Pismo oca kćerki o njenom budućem izabraniku

  • Odgovora: 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Pismo oca kćerki o njenom budućem izabraniku
« poslato: 10:18:08, 03.Maj.2013. »
Pismo oca kćerkici o njenom budućem izabraniku
Pročitajte dirljivo pismo oca upućeno malenoj kćerki kako da se ponaša prema budućem izabraniku.

"Draga slatkice
Nedavno smo ja i tvoja majka tražili odgovor na Googleu. Na pola upisanog pitanja Google nam je napravio listu najpopularnijih pretraživanja. Na vrhu liste je bilo "Kako ga držati zainteresovanim?".

To me uznemirilo. Pretražio sam nekoliko od bezbrojnih članaka kako biti sexy i seksualan, kada mu donijeti pivo i sendvič i kako učiniti da se on osjeća pametan i superioran.

Onda sam se naljutio.

Malena, nije, nikad nije bio, niti će ikad biti tvoj posao da ga "držiš zainteresovanim".

Malena, tvoj jedini zadatak je da znaš duboko u duši, u tom mjestu koje još nije iskvareno odbijanjem, gubicima i egom, da si ti ta koja je vrijedna interesa (ako možeš da zapamtiš da je svako drugi takođe vrijedan interesa, bitka tvog života je gotovo dobijena, ali to je pismo za drugi dan).

Ako možeš da vjeruješ u svoju vrijednost na ovaj način bićeš privlačna u najvažnijem smislu riječi: privući ćeš mladića koji je vrijedan interesa i ko želi da provede život istraživajući interes za tebe.

Malena, želim da ti kažem o dečku kojeg ne treba da držiš zaniteresovanim zato što on zna da si ti interesantna:

Nije me briga da li stavlja lakat na sto za vrijeme večere dokle god gleda u tebe kako se smiješ i ne može prestati da te gleda.

Nije me briga ako ne može da igra golf sa mnom dokle se god igra sa djecom koju si mu podarila i uživa u svim veličanstvenim i frustrirajućim trenucima s njima kakva si i ti nekad bila.

Nije me briga ako ne trči za novcem dokle god slijedi svoje srce koje ga uvijek vraća tebi.

Nije me briga da li je snažan dokle god ti daje prostor da vježbaš snagu koja se nalazi u tvom srcu.

Nije me briga za koga glasa dokle god se budi svako jutro i bira tebe za mjesto časti u tvom domu i mjesto poštovanja u njegovom srcu.

Nije me briga za boju njegove kože dokle god slika platno vaših života sa četkama strpljenja, žrtvovanja, ranjivosti i nježnosti.

Nije me briga da li je odgojen u ovoj ili onoj religiji, ili bez religije dokle god je odgojen da cijeni sveto i da zna da je svaki momenat života, i svaki momenat života s tobom duboko svet.

Na kraju Malena, ako naletiš na takvog čovjeka i da ja i on nemamo ništa zajedničko imali bi ipak jednu stvar...

Tebe

Zato na kraju Malena, jedina stvar koju moraš raditi da bi ga držala zainteresovanim je da budeš to što jesi.

Tvoj zauvijek zainteresovani

Tata".

Izvor: Cafe del Montenegro


 


*

Van mreže Džudi

  • **
  • 212
  • 10
  • Pol: Žensko
Odg: Pismo oca kćerki o njenom budućem izabraniku
« Odgovor #1 poslato: 16:10:21, 16.Jul.2013. »
Prelepo i dirljivo pismo. I iznad svega, poučno. :)
Život je sastavljen od dana za plakanje i od dana za smejanje...
 

*

Van mreže volonter

  • **
  • 212
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 14
  • Pol: Žensko
Odg: Pismo oca kćerki o njenom budućem izabraniku
« Odgovor #2 poslato: 06:13:04, 30.Jul.2013. »
Dobro dodje procitati ovako nesta,posle svih tekstova "kako ga privuci", "kako ga zadrzati" i sl.  :)

*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Pismo oca kćerki o njenom budućem izabraniku
« Odgovor #3 poslato: 00:37:30, 25.Mar.2014. »
Jako dirljivo pismo,steta sto danas malo ko razmislja ovako  (*o*)
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
4 Odgovora
1879 Pregleda
Najnovije: 08:15:34, 27.Jul.2009.
kaliopaworld
8 Odgovora
3440 Pregleda
Najnovije: 15:27:42, 29.Sep.2012.
narcisa zec
0 Odgovora
980 Pregleda
Najnovije: 10:11:41, 03.Maj.2013.
bielenda