venera u lavu

• Odgovora: 24
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
venera u lavu
« poslato: 23:50:13, 10.Jul.2009. »
 :) :)
venera u lavu

Ovo su osobe nemirne prirode, tople, otvorene i iskrene. Inspirativne su i kreativne, imaju sklonost ka umetnosti i umetnički talenat. Vole lepe predmete svetla i lepo ukrašena mesta kao što su galerije, pozorišta, ali i restorani. Uživaju u društvenoj zabavi, igrama i zadovoljstvima. Lepo se oblače, često i ekstravagantno, obožavaju da nose skup nakit i da se kreću u luksuznom okruženju. Imaju sreće na lutriji i u kockanju.

Imaju strasna osećanja i izražavaju ih na kitnjast način. Ljubav je suštinski deo njihove prirode i teže da se iskažu i potvrde kroz ljubav. Lako pridobijaju i osvajaju okolinu. Kod njih postoji tendencija zaljubljivanja na prvi pogled.

Vole da se ljube i lako osete požudu. Ne skrivaju svoje draži, komunikativni su i vole da flertuju. U ljubavnoj vezi se slobodno ponašaju, ali uspevaju da održe vezu i brak. U brak ulaze iz ljubavi i to često u mlađim godinama. Plodni su i vole decu.  

preuzeto sa neta

« Najnovija izmena:: 23:53:03, 10.Jul.2009. elenica »

*

Van mreže mica88

• **
  • 252
  • 0
Odg: venera u lavu
« Odgovor #1 poslato: 21:12:03, 22.Okt.2009. »
Venera u Lavu daje leprsave i sarmantne osobe...

*

Van mreže posejdon

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 13:45:16, 06.Feb.2010. »
evo moje venere u lavu,mogu da kazem da je u prvoj ali na vrhu 2.,zivot mi nikad nije bio preterano tezak jer je deo vel. vatrenog trigona,sve opisano stoji i to da kao zanimanje upala ja u krojenje i sivenje
stil mi jeste neobican,ne volim bas zlato,vise volim srebro!asc u raku,stalno menjam mindjuse,venera su usi

*

Van mreže ♥ Lutka♥

• **
  • 315
  • 0
  • el destino es así...
« Odgovor #3 poslato: 12:20:38, 04.Mar.2010. »
Venera u Lavu

Zene su prave princeze, oni obozavaju elegantne stvari, vole da se kite i veliku paznju pridaju izgledu i odjeci.Vole da nose marke.Ovo su uvijek bezprijekorno dotjerani ljudi.Vole zlatnu boju. To su ljudi koji vole novac i vole se kretat u drustvu imucnih ljudi.Vole privlaciti pozornost tj vole bit u centru paznje i ocekuju da se prema njima tako ponasaju ukucani a i oni vani kuce, ne vole bit podredeni i to nece nikad dopustit.Zele biti od vaznosti.Oni su srdacni,odani i darezljivi iskljucivo prema onima za koje smatraju da su to zasluzili.U svadama, preprikama, raspravama znaju bit poprilicno siloviti, dramaticni i teatralni. Zenske osobe su cesto jako privrzene ocevima i cjene njegovo misljenje. Privlaci ih gluma, muzika,pisanje crtanje.

:)

http://i387.photobucket.com/albums/oo320/nensilovepink/ancy-1.gif al' nista me se ne tice i malo sta me pomera i dotice sem mozda nje <3

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #4 poslato: 12:29:55, 04.Mar.2010. »
Nadjoh se 90% u ovome... meni u X polju ~ jeste mi bio plan da se samo bavim slikarstvom, al' eto, prevagnuo njen aspekt sa Uranom na Asc', pa se odlučih za astrologiju :)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže posejdon

• *
  • 81
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 13:13:12, 20.Mar.2010. »
Venera u Lavu

Zene su prave princeze, oni obozavaju elegantne stvari, vole da se kite i veliku paznju pridaju izgledu i odjeci.Vole da nose marke.Ovo su uvijek bezprijekorno dotjerani ljudi.Vole zlatnu boju. To su ljudi koji vole novac i vole se kretat u drustvu imucnih ljudi.Vole privlaciti pozornost tj vole bit u centru paznje i ocekuju da se prema njima tako ponasaju ukucani a i oni vani kuce, ne vole bit podredeni i to nece nikad dopustit.Zele biti od vaznosti.Oni su srdacni,odani i darezljivi iskljucivo prema onima za koje smatraju da su to zasluzili.U svadama, preprikama, raspravama znaju bit poprilicno siloviti, dramaticni i teatralni. Zenske osobe su cesto jako privrzene ocevima i cjene njegovo misljenje. Privlaci ih gluma, muzika,pisanje crtanje.

:)
pa ne volim zlato ali volim da se kitim,to sigurno,pogotovo usi(mindjuse).oca cenim ali ne preterano,volela bih da mogu,objektivno,nije bio za primer pa otud moje razocaranje,privlaci me sve od gore napisanog osim crtanja

*

Van mreže DreamyGirl991

• *
  • 65
  • 1
  • * Viva la Vida *
« Odgovor #6 poslato: 00:01:11, 14.Dec.2010. »
Ah,najbolje mesto za We je u Lawu =D U konj. sa Ju preteruje u swemu nawedenom,ali ooobozawam je ;D Zna li neko sta donosi i to sto je na Regulusu?
Welik je onaj čowek koji nije izgubio srce deteta. . . :)
Natalna karta

*

Van mreže srcenadar

• *
  • 26
  • 0
  • volim zivot
« Odgovor #7 poslato: 20:03:48, 14.Dec.2010. »
moja venerica u lavu u trecoj kuci u sekstilu sa ascedentom, konjukcija mesec, trigon uran i sve to kvari mracni saturn koji je ni manje ni vecu u opoziciji sa njom

*

Van mreže Clea999

• *
  • 3
  • 0
« Odgovor #8 poslato: 22:29:25, 14.Dec.2010. »
I ja imam veneru u lavu, u desetoj kuci u konjukciji sa marsom.... :D
Uh, dosta ovoga je tacno..
Ispoljila se ova moja venera i te kako, i to kroz scenu, javne nastupe i to..
A sta me dalje ceka videcemo, eheheh.

*

Van mreže DreamyGirl991

• *
  • 65
  • 1
  • * Viva la Vida *
« Odgovor #9 poslato: 15:54:07, 18.Dec.2010. »
Srcenadar,twoja We ti sigurno donosi zanimljiw ljubawni ziwot :DDD :)
Welik je onaj čowek koji nije izgubio srce deteta. . . :)
Natalna karta

Stranice: 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000