Anketa

Da li biste želeli online tumačenje dnevne tarot karte?

da
(82.4%)
ne
(7.4%)
neko drugo bacanje karata
(10.3%)

Tarot

• Odgovora: 87
Stranice: « 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tarot
« Odgovor #40 poslato: 16:26:03, 04.Mar.2010. »
Nedavno sam negdje procitala da je on stvarno strucnjak za tarot, ali da su mu ljudi dodijali pa je okrenuo sve na sprdnju. Gledala sam jednom kad je nekoj zeni rekao da ce da rijesi probleme ako se skine gola i pride televizoru. Onda je znao reci kao sad ce da skida uroke i pocne vikati: ''Uroci bjezite!'' ;D

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #41 poslato: 12:04:12, 06.Mar.2010. »
Ne zna se ko je gori da li on ili ljudi koji ga zovu i shvataju ozbiljno (*o*)...

*

Van mreže Uhy

• 943
  • 1
  • If you don't know where you are going any road wil
« Odgovor #42 poslato: 19:03:17, 17.Mar.2010. »
A da li neko sa foruma ima da se ozbiljnije bavi i ako je vec pitanje da li bi ste radili online, jer postoji mogunost da se otvori u okviru teme/podtema gde bi se zabavili, prosirili znanje i vidike i naucili nesto i na ovaj nacin? Unapred Hvala   (mah:mah)

Eto da dragi Feniksu da odgovorim na tvoje pitanje. Već se dugi niz bavim Sudbinskim kartama ili Ciganicama kako ih još zovu pa ako imaš kakovih pitanja pitaj slobodno vrlo rado ću odgovoriti.

Inače čitajući ove postove uočih da ima svakojakih komentara. Kako rekoh dugi niz godina radim s Ciganicama tako da mi se to pretvorilo i u službeni posao i iz svog vlastitog iskustva usudit ću se reći da se kartomanijom bave svakojake osobe i pričaju sve i svašta. Da me nebi krivo shvatili nemam ništa protiv ikoga no mislim da je vrjednije ljudima reći zaista ono što ste vidjeli u kartama, ma koliko to brutalno bilo nego li ljudima pričati ono što bi oni htjeli čuti.

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
« Odgovor #43 poslato: 20:59:44, 17.Mar.2010. »
Već se dugi niz bavim Sudbinskim kartama ili Ciganicama kako ih još zovu pa ako imaš kakovih pitanja pitaj slobodno vrlo rado ću odgovoriti.

Inače čitajući ove postove uočih da ima svakojakih komentara. Kako rekoh dugi niz godina radim s Ciganicama tako da mi se to pretvorilo i u službeni posao i iz svog vlastitog iskustva usudit ću se reći da se kartomanijom bave svakojake osobe i pričaju sve i svašta. Da me nebi krivo shvatili nemam ništa protiv ikoga no mislim da je vrjednije ljudima reći zaista ono što ste vidjeli u kartama, ma koliko to brutalno bilo nego li ljudima pričati ono što bi oni htjeli čuti.[/color]

Trebas li neke podatke osim pitanja?

*

Van mreže Uhy

• 943
  • 1
« Odgovor #44 poslato: 21:30:23, 17.Mar.2010. »

Citat
Trebas li neke podatke osim pitanja?

Treba mi datum rođenja i vaše pitanje

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
« Odgovor #45 poslato: 23:59:00, 17.Mar.2010. »
A jel treba ciljano pitanje ili se moze gledati i opcenito, znaci sta ce se desiti u nekoj skorijoj buducnosti? Koliko se vremenski unaprijed uopce moze vidjeti tarotom? Jel se radi o mjesecima ili o godinama? Kakvo je tvoje iskustvo? I zadnje pitanje, moze li datum rodenja na PP, a pitanje ovdje? Treba li i godina rodenja?

*

Van mreže Uhy

• 943
  • 1
« Odgovor #46 poslato: 00:26:31, 18.Mar.2010. »
Citat
A jel treba ciljano pitanje ili se moze gledati i opcenito, znaci sta ce se desiti u nekoj skorijoj buducnosti? Koliko se vremenski unaprijed uopce moze vidjeti tarotom? Jel se radi o mjesecima ili o godinama? Kakvo je tvoje iskustvo? I zadnje pitanje, moze li datum rodenja na PP, a pitanje ovdje? Treba li i godina rodenja?

Što se mene tiče mogu i općenita pitanja, no ja ipak puno više volim kad su konkretna. Vremenski period na koji ja gledam je do godine dana.
Inače što se tiče mojih iskustava ako se pod tim misli da li sam sama sebi otvarala onda odgovor glasi da samo nažalost dragi moji kad sam ja u pitanju tu sam priznajem pre subjektivna pa vidim ono što ja hoću a ne situaciju onakova kakova zapravo jest. Što se drugih iskustava tiče mogu samo reći da su povratne informacije pozetivne.  Naravno da može i Pp.

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
« Odgovor #47 poslato: 00:44:56, 18.Mar.2010. »
Ima li ista dobro kod mene?  (*o*)

*

Van mreže Uhy

• 943
  • 1
« Odgovor #48 poslato: 01:31:46, 18.Mar.2010. »
 :) Naravno da ima.  Iako iskreno neznam što te više opterećuje posao ili nesporazum s priajteljicom. No ajmo redom

Vjerovala ili ne kriješ golemu snagu unutar same sebe i iako ti ova pomalo kaotična situacija s prijateljicom izgleda bez izlazna ona će se uskoro riješiti tim više što je vaše prijateljstvo takovo da se ne prekida bez obzira probleme. Što se posla tiče negdje između 5 i 8 mjeseca ukazat će ti se poslovne prilike koje nikako nebi trebalo propustiti.Ono što je karakteristično za sva tvoja pitanja je da bi trebala obratiti pažnju na mušku osobu koja je svojim poslom vezana uz nekakvu vrstu uniforme ili radnog odjela jer on može biti netko tko će imati vrlo veliki uticaj na razvoj događaja u tvom životu.

*

Van mreže flame

• 651
  • 0
« Odgovor #49 poslato: 10:04:25, 18.Mar.2010. »
Uhy, hvala ti.  :)

Stranice: « 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000