoljna  :zaljubljena:
Slazem se potpuno. Novac nema bas nikakve veze sa romantikom.

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 63
  • mizantrop 1%
« Odgovor #4 poslato: 15:18:03, 16.Jun.2010. »
Slazem se i ja u potpunosti, kad je ljubav u zraku, onda je svugdje lijepo.  (kiss3) inlove kiss2
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #5 poslato: 16:00:10, 16.Jun.2010. »
 (e*e) devojke ... drago mi je sto delite isto misljenje! Za romantiku je dovoljno malo truda, mnogo ljubavi i zelja da se dopre do  :srce: voljene osobe, novac nema veze sa tim.

*

Van mreže MiMibb

• *
  • 93
  • 1
  • http://img17.imageshack.us/img17/4483/mimif
« Odgovor #6 poslato: 17:51:00, 16.Jun.2010. »
Ma kad ti je s nekim lepo,lepo ti je bre i u kartonskoj kutiji ;) :D,i tu ce se stvori romanticna atmosfera,al ako neko ima samo novac,a nema nista drugo,pa ni smisao da zevamo u prazno 8),onda mu je sve dzaba.  Novcem ne moze da me kupi da ga volim,nikako.  Pa svako normalan,ce deliti pametno misljenje sa tobom,koliko vidim ovde srecom nema ni jedne koja voli novac vise od emocija. Bravo,bravo,svaka cast (e*e).  Ima nade,za nas romanticare,JEEEE (e*e)

*

Van mreže sladjica

• 949
  • 1
« Odgovor #7 poslato: 18:24:02, 16.Jun.2010. »
Ja jesam romantična ali nekako sa parama je lepše...(moje ili njegove, svejedno ).
Nemoj te me pogrešno shvatiti nisam sponzoruša niti me tako nešto privlači ali to je moje mišljenje!!!!

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #8 poslato: 19:17:45, 16.Jun.2010. »
Sladjice naravno da te necemo pogresno razumeti :) (bar ja nisam) ... Lepse je ako imamo para, da sutra ne moramo misliti sta i kako cemo dalje ali sto se tice romantike, tu apsolutno mislim da novac nije presudan faktor. Danasnji momci (svaka cast pojedincima) su u fazonu: "ma kakva romantika, za to treba puno para". Jadne njihove devojke pored njih tako nekreativnih i nemastovitih  ;)

*

Van mreže sladjica

• 949
  • 1
« Odgovor #9 poslato: 19:30:53, 16.Jun.2010. »
Novac nije presudan ali ga je lepo imati .... :D
Momci koji nisu romantični za mene ne postoje jer ja u ljubav verujem  :zaljubljena: :zaljubljena: :zaljubljena:

Stranice: 1 2 3 ... 5 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000