Mars u aspektima

• Odgovora: 32
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Mars u aspektima
« Odgovor #20 poslato: 09:37:45, 29.Maj.2012. »
Meni je muz prikazan marsom.. Zanima me sta znaci mars trigon jupiter i mars sekstil ascendent ? Hvala unapred!  ::) :)

Muz je osoba koja slijedi svoju filozofiju u zivotu,pravedan je i karakteran.Moguce da radi neki pravni posao ili da je sportista.Dobro funkcionisete zajedno.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže ariesa

• *
  • 9
  • 0
« Odgovor #21 poslato: 12:11:22, 29.Maj.2012. »
 Svidja mi se to pravedan, jer ja cenim pravdu ! Hvala na pomoci !  (e*e) 8) Zanima me samo gde cu upoznati partnera posto imam vladara 7 kuce u 7 ?  ::)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #22 poslato: 21:28:41, 29.Maj.2012. »
Po pravilu,trebalo bi da ti suprug bude jaka licnost,dominantniji u braku.Da vrlo cesto zna da donosi odluke i umjesto tebe.Partner je velika podrska u braku.Inace,ovo je dobra pozicija za sva partnerstva.To je ukratko,za vise bi mi trebala tvoja natalna.Ako si je postavila u temu gdje su i nase,pa da bolje pogledam ? :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Griffon

• *
  • 20
  • 0
« Odgovor #23 poslato: 11:26:10, 30.Maj.2012. »
Meni je MA na 28 stepenu Bika a JU na 29 u 9. kuci. A Algol na 26. stepenu. I plasi me  ::) mada sam nasla da to moze doneti neki dar. Pitam se samo koji?  (*o*) A onda imam i MA i JU 90 ME. Stoji to da imam celicne zivce, ali znam i da puknem za sitnicu i onda krece MA 90 ME uzasne reci, a mozda je to MO u Ovnu. Uglavnom tada nisam ni malcice fina i posle toga opet suza i suza i coveka uopste kao da ne povredim, vec imam utisak da sebi srce kopam. Stoji to i da redovno se gusim, napadi panike, ostajem bez vazuha, bez reci, prosto pocnem da trokiram sa recima, ne mogu da sastavim smislenu recenicu, bas mi se izgube misli i to mi se bas cesto desava, najvise na ispitima i bas me nervira, i to mi se desavalo i u srednjoj i osnovnoj, kad pisem na papiru, sve ok, cim progovorim, pocne rezanje grla, ne mogu da sastavim recenicu, pocne glava da mi titra, sve zuji, ne vidim svoje misli, ne vidim ni slike ispred ociju koje uglavnom vidim, vec samo to sto vidim ispred sebe i neku teskocu, crnilo, zatvorenost neku, bas mi bude lose. Traume i komplekse zbog toga vucem.

Nasla sam da moram krenuti na neki sport- boks zbog MA90ME

a imam jos seskvikvadarti sa SA i NE, i bikvintil sa UR, pa onda idu jos i kvadrati sa Verteksom i JUnom, trouglovi sa Lilitom i Fortunom i inkonjukciju sa Severnim cvorom.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #24 poslato: 14:33:02, 19.Jul.2012. »
Aspekti Marsa

Mars i Jupiter
U dobrom aspektu ih imaju ljudi koji se bore za pravdu. Daje moralnost i poštenje, kao i dobre sportiste i policajce. Ovo je pobednik u svakoj borbi. Ako je to vojnik, onda je svakako obrazovan i školovan. Novac se zarađuje kroz simboliku Marsa. Sila je svakako na strani zakona. Nadalje, izražena je volja za radom u inostranstvu. U ženskom horoskopu govori o obrazovanim mladićima koji obično imaju novca.

Mars i Uran
Dobar aspekt daje osobu koja voli rizike i sve adrenalinske sportove, kao što su paraglajding ili padobranstvo... Natus u svakoj borbi ili opasnosti doživljava na neki način transcendiranje i oslobađanje. Oseća da vredi živeti samo za taj trenutak, a zna da će se iz opasnosti izvući. Ovo je aspekt avanturiste i akcionog filma tipa Džejms Bonda. Koristi se najmodernija tehnologija, uvek u brzini i na ivici života, ali se uvek na kraju izlazi sa svega nekoliko ogrebotina. To je svakako i aspekt oslobađanja. Arkan je imao ovaj aspekt i uspeo je nekoliko puta da pobegne iz zatvora. Ove ljude uvek sreća prati u ratu ili drugoj opasnosti. U ženskom horoskopu ukazuje na veze sa razvedenim ili slobodnim muškarcima. Erotske veze koje nikad ne vode u brak.

Mars i Neptun
Povoljan aspekt daje mojske vukove, ali i ronioce i špijune. Psihološki daje ljude čije su akcije uvek vezane za neke tajne, a često se bave i takvim poslom. Lukavstvo i moć da osoba uvek namiriše opasnost. Ljudi koji se bore za svoja religiozna ubeđenja. Krstaški ratnik. Osoba se iz iskrenih pobuda bori za Boga. Dobar je aspekt za anesteziologa i hirurga. Natus dobro podnosi alkohol i drogu.

Mogu da potvrdim da je 90% tacno.Ma120Ju,pa sam cijeli zivot u sportu,uvijek ganjam neku pravdu,imam neke svoje moalne zakone kojih se pridrzavam.Uvijek sam fer player.A sto se inostranstva tice,samo vrebam gdje cu da pobjegnem.Osim sto me ne drzi mjesto,ne uklapam se u mentalitet Balkana.
Ma0Ur,pa sam avanturistickog duha,hiperaktivna,velika zelja za adrenalinskim sportovima.Eto,upravo namjeravam da pocnem sa padobranstvom  ;DStrasno volim putovati.
Ma0Ne zajedno sa Me0Ne je dao sklonost ka slikarstvu.Drogama nikad nisam bila sklona,a ni pijanac nisam neki,ali i kada se pije,veoma dobro podnosim alkohol,tako da je mnogo potrebno da se napijem.Nisam nikad svoje granice po tom pitanju iskusala,ali vidim da mogu prilicno da popijem,a da ne osjetim bas nista.Uvijek prije vremena namirisem opasnost,i uvijek znam adekvatno da se postavim u kriznim situacijama i izadjem netaknuta.Obozavam more,pa kad me uhvate standardne krize raspolozenja,volim da se udaljim od ostatka svijeta,i da samujem pored neke vode.To me oduvijek opustalo  :)
Natalna

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #25 poslato: 11:56:39, 13.Avg.2012. »
mars kvadrat jupiter, ali kriminalac nisam sigurno  ;D

A mars kvadrat Asc?
i mars sekstil merkur?
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #26 poslato: 12:14:34, 17.Avg.2012. »
mars kvadrat jupiter, ali kriminalac nisam sigurno  ;D
To ne govori da ste kriminalac...
Taj aspekt govori da su kod osobe suprostavljena moralna načela i nešto u simbolici Marsa...  npr seksualnost...  jedno govori a drugačije se ponaša...
Npr govori o moralu, a i sama zna da ga ne ispoštuje baš uvek itd...

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #27 poslato: 12:39:05, 17.Avg.2012. »
To ne govori da ste kriminalac...
Taj aspekt govori da su kod osobe suprostavljena moralna načela i nešto u simbolici Marsa...  npr seksualnost...  jedno govori a drugačije se ponaša...
Npr govori o moralu, a i sama zna da ga ne ispoštuje baš uvek itd...

Jedno govorim a drugacije se ponasam, takva sam u vezi svega. Hahahaha a dobro,jesam moralna  ;D Ako mislis na seksualnnost,jesam

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #28 poslato: 12:48:09, 17.Avg.2012. »
Seksualnost je jedna komponenta Marsa, ali može da se to analizira i za druge stvari...
Ja sam to uzeo kao primer ovog aspekta...  jednostavno moralisanje o seksu na primer...

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #29 poslato: 12:58:14, 17.Avg.2012. »
Seksualnost je jedna komponenta Marsa, ali može da se to analizira i za druge stvari...
Ja sam to uzeo kao primer ovog aspekta...  jednostavno moralisanje o seksu na primer...

Pa normalno da ako drugarica spava sa 10 godina starijim momkom,da cu joj skakati po glavi i reci sta mislim o tome,  ali ja nisam takva  :)

Jedini dobar aspekt koji mi pravi mars je kad je u trigonu sa Lilithom. Ostalo kvadrat,sekstil....

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000