Devica u horoskopu

• Odgovora: 65
Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže meda 78

• 2 566
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Muško
Odg: Devica u horoskopu
« Odgovor #20 poslato: 09:24:53, 02.Mar.2011. »
zasto.... ???

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
  • Pol: Žensko
« Odgovor #21 poslato: 02:17:16, 01.Avg.2012. »
Ma device su ok uglavnom, sad yavisi od podznaka i meseca.... Npr ja nisam tipicna devica  8) ali uopste. Dok imam prijatelja koji su i duple device, to je strasno. Ko o cemu , oni o faksu,ucenju.... Tesko nas ljudi razumeju :D Nismo opustene kad smo u nepoznatom drustvu, ali zato kad smo medju najboljim prijateljima, mozemo se i goli skidati,opustenooooo    (mah:mah)
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže Allegra

• **
  • 172
  • 9
« Odgovor #22 poslato: 00:09:45, 23.Okt.2012. »
Sama sam okruzena sa nekoliko djevica- zanimljivo je da se uvjek svadjam sa njima, o bilocemu..
A jednini razlog- njihova perfekcija. Sta god da uradim ili kazem, ona zna bolje.
Mojoj mami dosta izbija njen asc- djevica. Nikako, da nadjemo zajednicki jezik (*o*)

*

Van mreže PantaRei92

• **
  • 290
  • 5
« Odgovor #23 poslato: 10:15:59, 09.Nov.2012. »
Meni su muske device malo gej, isfeminizirani. Nisu mi za vezu nikako :) za prijateljstvo,mozda, nisu oni bas "device". Device misle samo na sebe. Da njima bude dobro. Jako smo hladne. Al opet bi da pomognemo svima, ali nemamo novaca za to. Koliko sam puta s drugaricama devicama isla ulicom, videla male cigane i dale im da jedu. I najbitnija stvar je da budete grublji prema nama. Mi,ako znamo da cemo vas izgubiti, sve cemo ciniti, iace cemo biti djubre...
Svi smo mi mrtvi, pitanje je samo ko ce prvi biti sahranjen.

*

Van mreže Catty

• *
  • 2
  • 0
« Odgovor #24 poslato: 10:44:19, 10.Dec.2012. »
Device su malo vise  sebicne i vole sebi ugadjati,a drugima cepidlace i gotovo da im nikad nisi dobar...A sto vole da kontriraju, to je cudo jedno. Ali svejedno, ja ih opet volim sto su pamente i vole sebi da ugode

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #25 poslato: 16:42:18, 22.Jan.2013. »
Ja sam dvostruka djevica sa podznakom u strijelcu znači zbog ovog asc nisam tipična djevica ali se slažem da previše brinu o detaljima i uopšte brinu ali neko i to mora zato hvala im  ;) inače moja sestra ima mjesec u djevici a pošto je dupli jarac djeluje hladno i rezervisano a onda taj brižni mjesec ispliva taman kad treba i nije joj teško da te ubijedi i objasni, makar to trajalo da će sve biti u redu i neka mi sad neko kaže da su bez emocija one samo znaju na šta treba trošiti dah postoji vrijeme za sve.. 

*

Van mreže univerzums

• **
  • 202
  • 6
« Odgovor #26 poslato: 23:18:45, 04.Feb.2013. »
Devica je kao "princeza na zrnu graška" - ona zna kad nesto ne valja i obično nema mira dok to ne dovede u red. Po njoj ništa nije dovoljno dobro da ne bi moglo biti i bolje. I to mnogo bolje!

Zašto onda baš Device imaju tako lošu astrološku reputaciju? Devica je optužena da je previše kritična, sitničava, da neprestano nešto zanoveta, traži, prigovara, upućuje i popravlja.

Rođeni u znaku Device su razumni, objektivni i savesni, a obično i dobro organizovani.

U ljubavi Devica oprezno vrši izbor partnera. U suštini, nije joj lako da nađe ličnost koja će odgovarati svim njenim zahtevima. Devica je romantična, ali ne naročito impulsivna u ljubavi, privržena je i sposobna da pruži mnogo u jednoj vezi. Ipak, njenim ljubavnim životom kao da isključivo upravlja razum i dobar ukus. Takav način ponašanja može se predstaviti drugima kao hladan i rezervisan karakter. Bez obzira na to, Devica uvek uspeva da ostavi svoj lični pecat na život osobe koju voli.

Mislim da sam uspela da sacuvam delove koje su potpuno tacne za device....bar iz mog okruzenja....
ne slazem se da su cutljive....naprotiv,uvek vole da privlace paznju....

*

Van mreže dvostruka djevica

• 848
  • 44
  • I reč je dodir.. ako znaš..
« Odgovor #27 poslato: 11:28:05, 05.Feb.2013. »
Ne, ne vole da privlače pažnju mada kada jedini primijete neke stvari prestrogi su u kritici ili iznošenju svog stava koji je nerijetko tačan ali az većinu čitaj strijelčevi ,blizanci i slični previše naporan pa zato upadaju u oči, prave djevice su dobri prijatelji , uslužne su a to znači neće vas odbiti ako avm je pomoć nekog ko to zaista zna da riješi potrebna ali nisu glupe pa ne iskorištavaj.

*

Van mreže radoznala982

• *
  • 63
  • 2
« Odgovor #28 poslato: 11:01:58, 12.Feb.2013. »
Zenske device,..xm...umeju da budu sebicne do krajnjosti..      :-\   

*

Van mreže univerzums

• **
  • 202
  • 6
« Odgovor #29 poslato: 13:06:48, 12.Feb.2013. »
Zenske device,..xm...umeju da budu sebicne do krajnjosti..      :-\   
slazem se....

Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 7 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000