Muskarci za izbegavanje

  • Odgovora: 23
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže maraja

  • *****
    Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Muskarci za izbegavanje
« poslato: 00:11:41, 08.Jun.2009. »
Muskarci za izbegavanje

Velika beba - ovaj muškarac ne radi ništa konstruktivno, osim što se igra sa svojim "gedžetima", sluša muziku, igra igrice... Očekuje da u međuvremenu vi vodite računa o svim njegovim potrebama. Ukoliko niste spremni da postanete dadilja, bežite glavom bez obzira.

Čovek iz Atlantide - on nestaje! Na praznike, vaš rođendan, tokom vikenda. Ponekad se pojavi, a i tada slučajno. Ne priznaje da postoje sat ili kalendar.

Svađalica - njegova emotivna temperatura uvek je na kritičnom podeoku. Voli da se svađa, i jedna od najčešćih rečenica mu je "OK, a o čemu bi ti da razgovaramo", kako bi pripremio svoj napad. Povod i nije mnogo bitan. Učinite sebi uslugu, ostavite ga i uživajte u tišini.

Dečko koji nije dečko - on insistira da je vaša veza veoma neobavezna, pa makar trajala i već pet godina. Odbija da dublje upozna vašu rodbinu ili prijatelje, da vam pravi društvo pri bilo kakvom većem izlasku. Previše mu je zabavno ovako, da bi se sada tu nešto obavezivao i priznao da je zreo, odrastao čovek.

Šarmer - komplimenti i znakovi pažnje samo pljušte, do trenutka kada shvati da vas je "smotao". Pošto mu je flert usađen u ličnost, nemojte se čuditi ako pređe na neku od vaših drugarica.

Ego ratnik - najsebičnije biće na planeti. Njegovi prioriteti su jasno definisani, on, on i samo on. U borbi za potpunim centrom pažnje, svi su mu protivnici, čak i prijatelji, deca, pa i vi.

(MONDO)


 


*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Muskarci za izbegavanje
« Odgovor #1 poslato: 12:48:44, 10.Jun.2009. »
(e*e) Maraja!
Pitala sam momke na temi "Devojke za izbegavanje" a sada pitam i devojke: da morate da birate, sa kojiom "vrstom" bi najradije bile iz ove grupe? Znam, znam tezak izbor  ;D
 

*

Van mreže Avantura

  • **
  • 396
  • 3
  • Pol: Žensko
  • SuperLady
Odg: Muskarci za izbegavanje
« Odgovor #2 poslato: 20:59:29, 10.Jun.2009. »
Dečko koji nije dečko - najlakše bi mi bilo sa njim, našla bih razumevanje,
pošto sam se i sama ponašala na opisani način u većini svojih veza. :-[
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Muskarci za izbegavanje
« Odgovor #3 poslato: 22:01:51, 16.Jun.2009. »
Kad sam vec pitala, red bi bio i ja da odgovorim  ;D

Citat
Svađalica - njegova emotivna temperatura uvek je na kritičnom podeoku. Voli da se svađa, i jedna od najčešćih rečenica mu je "OK, a o čemu bi ti da razgovaramo", kako bi pripremio svoj napad. Povod i nije mnogo bitan. Učinite sebi uslugu, ostavite ga i uživajte u tišini.


Razlog: ne volim tisinu  ;D a i uvek sam spremna za verbalni fight, samo ako mi neko da povod  :-[ . S` njim bih najlakse izasla na kraj.
 

*

Van mreže mari

  • *
  • 1
  • 0
Odg: Muskarci za izbegavanje
« Odgovor #4 poslato: 15:28:15, 16.Jul.2009. »
eh, svi imaju svega od ovog...
ali ovo decko koji nije decko je isto tesko, jer vremenom pozelis da ti bude decko....a onda je tesko...
 

*

Van mreže wind

  • *
  • 12
  • 0
Odg: Muskarci za izbegavanje
« Odgovor #5 poslato: 20:38:59, 02.Nov.2009. »
Ego-ratnik,narcis i jezero u isto vreme,moj poslednji momak.Ja,ja,ja,ja pa deset mesta dalje ostali,a svima ostalima on mora biti na prvom mestu ili nastaje treci svetski rat.Savet,nikad ga necete promeniti,uvek ce samo on biti u pitanju,ja probala pa odustala.
 


*

Van mreže maraja

  • *****
    Počasni član
  • 1 835
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 69
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Muskarci za izbegavanje
« Odgovor #6 poslato: 20:41:19, 02.Nov.2009. »
(e*e) Maraja!
Pitala sam momke na temi "Devojke za izbegavanje" a sada pitam i devojke: da morate da birate, sa kojiom "vrstom" bi najradije bile iz ove grupe? Znam, znam tezak izbor  ;D

Ne znam za koga bih se odlucila  (*o*)  :D
 

*

Van mreže lilka

  • *****
    Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
Odg: Muskarci za izbegavanje
« Odgovor #7 poslato: 20:48:42, 02.Nov.2009. »
Dečko koji nije dečko - on insistira da je vaša veza veoma neobavezna, pa makar trajala i već pet godina. Odbija da dublje upozna vašu rodbinu ili prijatelje, da vam pravi društvo pri bilo kakvom većem izlasku. Previše mu je zabavno ovako, da bi se sada tu nešto obavezivao i priznao da je zreo, odrastao čovek.

Ovakav me poslednji zadesio..sa razlikom da je upoznao sve sto se moglo upoznati i ja njegovo,sto mi je pravio drustvo i ja njemu u skoro svakom izlasku,desavanju...

Izbegavajte ih, nisu zdravi za srce,a za zivce teek.

*

Van mreže Felisity

  • **
  • 226
  • 9
  • Pol: Žensko
Odg: Muskarci za izbegavanje
« Odgovor #8 poslato: 15:44:58, 01.Dec.2009. »
Svađalica - njegova emotivna temperatura uvek je na kritičnom podeoku. Voli da se svađa, i jedna od najčešćih rečenica mu je "OK, a o čemu bi ti da razgovaramo", kako bi pripremio svoj napad. Povod i nije mnogo bitan. Učinite sebi uslugu, ostavite ga i uživajte u tišini.
Sa njim bi najlakse izasla na kraj, sa mnom bi prestao to da bude!:) Svaki decko mi je do sada rekao da mi u verbalnom fight-u ne moze nista!:) Njemu bi se zgadila svadja,l a ne meni!
Mada i ovaj ego ratnik mi privlaci paznju, samo ne ako je do te mere sebican da mu je dete ispod njega samog, sve ostalo prihvatljiv izazov! :)
 

*

Van mreže tinkerbell

  • **
  • 299
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Muskarci za izbegavanje
« Odgovor #9 poslato: 15:05:34, 21.Maj.2014. »
Zenkarosi , umisljenici i oni koji nikad nemaju vremena za djevojku i sve prece od djevojke -nezreli  , e ta sorta je najgora...


a od ovih sto ste naveli ...

Čovek iz Atlantide,Dečko koji nije dečko ,Ego ratnik,Velika beba -


Stranice: 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
27 Odgovora
9687 Pregleda
Najnovije: 21:03:42, 03.Jun.2014.
Alicia
6 Odgovora
3742 Pregleda
Najnovije: 15:46:29, 19.Feb.2012.
elenica
0 Odgovora
1082 Pregleda
Najnovije: 17:15:52, 18.Sep.2009.
maraja