Najlepsi znak zodijaka

• Odgovora: 58
Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Najlepsi znak zodijaka
« Odgovor #30 poslato: 17:09:35, 06.Jun.2012. »
Ljepotice i ljepotani po meni su Vage i Rakovi.Imaju tu neku pravilnosr crta lica,eleganciju i putenost.Kada je o hrazimi rijec,o tome cemo na drugom mjestu,jer njih ne smatram pretjerano harizmaticinim,sem ako nemaju druge naznake za to u natalu :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #31 poslato: 02:36:13, 09.Jun.2012. »
rak-skorpion...imam sve a jos sam i skroman ;D zez...
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

*

Van mreže leptirica123

• *
  • 10
  • 0
« Odgovor #32 poslato: 02:44:18, 14.Jul.2012. »
Poštovani, vidim da većina vas glasa za vage, ali to je tako uopšteno!
Vaga - jedno ime iza kog stoji toliko miliona ljudi od kojih nisu nužno svi lijepi. Mislim da zavisi od osobe do osobe, od ukusa do ukusa...
Po meni ne postoji ni najlepši znak zodijaka ni najlepša osoba na svijetu (osim majke naravno <3), jer koliko god vrlina da povuče znak sa sobom povući će i mana, a ja sam u podznaku vaga (i više imam odlike vage nego strijelca) iako je vaga lijepa, neodlučna je po većini stvari, a složićete se da lijepe korice ne znače i dobru knjigu...

Srdačan pozdrav! <3

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #33 poslato: 20:01:14, 14.Jul.2012. »
Poštovani, vidim da većina vas glasa za vage, ali to je tako uopšteno!
Vaga - jedno ime iza kog stoji toliko miliona ljudi od kojih nisu nužno svi lijepi. Mislim da zavisi od osobe do osobe, od ukusa do ukusa...
Po meni ne postoji ni najlepši znak zodijaka ni najlepša osoba na svijetu (osim majke naravno <3), jer koliko god vrlina da povuče znak sa sobom povući će i mana, a ja sam u podznaku vaga (i više imam odlike vage nego strijelca) iako je vaga lijepa, neodlučna je po većini stvari, a složićete se da lijepe korice ne znače i dobru knjigu...

Srdačan pozdrav! <3
Da se oglasim po pitanju mog stava.Nije se odnosilo samo na polozaj So,vec na znak koji dominira u natalu osobe,polozaj Asc,Ve itd.Recimo da se ,po meni makar,ljepota koju posjeduje tipicna Vaga uklapa u opste standarde ljepote.Dakle klasicna ljepota,stil,sarm,elegancija.Ali to ne iskljucuje da bilo koji drugi znak moze da bude lijep na svoj nacin i da natusu moze dati poseban pecat i estetsku vrijednost  :) I generalno,mi smo ovdje govorili o fizickoj ljepoti znakova,pa jedna osoba moze da bude i neodlucna i ovakva i onakva,a da te unutrasnje osobine ne dovedu u pitanje njenu fizicku ljepotu.O kojoj opet ne zelim reci da je najvaznija,vec prosto,ovdje je teziste na njoj  ;)Treba voditi racuna o tome da je ljepota u oku posmatraca,pa ono sto je lijepo meni ne mora da bude lijepo nikome drugome.Prosto,sve ima svoju estetsku vrijednost  ;)

Pozdrav i tebi  :-*
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #34 poslato: 20:05:42, 14.Jul.2012. »
Slazem se, po meni su najveci smekeri muskarci lavovi, sa mjesavinom skorpije, o karakteru njihovom imam suprotno misljenje, ali nije ovdje mjesto za to.. ali i bikova ima lijepih.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #35 poslato: 20:14:36, 14.Jul.2012. »
Slazem se, po meni su najveci smekeri muskarci lavovi, sa mjesavinom skorpije, o karakteru njihovom imam suprotno misljenje, ali nije ovdje mjesto za to.. ali i bikova ima lijepih.

Sto se Bikova tice,Jessica Alba ima jaako puno Bika u natalu,i zena je pravo onako Bikovski putena,zrelo lijepa,sa pravilnim,ali izazovnim crtama lica.Ona mi je opis tipicne Bikovske ljepote,Venericna 100% ;D
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #36 poslato: 20:20:28, 14.Jul.2012. »
Jeste, bas je slatka. Venerijanci imaju i lijepe obline, pa i to daje carobnost njihovoj ljepoti inlove

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #37 poslato: 20:22:33, 14.Jul.2012. »
Lijepi i zgodni,ali skloni debljanju,pa moraju povesti racuna o hrani,koje se tesko odricu,buduci da su obicno gurmani i veliki hedonisti  ;D
Natalna

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #38 poslato: 02:19:52, 01.Avg.2012. »
Ribe  (e*e)   :P i mi s venerom u vagi  :-[ salaaa :D
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže klimtica

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #39 poslato: 21:22:42, 02.Sep.2012. »
Ja sam dupla vaga sa venerom u prvoj kuci u vagi.  :D A ne mislim da sam nesto posebno lepa. I odlepljujem na skorpijone.  :D

Stranice: « 1 2 3 4 5 6 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000