Sta da radim?

• Odgovora: 5

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
  • Pol: Žensko
Sta da radim?
« poslato: 16:02:45, 07.Jul.2009. »
Smiso,imam jako veliku dilemu vezano za imovinu moje majke,radi se o kuci i placu,a koje je ona nasledila od bake i ujaka koji su umrli pre par godina.To nasledstvo je za mene izvor nepresusne brige,sto zbog komsija koji nam ulaze u posed,sto zbog atraktivnosti lokacije gde se nalaze(u kuci su dva lokala koja je kupio od opstine drugi covek,i sad je tu atraktivan kafic,a na placu nam je opstina nezakonito stavila trafike),a i zbog toga sto se sad trenutno nalaze u takvom stanju da moram kucu da renoviram a za to nemam sredstva.To je kuca mog detinjstva za koju sam vezana,i nju ne bih prodavala ali plac bih prodala a ne znam da li je to pametna odluka i kada to uraditi?To je moje pitanje.
Datum:07.07.2009
Vreme:16:02
Mesto:Beograd

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Sta da radim?
« Odgovor #1 poslato: 18:20:25, 07.Jul.2009. »
Da vidimo :

◘ ti si Asc' u Škorpionu, sa Marsom u Biku u VII polju.
◘ Mesec se nalazi u Jarcu na kraju II polja.
◘ IV polje je u Ribama, sa retro Jupiterom u Vodoliji u III polju.
◘ plac je "drugi deo" IV polja ~ onaj koji se nalazi u Ovnu, sa Marsom u Biku u VII polju.
◘ potencijalni kupac tog placa je VII polje, tj. Venera u Blizancima u VII polju, dok je cena tog placa X polje, tj. Merkur u Raku u VIII polju.

•○• da bi se videlo šta će dalje biti sa kućom ~ posmatramo vladara IV polja ~ to je retro Jupiter u Vodoliji ~ Jupiter sam po sebi poredstavlja "primetnu nekretninu" jer simboliše dobrostanje i expanziju. Retrogradnos nam ukazuje da ta kuća dugo već postoji. Jedno duže vreme Jupiter neće imati aplikacioni aspekt, što znači da za jedan duži vremenksi period neće biti potencijalnih kupaca za kuću. Jupiter je povezan sa Marsom preko termina, ali njime vlada i u triplicitetu je Saturna ~ koji ovde u horarcu vlada III poljem ~ komšije...

○•○ Mars je u sep.90° sa Jupiterom, a prva mu je aplikacija 120° sa Mesecom. Ovde se vidi tvoje "bavljenje" tom kućom.

•○• ti ni kao Mesec ni kao Mars nemaš preko tabele uticaja na Merkur {cenu placa} ali zato kupac {Venera} je pod vladarstvom upravo Merkura {cene} ~ potencijalnom kupcu bi se "dopala" cena tog placa. Ono što je interesantno je i činjenica da se Saturn nalazi u X polju ~ moguće je da bi od kupaca placa neko od komšija bio jako zainteresovan!

○•○ da bi videli da li postoji šansa da se plac proda ~ treba nam neka aplikacija izmedju Marsa i Venere ~ ili pak da ih neka treća planeta spaja... Ovde imamo opciju da Mars i Venera se spajaju preko njihovog aspekta sa Mesecom ~ prvo dok je Mesec u Jarcu on ima 120° sa Marsom, pa ondak ulazii u prazan hod i kad udje u znak Vodolije njegov prvi aspekt je 120° sa Venerom ~ što nam daje opciju potvrdnog odgovora, postoji šansa da prodaš plac, ali ćeš još malo morati da sačekaš {to nam govori ova promena znaka u kome se nalazi Mesec}
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #2 poslato: 19:11:30, 07.Jul.2009. »
Smiso,u pravu si,neko od komsija bi sigurno bio zainteresovan.Samo posto je ova kriza,bojim se da ce hteti da ga kupi za cenu koja je ispod trzisne.S jedne strane imam potrebu da se proda a sa druge,necu ni da ga prodajem bas za dzabe.Bolje je sacekati-verovatno.
Hvala ti puno. :-*

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #3 poslato: 19:23:27, 07.Jul.2009. »
Pa s obzirom da je cena ~ Mekrur u Raku ~ a po tabeli Merkur ne voli Saturna, dok Saturn obožava Mekura ~ jako je verovatno da bi bilo koja cena pasovala tom nekom komšiji kupcu...
Treba sačekati i posmatrati ko se sve interesuje, pa u datom trenutku odreagovati ~ a možda i postaviti i horarc  ;)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #4 poslato: 19:28:23, 07.Jul.2009. »
Vazi,javicu ti sta se desava sa tim.Jos jednom puno hvala.

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #5 poslato: 19:30:16, 07.Jul.2009. »
Sa srećom u svakom slučaju yeah

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000