♥ značenje IV polja u Dejvison čartu ♥

• Odgovora: 14
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
♥ značenje IV polja u Dejvison čartu ♥
« poslato: 08:37:49, 24.Apr.2009. »
• to je V polje iz prošlog života [ako vrh XII polja posmatramo kao I polje] pa samim tim nam pokazuje šta je urezano u podsvest ovo dvoje i šta će u medjusobnom kontaktu da se aktivira kao sećanje iz prošlog života : ovo će nam pokazati koliko ovaj odnos ima šanse da uspe i do kojeg stepena može da se taj odnos razvije
○ takodje govori nam i o porodici i korenima starijeg partnera, jer je to glavna osnova njegovog/njenog ponašanja u odnosu na suprotni pol, pa i na samog mladjeg partnera
• pokazuje nam takodje i atmosferu u domu, naročito kod parova koji žive zajedno, tj. pokazuje nam odredjenu sliku njihovog zajedničkog života

○ vladar IV polja je jako bitan jer je on relativno glavni pokazatelj uspešnosti tog odnosa, pa njegova pozicija u Dejvisonu treba detaljno da se izanalizira.

•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
Odg: ♥ značenje IV polja u Dejvison čartu ♥
« Odgovor #1 poslato: 00:36:13, 13.Maj.2009. »
Po MA vladar IV je NE i nema bas sjajne aspekte, po TA vladar je JU koji je OK aspektovan... I kog vladara sad da gledam i analiziram  (*o*)?
Dakle, IV gledam i kada pokusavam da ocenim da li je bila u pitanju ljubav i u proslom zivotu?

*

Van mreže emilly2

• *
  • 41
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 00:57:38, 13.Maj.2009. »
Horarna se gleda po TA,znaci gledas JU.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #3 poslato: 01:08:34, 13.Maj.2009. »
Znaci ipak gledam JU bez obzira sto je rec o Davison chartu?
Hvala Emilly  :)

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #4 poslato: 08:25:44, 13.Maj.2009. »
Po MA vladar IV je NE i nema bas sjajne aspekte, po TA vladar je JU koji je OK aspektovan... I kog vladara sad da gledam i analiziram  (*o*)?
Dakle, IV gledam i kada pokusavam da ocenim da li je bila u pitanju ljubav i u proslom zivotu?

Horarna se gleda po TA,znaci gledas JU.

Znaci ipak gledam JU bez obzira sto je rec o Davison chartu?
Hvala Emilly  :)

Da se dodam ~ Dejvison čart nema veze sa TA ~ pa ako IV poljem vladaju Ribe ~ pored Neptuna, gleda se naravno i Jupiter.

Uvek treba oba dispozitora gledati da bi se dobila bolja slika cele situacije vezane za IV polje... ili bilo koje drugo polje koje je pod vladavinom znaka koji ima dva dispozitora  ;)
•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže emilly2

• *
  • 41
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 10:47:36, 13.Maj.2009. »
Ma ja sam se prebacila sa horarne na Dejvison ;D,,hoce to sa ME u Ribama.. ;D

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #6 poslato: 10:50:53, 13.Maj.2009. »
Ma ja sam se prebacila sa horarne na Dejvison ;D,,hoce to sa ME u Ribama.. ;D

I sa trenutno retrogradnim Merkurom u praznom hodu  ;)
•○• natal •○•

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #7 poslato: 11:05:44, 13.Maj.2009. »
Hvala vam devojke, shvatila konacno  ;D!
E drago mi je sto se gleda i NE ali i JU jer je bolje aspektovan  :p!
Kiss za obe

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #8 poslato: 12:13:08, 13.Maj.2009. »
Najbolje je gledati brže planete, tj. generacijske planete izostaviti iz analize [jer u suštini će one više ukazati na reagovanje Dejvisona na neke krupnije, masovnije dogadjaje, nego na dešavanje samo u vezi]
•○• natal •○•

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #9 poslato: 20:24:54, 11.Mar.2010. »
A da li bi ova devojka i ja mogle ziveti pod istim krovom, ili cak kao cimerke na odredjeno vreme, i uopste gledano bilo kakav vid tog krova, jer kad odemo jedna kod druge u selo na.pr., odmor na duze...?
Ona se zapravo vodi pod inertnom po pitanju kucnih poslova, lenjom..ali cim ostanemo same ona je druga osoba.
Vladar 4-og je Mars na samom Asc.u Lavu, dispozitor Sunce je u drugoj u Devici, a Merkur je retro u Devici(16`39) u konjukciji sa vrhom 2 polja(16`41).
Moze li se to sto su vladari 4-og i 10-og u konjukcjij na samom Asc.ukazaivati na naklonost porodica jedna drugoj, ili cak na neku vrstu karme? Sta znam, ali meni se od pocetka cinilo kao da sam u vec poznatoj kuci,bilo mi je prijatno, iako su nam porodice jako razlicite, i jedna i druga se moze opisati kao toplo porodicno gnezdo.

Stranice: 1 2 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000