Merkur u horoskopu

• Odgovora: 20
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Merkur u horoskopu
« Odgovor #10 poslato: 00:43:28, 13.Avg.2012. »
Ja sam stalno u potrazi za nekom istinom, stalno u nekom otkrivanju istine. Tacno je ovo sto si opisala. Mana mog Me je sto zna vise puta analizirati jednu istu stvar, traziti misljenje drugih, bas umijem da "driblam" i vrtim jedno te isto. Kad se tema zakljuca, svi argumenti iscrpe, svako kaze to sto ima, ja znam ponovo da otvorim tu istu temu i sve ispocetka, ne bi li sto novo otkrila. Bas umijem biti dosadna i teska...

Me u Skorpiji moze neiscrpno da analizira,i da uvijek vidi ono sto drugi nisu u stanju da vide.Nanjuse tragove mnogo prije drugih.
I moj Me u Cap je tezak,kazu da sam tvrda i da sve shvatam kako meni odgovara  ;D Ljude inace smara to sto volim sve do detalja da odradim,izorganizujem,smeta im moj perfekcionizam u nekim stvarima,a nedostatak smisla za humor da ne pominjemo haha.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #11 poslato: 00:50:20, 13.Avg.2012. »
Crni humor mi volimo, sta nas briga! Me u sco zvani britva , a Me u cap - shekira.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #12 poslato: 00:55:39, 13.Avg.2012. »
Crni humor mi volimo, sta nas briga! Me u sco zvani britva , a Me u cap - shekira.

Hahaha to to  ;D Zivio crni humor  8)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #13 poslato: 12:43:12, 16.Avg.2012. »
Citat
Merkur u znaku Škorpiona

Znak Škorpiona simboliše sve što je tuđe, pa s Merkurom u znaku Škrorpiona ispit (Merkur) treba, pre svega, spremati iz tuđih (Škorpion) beležaka (Merkur) ili knjiga (Merkur). Ako se vaš Merkur nalazi na 3. stepenu (stepen Blizanaca) znaka Škorpiona, na ispitu (Merkur) se treba poslužiti tuđom (Škorpion) olovkom (stepen Blizanaca). Ukoliko vam je Merkur na 4. stepenu (stepen Raka) znaka Škorpiona, poželjno je poslužiti se tuđom flašicom vode (stepen Raka), itd.

Znak Škorpiona predstavlja i seksualni čin, što znači da ćete najbolje učiti (Merkur) nakon seksualnog odnosa (Škorpion). Dakle, odmah treba naći partnera! Dobro je i učiti (Merkur) kraj reke (Škorpion).

Zanimljivo, inace ja uvijek ucim sa tudih skripti, knjiga... Svaki rukopis je ljepsi od mog, ko fol. Samo sam lijena da sama je pravim, jeste da provjerim sadrzaj.
Ako je na 9.tom stepenu, simbolika strijelca, trebam na tudem mjestu sjediti?  ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #14 poslato: 12:46:09, 16.Avg.2012. »
Zanimljivo, inace ja uvijek ucim sa tudih skripti, knjiga... Svaki rukopis je ljepsi od mog, ko fol. Samo sam lijena da sama je pravim, jeste da provjerim sadrzaj.
Ako je na 9.tom stepenu, simbolika strijelca, trebam na tudem mjestu sjediti?  ;D

Ili da ucis kod nekog drugog ,da mijenjas mjesto ucenja ;D
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #15 poslato: 12:49:37, 16.Avg.2012. »
Moj Merkur u škrorpiji na 21 stepenu (stepen strijelca ) u umetnutoj petoj kući i kad učim i pišem, to je  na spavaćem krevetu, rijetko sam kad sjela za radnim stolom, preslišavala sam se na glas uvijek, tako sam jedino bila sigurna da znam. Pravila sam sama skripte ili učila direktno iz knjige, nikad iz tuđih skripti nijesam mogla. :)

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #16 poslato: 12:57:42, 16.Avg.2012. »
Ili da ucis kod nekog drugog ,da mijenjas mjesto ucenja ;D
Radim i to. ;D

bielenda, onda se ovi nasi mjeseci razlikuju, bar u ovom pogledu. Iako i ja tako teoriju znam uciti, u krevetu i na glas.

Isto mi odg. i da slusam drugoga da cita na glas. ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #17 poslato: 13:07:37, 16.Avg.2012. »
Radim i to. ;D

bielenda, onda se ovi nasi mjeseci razlikuju, bar u ovom pogledu. Iako i ja tako teoriju znam uciti, u krevetu i na glas.

Isto mi odg. i da slusam drugoga da cita na glas. ;D

Haha ucenje na glas.I ja tako ucim.Hodam po sobi drzeci knjigu i ucim na glas(Me u 3.).Na kraju uhvatim nekoga,i "ispredajem" mu ono sto sam naucila.Objasnjavajuci drugima,najbolje ucim(Me u Cap)  ;)
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #18 poslato: 13:38:08, 16.Avg.2012. »
Svaki Merkur ima nesto svoje, to mozda i nema veze sa znakom.

*

Van mreže Pokahontas-84

• **
  • 262
  • 8
  • Love,Peace,Freedom
« Odgovor #19 poslato: 21:55:28, 25.Okt.2013. »

Merkur u znaku Device

S Merkurom u znaku Device morate, pre svega, stvoriti praktičnu (Devica) i urednu (Devica) atmosferu za učenje (Merkur). Obucite nešto lagodno jer znak Device simboliše garderobu, a proces učenja (Merkur) svakako ćete podstaći i šetnjom kućnog ljubimca (Devica). Ako se vaš Merkur nalazi na 5. stepenu (stepen Lava) znaka Device, kupite sebi mačku (stepen Lava). Merkur na 4. stepenu (stepen Raka) znaka Device predstavljaće psa (stepen Raka), itd.

Merkur na 4. stepenu (stepen Raka – tečnost) znaka Device, kao i u dobrom aspektu s Mesecom, ukazuje i na to da konzumiranje kafe (Devica) može pospešiti proces učenja (Merkur). Ukoliko vam vreme dozvoljava, nađite neki poslić jer je ovo odlična pozicija za učenje (Merkur) na poslu (Devica). Najbolje ćete svakako učiti (Merkur) ako učenje (Merkur) shvatite kao svoj posao (Devica). Pored toga, treba svakodnevno raditi jer znak Device predstavlja i svakodnevnicu

Kako je ovo tacno... Pogotovo za kucne ljubimce.... pse volim i cuvala sam psa i nameravam da opet nabavim  :) Volim ovaj stepen Raka  :D

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000