Razdvojenost od partnera

  • Odgovora: 7

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže tanjaavramovic

  • *
  • 4
  • 0
  • Pol: Žensko
Razdvojenost od partnera
« poslato: 08:22:17, 17.Jun.2016. »
Zdravo,ja sam Tanja.Ovo mi je prvi put da sa nekim vodim raspravu o ovome i zato ne znam da li je ovo bas pravi naslov za ovu temu.Treba mi vas savet i misljenje drugih ljudi o mom problemu.Imam 26 godina,udata sam i imam dvoje dece.Ja i moj suprug smo resili da pokusamo da sredimo papire za inostranstvo.On je otisao pre vise od dve godine u medjuvremenu pre godinu dana smo dobili drugo dete.Moj suprug je dolazio par puta,ali naravno sve to nije dovoljno za jedan normalan porodicni zivot.Sve je uredu sto se tice naseg plana,ali mislim da sam napravila jednu gresku pa mi je potreban savet kako bih mogla barem deo da ispravim i da mu pomognem.Razgovarali smo dosta i u jednom se slazemo,a to je da nam je porodica najvaznija.Tokom ove dve godine on je meni par puta rekao da ne moze vise da izdrzi i da bi se vratio kuci.Ja sam ga uvek nagovarala da ostane i da ce sve to da prodje.Sada smo stigli do toga da je on izgubio osecaj vise za sve.Razumela bih da mi je rekao da se ,,ohladio,, sto se tice mene,ali tu su i deca,a znam sigurno da bi za njih sve dao.Ja sam ga savetovala da se sada vrati nema veze sto smo stigli skoro do kraja,ali on ne zeli da se vraca bez icega pa bi ostao jos dok ne uspe.Kako da mu olaksam razdvojenost i kako da ga zadrzim kada vise nema osecaj za nista i za nikoga?  ::) ::) ::)


 


*

Van mreže elena86

  • ****
  • 4 388
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
Odg: Razdvojenost od partnera
« Odgovor #1 poslato: 23:53:40, 17.Jun.2016. »
A koliko je to jos malo sto je njemu ostalo do ostvarenja tog vaseg cilja
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca
 

*

Van mreže tanjaavramovic

  • *
  • 4
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Razdvojenost od partnera
« Odgovor #2 poslato: 09:30:38, 20.Jun.2016. »
Pa mozda i nije bas jos malo,trebalo bi do marta sledece godine,ali je vec sad olaksanje jer sada moze vec cesce da dolazi kuci i vise da se zadrzi,ali opet je i to tesko jer bi gubio posao,a potrebno mu je dosta novca za tamo... (*o*)
Ne mogu vise uopste da doprem do njega to me brine,a on sa druge strane tvrdi da je sve ok...
« Najnovija izmena:: 09:54:47, 20.Jun.2016. tanjaavramovic »
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Razdvojenost od partnera
« Odgovor #3 poslato: 12:21:53, 20.Jun.2016. »
Jesi ti uspela da mu kažeš kako se osećaš? Jesi uspela da ga motivišeš jer mu je možda to potrebno zbog daljine?
Bitno je i da li se nešto promenilo u vašem razgovoru ili je on isti prema  tebi,  a samo mu fali motivacija  (mah:mah)
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže tanjaavramovic

  • *
  • 4
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Razdvojenost od partnera
« Odgovor #4 poslato: 14:09:34, 20.Jun.2016. »
Ja stalno pricam kako je veci deo vec zavrsen,kako je najtezi period vec prosao,ali mislim da se on potpuno iskljucio.Meni prica kako ne treba da brinem kako ce sve da bude ok,a ustvari nesto sa njim nije ok.Uvek kada on tako pocne slabije da se javlja ja ga upozorim i pitam ga u cemu je problem,ali on tvrdi da nije nista nego da nema vremena zbog posla.Mislim da sam skroz korektna i da mu dajem dovoljno prostora,jer ga ne maltretiram da ga stalno ispitujem gde je,sto mi se nije javio itd.,mozda to i nije dobro.Mozda je to i istina da je opterecen poslom,ali ovog puta ja imam neki osecaj da je nesto drugo u pitanju.Ne mislim na neku drugu zensku osobu ili prevaru,nego jednostavno na to da vise nema zivce.Predlozila sam mu da poprica sa psihologom,ali on tvrdi da ne moze niko da mu pomogne i da je jedina stvar koju bi pitao psihologa da li moze da mu vrati vreme koje nije proveo sa decom.Ne znam kako da ga ubedim da se otvori i da razgovara samnom jer vese nisam ni sigurna da li mi prica istinu. :-\ I naravno pricam kako jedva cekoamo i ja i deca da se sve to zavrsi,da zivimo svi zajedno i td.
« Najnovija izmena:: 14:33:00, 20.Jun.2016. tanjaavramovic »
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Razdvojenost od partnera
« Odgovor #5 poslato: 23:31:02, 20.Jun.2016. »
Šta ako on samo ne želi da pogoršava situaciju dok ne dođe?  (rzm)
Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže tanjaavramovic

  • *
  • 4
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Razdvojenost od partnera
« Odgovor #6 poslato: 07:29:22, 21.Jun.2016. »
I ako ne zeli mislim da to nije razlog da se ne cujemo.Mozda on i moze tako da se udalji dok se ne zavrse obaveze pa jednostavno da zaboravimo taj period,ali ja ne mogu tako mene to sve nervira i stalno razmisljam o tome.Ne mogu da ukapiram da li samo ceka da prodje taj period ili je psihicki slab pa se gubi.Samo zelim da shvatim kako ja ispravno da postupim i kako da se ponasam,da nebi ja nesto pogresila (*o*)
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Razdvojenost od partnera
« Odgovor #7 poslato: 11:07:07, 21.Jun.2016. »
Sad zavisi i koliko ima tih obaveza, kada ćete se videti uživo itd..   Ne možeš ti sve sama da kapiraš, ja mislim da je jako bitno da imate stalno otvoren razgovor...
Strah me čini jačim i boljim.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
38 Odgovora
9933 Pregleda
Najnovije: 22:26:57, 14.Okt.2010.
Perla
0 Odgovora
950 Pregleda
Najnovije: 20:39:36, 17.Jan.2014.
MarkoniTime
35 Odgovora
7472 Pregleda
Najnovije: 21:05:11, 06.Okt.2014.
Alicia