Devica u horoskopu

• Odgovora: 65
Stranice: « 1 2 3 4 ... 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Avantura

• **
  • 396
  • 3
  • Pol: Žensko
  • SuperLady
Odg: Devica u horoskopu
« Odgovor #10 poslato: 23:23:14, 26.Jun.2010. »
Znak Devica

U svom prividnom kretanju oko Zemlje, Sunce boravi u sazvežđu Device od 23.08. do 22.09. Za ljude koji su rođeni u tom vremenskom periodu kažemo da su rođeni u znaku Device. Devica je zemljani, promenljivi, ženski znak, šesti po redu. Vladar Device je Merkur.
Osobe rođene u znaku Device su rezervisane, povučene i podozrive, a zbog zajedljivosti i sterilnosti nisu na najboljem glasu. Daju prednost logici u odnosu na emocije, zbog čega važe za hladne, konzervativne i prevelike moraliste. Podnose nepravdu i rade niže poslove bez protesta, što drugi koriste svaljujući im na leđa svoj deo posla. Sklone su skepticizmu i kada nemaju validne dokaze za svoje sumnje.
Pozitivne osobine: Device su oprezne, tačne, temeljne, pedantne i pouzdane. Izuzetno su analitične, precizne (sve usavršavaju do najsitnijeg detalja) i imaju smisao za matematiku. Prema prijateljima su obazrive, ljubazne i znaju druge da uteše. Imaju dobar ukus i poštuju društvene norme i pravila ponašanja.
Negativne osobine: sklonost pesimizmu, preterivanje u detaljima, nedostatak samopouzdanja, hladnoća i suzdržanost.
Osećanja osoba rođenih u znaku Device prema partneru nisu previše duboka One nisu strastvene, ali su verne. Dobro se slažu sa osobama rođenim u znaku Riba, Jarca, Bika, Škoprpiona i Raka, dok sa Strelcem i Blizancima odnosi nisu harmonični. Ove osobe lako postaju umišljeni bolesnici. Sklonost hipohondriji im donosi bolesti koje su često psiohosomatske i neurovegetativne. Osetljivi su im organi za varenje i nervi. Obolevaju im jetra, creva i želudac, zbog čega se preporučuje da izbegavaju velike količine hrane i alkohol.
Osoba rođena u znaku Device je u poslu marljiva, uredna, štedljiva, metodična i praktična. Ne voli odgovorna radna mesta, već radije bira mesto podređenog. Ostaje lojalan čak i kada se prema njemu odnose nepravedno. Moguća zanimanja su: profesor, kritičar, lektor, analitičar, arhivar, knjižar, kurir, časovničar, zubar, krojač...

*

Van mreže srcenadar

• *
  • 26
  • 0
  • volim zivot
« Odgovor #11 poslato: 09:20:24, 26.Okt.2010. »
Poznajem vise devica, i kod svake kod njih je prisutna velika doza empatije i velika ljudskost. U ostalim stvarima se veoma razlikuju. Veoma im je bitna ljubav.

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #12 poslato: 22:44:50, 26.Okt.2010. »
Opet jedno ura za Device!

*

Van mreže srcenadar

• *
  • 26
  • 0
  • volim zivot
« Odgovor #13 poslato: 01:11:01, 27.Okt.2010. »
i ja sam devica ali od njih imam samo to prokleto saosecanje i zelju da pomognem
ne mogu da gledam  bilo ciju nesrecu. Ne bih vise o tome.  Odlicno se`slazemo

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #14 poslato: 19:21:36, 27.Okt.2010. »
I ja sam devica ali od njih imam samo to prokleto saosecanje i zelju da pomognem, ne mogu da gledam  bilo ciju nesrecu.

Ja sam Lav/Devica i baš se mogu složiti sa ovim.

*

Van mreže meda 78

• 2 566
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #15 poslato: 23:00:10, 01.Mar.2011. »
i ja sam devica....nista me ne pitaj...

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #16 poslato: 23:42:38, 01.Mar.2011. »
moja jedna dobra drugarica je Lavica/Djevica :D i simpa je skroz i voli da pomaze i puno razmislja, bojim se za njen mozak ponekad..  ;)
A sto se tice muskih Djevica, pa svidja mi se jedna, u semi sam  (perverzija)  :girlblush:

*

Van mreže meda 78

• 2 566
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
« Odgovor #17 poslato: 23:51:15, 01.Mar.2011. »
bas mi je drago sto si sa devicom ....bice ti lepo...

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #18 poslato: 00:04:42, 02.Mar.2011. »
Ma Djevice deckici su pravi dzentlmeni, za pozeliti momci  :-[ zaista nevjerovatno pazljivi prema zenskom polu i bas znaju da vole i udovolje (mah:mah)

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • mizantrop 100%
« Odgovor #19 poslato: 00:29:00, 02.Mar.2011. »
device..sposobne za stabilne i duze veze,ne toliko emotivne koliko nezne i pazljive,ali pokorne i lojalne..mada,svaka me na kraju razocara
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

Stranice: « 1 2 3 4 ... 7 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000