♥ značenje IV polja u Dejvison čartu ♥

• Odgovora: 14
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: ♥ značenje IV polja u Dejvison čartu ♥
« Odgovor #10 poslato: 10:14:19, 12.Mar.2010. »
A da li bi ova devojka i ja mogle ziveti pod istim krovom, ili cak kao cimerke na odredjeno vreme, i uopste gledano bilo kakav vid tog krova, jer kad odemo jedna kod druge u selo na.pr., odmor na duze...?
Ona se zapravo vodi pod inertnom po pitanju kucnih poslova, lenjom..ali cim ostanemo same ona je druga osoba.
Vladar 4-og je Mars na samom Asc.u Lavu, dispozitor Sunce je u drugoj u Devici, a Merkur je retro u Devici(16`39) u konjukciji sa vrhom 2 polja(16`41).
Moze li se to sto su vladari 4-og i 10-og u konjukcjij na samom Asc.ukazaivati na naklonost porodica jedna drugoj, ili cak na neku vrstu karme? Sta znam, ali meni se od pocetka cinilo kao da sam u vec poznatoj kuci,bilo mi je prijatno, iako su nam porodice jako razlicite, i jedna i druga se moze opisati kao toplo porodicno gnezdo.

Da, potpuno si u pravu sa tumačenjem ~ sve je to bazirano na prošloživotnom druženju medju vama dvema. Zato su planete tako i postavljene, a najverovatnije kasnije u životu će biti prilike da se ta karma koju imate jedna prema drugoj još na neki drugi način odradi.
•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #11 poslato: 12:25:53, 12.Mar.2010. »
Da, potpuno si u pravu sa tumačenjem ~ sve je to bazirano na prošloživotnom druženju medju vama dvema. Zato su planete tako i postavljene, a najverovatnije kasnije u životu će biti prilike da se ta karma koju imate jedna prema drugoj još na neki drugi način odradi.
Kakva je sansa da sa cak dve osobe iz ove porodice imam povezanost karmicku? Velika...  :o

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #12 poslato: 12:29:53, 12.Mar.2010. »
Postoji velika karmička povezanost, kao što sam rekla baš malopre u odgovoru na tvoj post za Xp. Ovde je akcenat na pomaganju, ali naročitom i druženju u drugom delu vaših života. Pokazuje takodje da ćete zajedno pregrmeti neke dosta teške (porodične) trenutke i da će te na taj način dosta odraditi po pitanju karmičkih dugova iz prošlih života.
•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #13 poslato: 12:34:22, 12.Mar.2010. »
DA, to mi isto stoji i u sinastriji sa jos jednim clanom, SMC na IC. I kombinacija polja isto daje = prolazenje kroz teske porodicne trenutke.

*

Van mreže Mirjana16011990

• *
  • 19
  • 3
« Odgovor #14 poslato: 02:39:22, 27.Mar.2018. »
Hm, vladar 4og je merkur u lavu u 6 polju i jedini apekt gradi sa jupiterom i to konjukciju. Sta bi predstavljalo sesto polje u dejvisonu?

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000