Vaga u horoskopu

• Odgovora: 19
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Libra

• *
  • 28
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Vaga u horoskopu
« Odgovor #10 poslato: 21:57:42, 03.Jun.2010. »
Mysty,hvala za ovaj divni tekst!
Toliko sam toga citala ali ovakav presek Vage...Pronasla sam recenicu - ili ludacki radi ili ama bas nista.Ja sam dugo bila ubedjena da mi je lenjost(hedonizam) od Bika(podznak) a kada radim radim za cetvoro...
Sto se tice neodlucnosti :dash:...izludjujem sve,ali misim da je to - da bi udovoljila i da bi se to nesto svidelo svima :zaljubljena:,no,ja uvek na kraju izaberem ono sto ja zelim(?!),ili me to hvata od skoro.Do nedavno ako se nesto mom suprugu ne svidja ja to ne kupim, u poslednje vreme (kolko pre neki dan) odlucila sam posto poto da kupim neku bluzu i rekla sam mu "ok,nosicu je kad nisam sa tobom".Ima tako divne bolje i sare...receno mi je da boje i oblici imaju jak uticaj na mene(ocito jaci nego supug ;D)
Izbegavam sukobe maksimalno,sklanjam se u misiju rupu,ali kad mi padne klapna  >:(...onda je stvrno pala (mada imam stelijum u Skorpiji)i tad postajem "stvar"(tj.bez emocija).Mada sam davno cula od jednog astrologa,Dubravka(ako se ne varam) Strukan da,zapravo, samo je Vaga predmet,sve ostalo su ziva bica?!
E sad koliko je to dobro a koliko lose... (*o*)

*

Van mreže Avantura

• **
  • 396
  • 3
  • SuperLady
« Odgovor #11 poslato: 23:18:50, 26.Jun.2010. »
Znak Vaga

U svom prividnom kretanju oko Zemlje, Sunce boravi u sazvežđu Vage od 23.09. do 22.10. Za ljude koji su rođeni u tom vremenskom periodu kažemo da su rođeni u znaku Vage. Vaga je vazdušni, kardinalni, muški znak, sedmi po redu.
Vladar Vage je Venera.
Venera, planeta ljubavi i lepote, donosi osobama rođenim u ovom znaku sklonost harmoniji, umetnosti i estetici, kao i dominaciju osećanja u svakoj situaciji. Zbog toga sve odluke zavise od trenutnog doživljaja i emocija, a samim tim ove osobe nisu u stanju da budu objektivne. Svaka provokacija im poremeti ravnotežu i tera ih u ekstrem, usled čega im raspoloženje varira od potištenosti do izrazite veselosti. Naglašena im je težnja za partnerstvom, a svoje intimne stvari čuva od pogleda javnosti.Pozitivne osobine: pravednost, urednost, taktičnost, šarm diplomatičnost, komunikativnost, humanost i sklonost ka kompromisima Negativne osobine: neodlučnost, preterana kritičnost, sitničavost, nedostatak poverenja
Posao: Osoba rođena u znaku Vage je u poslu pedantna i brza. Moguća zanimanja su: sudija, advokat, trgovac, umetnik, diplomata i sva zanimanja vezana za lepotu i kulturu: scenograf, kostimograf, frizer, kozmetičar, modni fotograf...
U ljubavi ove osobe daju prioritet etici i osećanjima, pre nego strasti. Nisu ljubomorne i verne su.Ako partner nije previše osetljiv na kritiku, brak im je harmoničan. Dobro se slažu sa osobama rođenim u znaku Vodolije, Blizanaca, Ovna, Lava i Strelca, dok sa Jarcem i Rakom odnosi nisu harmonični.
Zdravlje: Osobe rođene u ovom znaku . Osetljivi su im bubrezi, koža, vene, jetra, žuč i nervi. zdravlje im mnogo zavisi od raspoloženja i skloni su hipohondriji. Podnose sve medikamente, a prija im uteha i važan im je nastup lekara.

Dodala bih ovde nesto jos za vage (posto zivim pricu vage u podznaku sve vise).Kad se nadju u nekoj situaciji ili necemu sto znaju kako bi resilie ili odradile a tice se i drugih ljudi (u smislu saradnje, posla) mozda mogu da deluju neodlucno ( pa onda traze misljenje drugih) jer imaju tu zelju da udovolje svima i da svi budu donekle zadovoljni
Izuzetno im je bitno da ne ispadnu nepravedni prema nekome i to je razlog zasto toliko vagaju, u nekim situacijama...

*

Van mreže srna

• **
  • 524
  • 1
« Odgovor #12 poslato: 23:32:19, 26.Jun.2010. »
Voljela bih da neko objasni: Zašto je samo znak vage predstavljen predmetom?
I da li smo mi zbog toga hladne odn. ne volimo da pokazujemo osjećaje javno.. (*o*)

*

Van mreže Avantura

• **
  • 396
  • 3
  • SuperLady
« Odgovor #13 poslato: 23:45:17, 26.Jun.2010. »
Ja ne bih rekla da ste hladne nego da ste odmerene - nije isto.
Inace, taj simbol predstavlja vagu kojom je grcka boginja pravde odmeravala ljudske postupke.

*

Van mreže Allegra

• **
  • 172
  • 9
« Odgovor #14 poslato: 15:51:13, 22.Okt.2012. »
Negde sam citala, da puno zlocinaca i serijskih ubojica je upravo u znaku Vage. :o
Sama znam nekoliko problematicnih ljudi, osobito muskaraca- svisu Vage  ;D
Sto se tice neodlucnosti- pa i plava je jednako ljepa kao crvena, zar ne? Hahaha
sama sam vaga, a sto je najgore podznak mi je ovan. Ta 2 znaka se stalno udaraju :)

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #15 poslato: 19:27:45, 22.Okt.2012. »
Ja se nikad nesto nijesam specijalno slagala sa njima i ne simpatisem ih posebno,valjda zato sto sa dupla voda,skorpija/rak,pa mi prijaju vise zemljani i vodeni tipovi. Ne svidja mi se kod vaga, narocito onih sa Me u vagi sto su diplomate,kamuflatori,preljubazni,presvuceni u sto boja, samo da se kome kojim slucajem ne zamjere,ja to ne volim.Kod mene moze fino do neke granice, a ko je predje, vidjece sta je skorpija.Ako su planete u vagi u aspektu sa Ma i Ur,onda se gubi vagina finoca.
« Najnovija izmena:: 19:31:47, 22.Okt.2012. bielenda »

*

Van mreže radoznala982

• *
  • 63
  • 2
« Odgovor #16 poslato: 11:32:31, 12.Feb.2013. »
Brdo vaga znam,sama sam vaga...i iskreno, smatram da smo naj komplikovaniji horoskopski znak koji postoji :girlblush:

*

Van mreže univerzums

• **
  • 202
  • 6
« Odgovor #17 poslato: 13:05:54, 12.Feb.2013. »
ja sam dupla vaga...i jako sam neodlucna,i vecito se nesto dvoumim,i jako sam komplikovana,i uvek su mi drugi ljudi preci od sebe same....e to su neke stvari koje me nerviraju jako...

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #18 poslato: 13:54:18, 17.Feb.2013. »
Citat
Svakako, ona zna kako i kad da se odmori i zabavi: postoji vreme za izlaske i pripreme (dok prijatelji nestrpljivo čekaju!), vreme za razgovor i kaficu, vreme kada se ne radi ništa a opet i vreme kada se samo radi.
Imam me i ve u vagi i tačno je da ima dana kada SAMO radim, mislim, uživam kao luda i onda istrošim baterije i nisam tu ni za sebe. Nije tačno da ne umiju da odgovore jednostavno ili ne žele da histerišeu na nekoga ili ne žele da vas tresnu riječiima već da sami shvatite šta je istina, mada kada ih nešto zainteresuje vrlo živo, čak sarkastično odgovaraju a tada ćete dobiti i one duge vagine monologe sa za i protiv stranom, baš zbog toga su i najbolji advokati, ali i sudije ovdje je saturn u egzaltaciji, i da neodlučni su iako vazdušni znak često udavi kad treba nešto izabati jer bi trebalo da donese najbolju odluku a obično je to kada je pitana za savjet zato jer su istinoljubivi i realni u procjeni a potreno je vrijeme za onu listu ;)

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #19 poslato: 15:09:39, 17.Feb.2013. »
Znam jednog starijeg neženju sa So0Me u vagi, Venera u djevici, Mars i Jupiter u raku, Mjesec u škorpiji, ali od kako ga znam nije imao djevojku, kao da ga to ne zanima ili kao da to ne voli, inače je prezgodan, ali ništa, izgubio vjeru, prepustio se karijeri, koja mu je jako uspješna, na visokoj je funkciji. Ovdje su vjerovatno, sve lične planete u padu, odigrale svoje... (*o*)
« Najnovija izmena:: 15:42:45, 17.Feb.2013. bielenda »

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000