Kada će stići to pismo? Mala vežba...

  • Odgovora: 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Kada će stići to pismo? Mala vežba...
« poslato: 18:27:03, 11.Jun.2009. »
Pre nekih 10-tak dana sam trebala da dobijem jednu jako važnu pošiljku.
Nje i dalje nema  :(
Taman da vežbamo dobijanje odgovora na ovo horarno pitanje :

Datum : 11.06.2009.
Vreme : 17h35
Mesto : Beograd
Sistem kuća : Regiomontanus
Čart : http://i421.photobucket.com/albums/pp291/Miss_Van_Hellsing/horarci/pismopoiljka.gif


Citat: pravilo za dobijanje odgovora
DOBIJANJE PISMA :
~ treba da postoji separacija izmedju pitača i vl. III polja.
~ vl. III polja u 1 ili 2 polju : 1 polje ~ pismo ide ka pitaču, 2 polje ~ pismo je već u posedu pitača.
~ posmatra se III polje i njegov vladar jer on predstavlja osobu koja je pismo poslala.
~ takodje, posmatramo i IX polje ~ osoba koja prima pismo.
~ da bi odgovor bio potvrdan naravno mora postojati aplikacija izmedju vl.I polja ili Meseca sa vl. II/III polja.


• Ja kao pitač sam Mars na 08° Bika na samom kraju VI polja, moje II polje je pod vladavinom Jupitera na 26° Vodolije na kraju III polja, a moje III polje je pod vladavinom Saturna na 15° Device u X polju ~ znači pošiljka definitivno nije stigla na moju adresu ~ X polje je sve "van kuće".
• osoba koja je poslala pošiljku je Venera na 05° Bika isto na kraju horarnog VI polja, njeno II polje je pod vladavinom Merkura na 27° Bika u VII polju, a njeno III polje je Mesec na 03° Vodolije u horarnom III polju.

○ za sad postoji povezivanje Venere i Marsa preko Meseca što bi označilo da će paket ipak da stigne. Vremenski interval u kombinaciji sa fixnim znacima i promenljivim poljima : -/+ manje od mesec dana !?! Auuu...
« Najnovija izmena:: 19:17:42, 11.Jun.2009. Šmišonja »


Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 


Odg: Kada će stići to pismo? Mala vežba...
« Odgovor #1 poslato: 19:06:55, 13.Jun.2009. »
uh Shmile, ala si ga usitnila....

ovako, mi smo vec jednom nesto "pricale" o slicnoj temi...
a posto uvek postoji neko II misljenje, ovo je odlicna prilika da mozda "utvrdimo pravilo"...

ja bih gledala posiljku kroz IX polje (III od VII)...znaci vladar mesec
venera je osoba koja je posiljku salje, i vidimo da su i mars i venera prilicno zainteresovani za taj mesec (u njegovoj egzalataciji)....
mesec u III polju bi mogao da ukaze na to da posiljka putuje...
ono sto buni mene sa ovog stanovista jeste cinjenica da je venera ta koja prva sklapa aspekt sa mesecom...
ti si vec napomenula da mesec spaja veneru i marsa, sto je logicno...
ali isto tako ja bih tu osobu pozvala i pitala da li je dobro popunila podatke, jer ako je moje vidjenje tacno nije iskljuceno da je doslo do neke greske i da ce se posiljka vratiti posiljaocu...
 

*

Van mreže kaliopaworld

  • **
  • 134
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Kada će stići to pismo? Mala vežba...
« Odgovor #2 poslato: 16:00:09, 26.Jul.2009. »

uh Shmile, ala si ga usitnila....

ovako, mi smo vec jednom nesto "pricale" o slicnoj temi...
a posto uvek postoji neko II misljenje, ovo je odlicna prilika da mozda "utvrdimo pravilo"...

ja bih gledala posiljku kroz IX polje (III od VII)...znaci vladar mesec
venera je osoba koja je posiljku salje, i vidimo da su i mars i venera prilicno zainteresovani za taj mesec (u njegovoj egzalataciji)....
mesec u III polju bi mogao da ukaze na to da posiljka putuje...
ono sto buni mene sa ovog stanovista jeste cinjenica da je venera ta koja prva sklapa aspekt sa mesecom...
ti si vec napomenula da mesec spaja veneru i marsa, sto je logicno...
ali isto tako ja bih tu osobu pozvala i pitala da li je dobro popunila podatke, jer ako je moje vidjenje tacno nije iskljuceno da je doslo do neke greske i da ce se posiljka vratiti posiljaocu...

Ovako ce se najbolje nauciti! Jel se zna sta je bilo na kraju sa pismom?

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Kada će stići to pismo? Mala vežba...
« Odgovor #3 poslato: 21:56:24, 26.Jul.2009. »
Ne, pismo nika nije stilo. Posle mesec dana smo otkrili da je pošiljka zadržana na granici, jer je službenicima bila "sumnjiva" i kada su prijatelji koji su poslali pošiljku otišli da se žale, sadržaj pošiljke je "mesteriozno" nestao... a iskreno, zašto je horarac dao potvrdan odgovor, a desilo se suprotno (*o*)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže kaliopaworld

  • **
  • 134
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Kada će stići to pismo? Mala vežba...
« Odgovor #4 poslato: 08:15:34, 27.Jul.2009. »

uh Shmile, ala si ga usitnila....

ovako, mi smo vec jednom nesto "pricale" o slicnoj temi...
a posto uvek postoji neko II misljenje, ovo je odlicna prilika da mozda "utvrdimo pravilo"...

ja bih gledala posiljku kroz IX polje (III od VII)...znaci vladar mesec
venera je osoba koja je posiljku salje, i vidimo da su i mars i venera prilicno zainteresovani za taj mesec (u njegovoj egzalataciji)....
mesec u III polju bi mogao da ukaze na to da posiljka putuje...
ono sto buni mene sa ovog stanovista jeste cinjenica da je venera ta koja prva sklapa aspekt sa mesecom...
ti si vec napomenula da mesec spaja veneru i marsa, sto je logicno...
ali isto tako ja bih tu osobu pozvala i pitala da li je dobro popunila podatke, jer ako je moje vidjenje tacno nije iskljuceno da je doslo do neke greske i da ce se posiljka vratiti posiljaocu...

Sad kad znam odgovor,ovo mi ima logike. Ili bih tokom analize pitala"pitaca " da zbog aplikacije Mo i Ve nije mozda vise u trenutku postavljanje pitanja bio zaokupljen 7k?
Zanimljivo je da je znak lava umetnut u 9k,sto bi moglo znaciti i nesto skriveno,a i vladar 9k je Mo koji je umetnut u 3k. Eh lako je sada gledati ,kad znas kraj  horarca jer ovako mi sve deluje da je ta posiljka morala negde bas da se bukvalno zagubi.




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
8 Odgovora
3440 Pregleda
Najnovije: 15:27:42, 29.Sep.2012.
narcisa zec
2 Odgovora
1346 Pregleda
Najnovije: 15:35:22, 25.Maj.2014.
Miloš Mi.
3 Odgovora
1409 Pregleda
Najnovije: 00:37:30, 25.Mar.2014.
elena86