problem u familiji

  • Odgovora: 0

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Sani000

  • *
  • 1
  • 0
  • Pol: Žensko
problem u familiji
« poslato: 14:32:04, 02.Jan.2017. »
Postovanje,
Nakon toliko godina mog ulaganja vremena ljubavi strpljenja i nacina pomoci mojoj tetki izgubila sam svaku nadu i svako rijesenje koje sam imala za nju neznam vise sta da radim Molim Vas da mi Vi pokusate pomoci  pronaci neko rjesenje.
Moja tetka nije imala nimalo lak zivot bila je u braku sa muzem 17 godina koji ju je tukao i maltretirao onda se rastala od njega i dosla meni i mojoj mami tetka je lezala u krevetu danima i imala je velike psihicke strahove nije mogla da jede jako je smrsala sve dok jednog dana ja i moja mama nismo odlucile da je smjestimo u bolnicu gdje je provela nekoliko mjeseci oporavljajuci se i na infuzijama nakon toga je dosla kuci sa nama gdje je dobivala epilepticne napade i svaki put smo je morali voziti na hitnu pomoc dosta puta seje pokusala ubiti i govoriti da a nju zivot ne vrijedi sa vremenom je nasla utjehu u alkoholu i pocela da pije i pravi probleme meni i mojoj mami mi smo je pokusali savjetovati bezbroj puta i da to ne radi medutim ona nije htjela da slusa zatim smo otisli sa njom njenom doktoru i prepisivao joj je dosta lijekova medutim nisu mogli pronaci odgovarajucu terapiju koja bi njoj odgovaralada ima volju za zivotom,medutim svakim danom situacija je sve kompliciranija ona je pocela da psihicki maltretira i fizicki moju mamu i sve ljude oko sebe.Ja vise nezivim sa njom od prosle godine ja sam osnovala svoju porodicu ali moja mama je ostala sa njom da zivi medutim njihovi odnosi su postajali sve gori tetka je nastavila da pije  i da pravi probleme pocela je da salje meni uznemiravajuce poruke tipa da mi je mama umrla icak je uzimala od moje mame telefon i slala jako ruzne poruke da se mojoj mami svasta desilo sto je mene jako sikiralo jer sam mislila da govori istinu medutim ja sam kontaktirala moju mamu i ona je rekla da to nije istina i da joj ona uzima telefon navece kad ode spavati i svasta pise,pocela je moju mamu da fizicki napada tj,baca predmete i prijeti joj tako da moja mama ima veliki strah od nje,moja mama je zavrsila na hitnoj pomoci i dozivjela veliki stres od strane moje tetke,moja mama se odselila od nje jer vise nije mogla da zivi sanjom postalo je nemoguce jer ni moja mama nije mogla vise sa njom nakon toliko godina,tetka je pocela da mrzi sve oko sebe i pocela je da nebira sredstva postala je toliko zla i lazljiva da je ja vise neprepoznajem i neznam gdje se izgubila sta se desava u njezinoj glavi,ja se bojim da ona nesto sei ne uradi ili nekome od svoje familije ja joj zelim pomoci ali nisam dovoljno strucna da bi znala zato Vas molim da mi na neki nacin pomognete sa savjetima jer sam stvarno ocajna i zelim pomoci svojoj tetki poslije svega da se lijeci.
Sto se tice moje mame ona je u velikom stresu i strahu od svoje sestre i nakon svih maltretiranja moja mama i ja njoj ipak zelimo sve najbolje i da pocne da se lijeci od svojih bolesti.


 





 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
2 Odgovora
1519 Pregleda
Najnovije: 15:18:56, 26.Maj.2011.
Лав
18 Odgovora
5354 Pregleda
Najnovije: 15:30:05, 13.Apr.2010.
Ch
9 Odgovora
2126 Pregleda
Najnovije: 11:54:09, 16.Okt.2014.
Miloš Mi.