Iskustva kod astrologa

• Odgovora: 20
Stranice: 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže mesec

• *
  • 23
  • 0
Iskustva kod astrologa
« poslato: 08:05:37, 28.Mar.2009. »
Nikad nisam bila kod astrologa da mi tumaci kartu,ali me interesuje sta su vama koji jeste rekli astrolozi.
Koliko traje tumacenje i kako izgleda?Sta ste pitali i sta su vam odgovorili?
Ko je po vama najzanimljiviji astrolog ?
Moje drugarice razlicito opisuju svoja iskustva i jos nismo skapirali ko je astrolog na nasim prostorima?

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
  • Pol: Žensko
Odg: Iskustva kod astrologa
« Odgovor #1 poslato: 15:28:15, 10.Dec.2009. »
Nikad nisam bila kod profesionalnog astrologa, ali sam isla kod zene koja se nekih 20tak godina rekreativno bavi astrologijom. Ja sam bila vise ocarana njenim drugarskim stavom i neformalnoscu nego samim tumacenjem.
Kod nje tumacenje traje oko 2 sata, s tim da ona uopste nije bila opterecena vremenom, pa je u stvari to tumacenje- druzenje trajalo znatno duze!!!
Nisam uspijela da je pitam sve sto me zanima jer vrijeme jako brzo proleti i toliko vam stvari pada na pamet da ne stignete bas sve ...

*

Van mreže Feniks

• 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
« Odgovor #2 poslato: 17:30:05, 10.Dec.2009. »
Nisam imala, ali bih htela u skorije vreme (narednih par meseci) da imam konsultaciju s nekim ko se bavi time, a posto zivim u Beogradu i vec sam ovde na forumu..radije bih imala kontakt te vrste imala s nekim ko je na neki nacin vec imao uvid u moju natalnu. Tacnije Charobnjak ili Smishonja..nego da idem kod vec pomenutih preko medija astrologa. Ali to je samo moja zelja..
Kao sto si vec rekla Revelation, vreme proleti..a u svakom slucaju bih se mnogo prijatnije osecala i bila skoncentrisanija u drustvu nekoga koga "prividno" znam.
  (mah:mah)

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
« Odgovor #3 poslato: 19:12:13, 10.Dec.2009. »
nisam bila kod astrologa, iskreno ovi kvazi astrolozi sto se reklamiraju preko medija ne ulivaju mi bas poverenje, mislim da su kvalitetniji oni koji se ne pokazuju u javnosti....verovatno u oba slucaja postoje izuzeci ali mislim da su kvalitetniji oni za koje se ne cuje preko medija

*

Van mreže Avantura

• **
  • 396
  • 3
  • SuperLady
« Odgovor #4 poslato: 18:32:48, 04.Apr.2010. »
Meni je pre 5-6 god. Pedja Radovic radio natalnu kartu. Tumacenje kod njega traje 3 sata, mada je moje trajalo i duze (valjda sam zanimljiv slucaj ;D) i moglo je jos toliko :) . Prvo prica o tvom karakteru, na cemu treba da radis, koje ti opasnosti prete, gde bi trebalo da zivis, tako neke opste stvari, onda prica o zdravlju ili poslu (ne secam se tacno sta prvo,sta posle) i na kraju o ljubavi,sto ukljucuje i opis bracnog druga. Sad,na necemu moze duze da se zadrzi, ako ima mnogo da ti kaze ili ako ti dodatno pitas (kao sto sam ja pitala da mi kaze i za mamino zdravlje,recimo). Drago mi je sto sam tada radila natalnu jer mi je Pedja pricao dosta vezano za moju genetiku, sto me je nagnalo da ispitam neke stvari dok sam imala jos zive srodnike... To je,ukratko,moje iskustvo.

Drugarica koja je totalni laik za astrologijju bila je i kod Pedje i kod Milene Ekart,koju takodje znamo sa tv-a, i kaze da je Pedja mnogo sistematicniji, ali i da joj je vise prijao razlogovor sa Milenom "jer je zensko". Eto, nekome i to igra ulogu, mozda i to sto je prvi put bila kod nje.. jednostavno ti neko vise "legne". Ja sam Milenu upoznala preko nekih prijatelja, nije mi radila ono pravo tumacenje karte od 2-3 sata, ali smo pricale i potvrdila je dosta toga sto je on rekao. Kazem ovo jer neki ljudi koje znam ispricali su mi da su od razlicitih astrologa culi totalno suprotne price. Susretala sam se sa jos dvoje ljudi koji se u slobodno vreme bave astrologijom, ali imaju neuporedivo vise znanja od mene i anonimni su. Sve ukupno,nije bilo nekih kontradikcija u svim nihovim pricama, samo je pitanje da li neko ima dovoljno znanja da ide u neke detalje i da li je ne/svestan toga.. Kad je rec o ne/zadovoljstvu,mislim da je dosta bitno i koliko se karakter klijenta poklopi sa karakterom astrologa,kakva im je komunikacija. Prednost kad nekog gledate na televiziji je u tome sto mozete da pretpostavite kako komunicira (mada ja nisam tada o tome razmisljala). I mislim da je to sve kad je rec o "zvucnijim" imenima, kao sto imate anonimne pevace koji pevaju bolje od ovih sto snimaju albume. :)
« Najnovija izmena:: 18:36:34, 04.Apr.2010. avantura »

*

Van mreže olishka

• 705
  • 1
« Odgovor #5 poslato: 20:04:00, 04.Apr.2010. »
Nisam nikada bila kod astrologa licno. Postavila sam neko horarno pitanje, bas kao i ovde Shmishonji i to je sve.  Kada bih se odlucila da odem i radim  natalnu kartu gledala bih pre svega osobu pred kojom bih se osecala komforno. Bez uzajamne konekcije nema ni dobre komunikacije, pa ni rada na horoskopu. Ovo je moje laicko misljenje, sto ne mora da je tacno i sto astrolozi mogu da negiraju, a mozda mogu i da se sloze. :mig: :)

*

Van mreže Cvetic

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #6 poslato: 15:44:32, 11.Okt.2010. »
Pozdrav svima,iskreno preporucujem Aleksandru Maric Jelovac ili Sanju Peric nema pompeznih reklama i emisija i velika je greska otici kod ovih takozvanih TV astrologa.Pricam iz iskustva,imala sam veliki jaz u zivotu i strasnu prekretnicu pa sam prosle godine obisla sve astrologe u Beogradu.Za neke mogu da kazem da su toliko gnusni a na zalost izvikani po forumima i sada posle iskustva sa njima a kontaktirala sam ih jer sam citala hvale po forumima sigurna sam da sve to sami pisu.Nikola Stojanovic koji je toliko nahvaljen kojekuda je obicna prostacina koja mi je takve gadosti seksualne napricala o meni i jos me je ubedjivao da ce se to sve sigurno meni dogoditi da sam ja vec silovana u detinjstvu i da vam ne pricam. >:( Zgranula sam se!
Kod Jovane LG sam dobila gomilu slatkih reci,puno hvale,par okvirnih datuma dogadjaja i nista se nije obistinilo,ruku na srce jeste mi konkretno procitala kartu ali vise me je zavlacila.Vladimir Vljajic je obican prevarant,to je sve sto cu reci.Dusan Velickovic je samo mleo,zbijao sale bla,bla,bla i na kraju nista konkretno.Sanja Colja je toliki opozit od onoga sto prikazuje na TV ja nemam reci,ni jedan datum ni okvirno vreme nikakve predikcije nista,od nje sam dobila tako glupe informacije da nemam reci.Miki Cukic mi je jako dobro pogledao kartu pogodio jedan period kada jesam imala problema sa zdravljem ali nije bila u pitanju karlica vec zubi.Sanja Peric mi je vrlo pomogla,vrlo je prijatna sistematicna i bez bespotrebnog laprdanja,problem mi je pomogla da razresim i donesem neke odluke nije puno gubila vreme na moje osobine i sl. I bila sam vrlo zadovoljna.Aleksandra Maric Jelovac je takodje vrlo prijatna osoba i ja mislim jedini astrolog kod koga nisam imala osecaj da je vreme da idem,sistematicna,detaljna,precizna i moram da dodam nije mi omasila ni jedan jedini datum i dogadjaj.Inace svi su mi naplacivali na vreme pola sata 30eura sat 50 neki i vise a Velickovic i Stojanovic da se usines.Samo kod Sanje i Aleksandre imala sam normalan odnos i naplatu po vrsti horoskopa.Radila sam natalnu kartu i kada sam pitala kod bilo koga da li moze da mi pogleda i odnos sa partnerom neki su onako mrzovoljno otaljali a neki cak i odbili bez jos para.Sanja mi je zaista rado i to pogledala i dobila sam i vise nego sto sam trazila informacija a Aleksandra kod Aleksandre taj horoskop spada u natalnu kartu.Pored mi je jos vrlo rado pogledala i horoskop sestre i roditelja i moram da kazem da sam sa njih dve odusevljena,jedino sam se tu osecala kao ljudsko bice u problemu kome je neko stvarno posvecen da pomogne a ne da me otalja i non stop bleji u sat.Tako da ako trazite pravog astrologa iz mojih dosadasnjih iskustava najiskrenije preporucujem Sanju Peric i Aleksandru Maric Jelovac.

*

Van mreže katarinaema

• *
  • 9
  • 0
« Odgovor #7 poslato: 11:38:38, 13.Avg.2011. »
Lepo Cvetic
stvarno si se potrudila da das opis tvojih iskustava i bas ti hvala jer meni licno to znaci,
Ja licno poznajem neke od tih astrologa i isla sam kod njih na kurseve pa me posebno zanima kako ih dozivljavaju klijenti .
Slazem se sa puno toga sto si rekla samo bih dodala da su svi oni ljudi i da je jako zanimljivo pogledati njihove horoskope pa shvatiti skim pricas.
Mozda bi obzirom da su bas javne licnosti bilo zanimljivo otvoriti temu na forumu o nasim astrolozima i malo procesljati njihove horoskope pa da vidimo sta to njih najvise zanima jer je ocigledno da na klijente projektuju svoje strahove osobine namere i sl.
Steta sto ti ne vidim natalnu kartu. Ali mi nekako dodje zao sto si se potresla kod Nikole Stojanovica .Samo mozda njegova seksualna opsesija potice iz njegovog horoskopa jer o nasoj seksualnosti govori mars a njegov je u biku gde mu nije mesto pa se desava doduse ne verovatno uvek da kad ga podstakne neki aspekt iz tvog ili bilo kog horoskopa proradi njegov poriv pa ga projektuje na klijenta.
pozz

« Odgovor #8 poslato: 09:58:50, 15.Okt.2011. »
Pozdrav svima,iskreno preporucujem Aleksandru Maric Jelovac ili Sanju Peric nema pompeznih reklama
evo kako dotična radi, proćitajte komentare http://www.kupoman.rs/index.php?p=ponuda/1590-din-za-izradu-natalnog-horoskopa-80-popust-74#komentari

*

Van mreže dragannna

• *
  • 1
  • 0
« Odgovor #9 poslato: 19:22:58, 14.Feb.2012. »
evo kako dotična radi, proćitajte komentare http://www.kupoman.rs/index.php?p=ponuda/1590-din-za-izradu-natalnog-horoskopa-80-popust-74#komentari

Tacno tako.Najnovije iskustvo !!! Aleksandra je obican folirant.Ne gubite vreme i ne bacajte novac,Cvetic sam sebi pravi reklamu.

Stranice: 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000