Najlepsi znak zodijaka

• Odgovora: 58
Stranice: « 1 ... 3 4 5 6 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Najlepsi znak zodijaka
« Odgovor #40 poslato: 18:52:19, 03.Sep.2012. »
Imas lijep,prozracan ten,vjerovatno cisto lice,proporcionalnih crta,izgledas njezno i blago,imas cistu humanoidnu ljepotu  ;)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #41 poslato: 12:47:32, 04.Sep.2012. »
Da, podznak vaga, istaknuta vaga, uvijek daje slatko lice, primijetila sam, ali mnogi od njih ako je još Venera afliktovana, imaju probleme sa kožom.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #42 poslato: 12:50:34, 04.Sep.2012. »
Obicno losi aspekti Ve u ovom slucaju sa Ma, Sa,Pl daju rosavo lice,sa oziljcima i cestim upalnim prosecima koze.
Ve u Sco takodje cesto daje masnu kozu i problematicnu kozu.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #43 poslato: 12:56:16, 04.Sep.2012. »
Primijetila sam to za Veneru u škorpiji kod nekih osoba. Mada sam i ja imala u pubertetu problema sa upalnim procesima kože, ali to je iza mene i nije ostavilo posljedice srećom. Afliktovana mi je Venera u djevici, koja dispozicijom ide u škorpiju.

*

Van mreže leptirica123

• *
  • 10
  • 0
« Odgovor #44 poslato: 17:38:40, 05.Sep.2012. »
Da se oglasim po pitanju mog stava.Nije se odnosilo samo na polozaj So,vec na znak koji dominira u natalu osobe,polozaj Asc,Ve itd.Recimo da se ,po meni makar,ljepota koju posjeduje tipicna Vaga uklapa u opste standarde ljepote.Dakle klasicna ljepota,stil,sarm,elegancija.Ali to ne iskljucuje da bilo koji drugi znak moze da bude lijep na svoj nacin i da natusu moze dati poseban pecat i estetsku vrijednost  :) I generalno,mi smo ovdje govorili o fizickoj ljepoti znakova,pa jedna osoba moze da bude i neodlucna i ovakva i onakva,a da te unutrasnje osobine ne dovedu u pitanje njenu fizicku ljepotu.O kojoj opet ne zelim reci da je najvaznija,vec prosto,ovdje je teziste na njoj  ;)Treba voditi racuna o tome da je ljepota u oku posmatraca,pa ono sto je lijepo meni ne mora da bude lijepo nikome drugome.Prosto,sve ima svoju estetsku vrijednost  ;)

Pozdrav i tebi  :-*

Divno receno! :D

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #45 poslato: 17:53:04, 05.Sep.2012. »
Tako je, svi smo lijepi na svoj nacin, ali vazdusne Venere uglavnom, a i teoretski imaju tu prostu ljepotu. Moja Ve u djevici mi je dala bezizrazajno glatko blijedo lice, nenametljivu ljepotu, hladan ispitivacki pogled, dugu tamnu neposlusnu kosu, uzdrzan stav i to je samo prvi dojam o meni. Me je u skorpiji, pa kad se opustim i kad nekog upoznam postaje pomalo prefigana, ostra, strastvena i potpuno drugacija od prvobitnog utiska.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #46 poslato: 18:06:09, 05.Sep.2012. »
Ja sam stava da vazdusne Ve imaju tu humanoidnu ljepotu,cija je tajna u proporcionalnosti crta lica i previnjenosti.Dok recimo Ve u Sco,Ve u Leo,Ve u Ari (i jos neke) imaju nesto izazovno u sebi.Ne mora njihovo lice da bude savrseno proporcionalno,koza ne mora da bude savrseno cista,ten porculanski,ali imaju to nesto sto iskri i sto zamagli neke sitne "nepravilnosti" koje mozda imaju,pa da ih i ne primijetimo.Prve umiju da budu prosto lijepe,ali ove druge su recimo vise sexy i harizmaticne.Mada to opet sve zavisi,ja govorim o tipicnim predstavnicima  ;)

Bielenda,kad si pomenula "hladan,ispitivacki pogled",odmah mi na pamet pade tvoj Mo u Cap  ;D
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #47 poslato: 18:26:25, 05.Sep.2012. »
Da, i to je uticalo, rijetko kome se ja nasmijem, a da ga ne poznajem, pa cak i kad flertujem pogledom u klubu, ako se nasmijem onda je to proracunato, jer u stvari zelim da mi pridje.

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #48 poslato: 16:32:13, 07.Sep.2012. »
Jedna racica,sa asc u blizancima,ve u lavu i mo u sco je predivna...
moja bivsa,a i dalje mi se svidja i jos uvek je volim
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #49 poslato: 10:38:57, 11.Sep.2012. »
Jedna racica,sa asc u blizancima,ve u lavu i mo u sco je predivna...
moja bivsa,a i dalje mi se svidja i jos uvek je volim

Hahaha ovaj moj je isto rak sa asc u blizancima a Mo u jarcu. :DDD

Nego,meni su zenske vage ruzne.... Svaku koju znam,neko je naveo, ima potkozne bubuljice i lice je osulo..... Al dobro,to je moje misljenje. Ja licno Vage ne volim uopste.... Samo pricaju o odeci, kolima itd..... Sta ja znam

Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

Stranice: « 1 ... 3 4 5 6 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000