= Vernost partnera =

• Odgovora: 38
Stranice: « 1 2 3 4

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže sladjica

• 949
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: = Vernost partnera =
« Odgovor #30 poslato: 16:59:39, 26.Jul.2010. »
:tapse:
onda sam i ja staromodna  :-[ ali ne smatram to manom.

Nije to mana, to je prednost ...

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
  • sve se može postići samo treba htjeti
« Odgovor #31 poslato: 00:31:12, 05.Sep.2010. »
Čuj, ja sam skorpija, kod mene se vijernost podrazumjeva. ;D

alicia,perla ima pravo,kod tebe je to do podznaka :)...jer škorpije,kako je znano,očekuju vjernost od svog partnera,al same na to pristaju,samo ako dobivaju sve što im je potrebno :) tako da,ti si jedan izuzetak među većinom ;)....

:tapse:
onda sam i ja staromodna  :-[ ali ne smatram to manom.

to nije staromodno gledanje,to je samo stvar izbora osobe....i ja sam takva,nevolim varanje,rađe ću prekinuti vezu nego da bi prevarila....al to nije staromodno gledanje,jer kako je i čarobnjak rekao,toga ima od pamtivjeka,samo koliko se o tome raspravljalo otvoreno onda,a koliko sada,to je druga tema :)
Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #32 poslato: 00:41:36, 05.Sep.2010. »
alicia,perla ima pravo,kod tebe je to do podznaka :) ...jer škorpije,kako je znano,očekuju vjernost od svog partnera,al same na to pristaju,samo ako dobivaju sve što im je potrebno :) tako da,ti si jedan izuzetak među većinom ;) ....

Ja sam direktna osoba, a i odlicno znam kad mi neko mulja. Ne mora to ni uraditi, samo neka pomisli, ja cu ga skontati. Svakako, slazem se sa tvojom recenicom(boldirala sam). S tim zasto bih bila sa njim uopce, ako ne dobivam od njega sve potrebno da bih bila zadovoljna ???
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže la luna

• 3 432
  • 4
  • sve se može postići samo treba htjeti
« Odgovor #33 poslato: 01:00:50, 05.Sep.2010. »
Ja sam direktna osoba, a i odlicno znam kad mi neko mulja. Ne mora to ni uraditi, samo neka pomisli, ja cu ga skontati. Svakako, slazem se sa tvojom recenicom(boldirala sam). S tim zasto bih bila sa njim uopce, ako ne dobivam od njega sve potrebno da bih bila zadovoljna ???

znam iz iskustva te stvari,zato sam to i rekla :)...bila sam 7 godina u vezi s jednim škorpionom,tako da znam kako to ide :D.......
Natalna karta
 EVERY TIME YOU FALL,STAND UP!

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #34 poslato: 01:07:24, 05.Sep.2010. »
znam iz iskustva te stvari,zato sam to i rekla :) ...bila sam 7 godina u vezi s jednim škorpionom,tako da znam kako to ide :D .......

Onda me savrseno razumijes. Ja sam pokusala biti sa jednim blizancem u vezi, ali vjeruj mi ta neodlucnost njegova mi nikako nije prijala. Jos i njegovo nedefinisano ponasanje...

Mozda ta kombinacije jedino pali, ako je zensko blizanac, a musko skorpija... obnuto nikako!(bar je tako u mom slucaju dokazano)
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #35 poslato: 15:08:57, 14.Okt.2010. »
Procitam u jednoj knjizi da je "Vjernost rezultat odluke, htjenja, a ne ljubavi"!!!!

Da li se i vi slazete sa ovim?

Po mom nekom gledanju stvari, ja se djelimicno slazem. Dakle, biti vjeran jeste svjesna odluka, stav...nesto sto rascistite sami sa sobom, bilo da to znaci da cete biti vjerni u svakoj vezi koju zapocnete, ma koliko ona trajala ili cete biti vjerni samo odredjenim partnerima!

Ali, kako vjernost nije takodje i rezultat ljubavi (*o*)...ili njena indirektna manifestacija (tu se vec ne slazem sa autorom ove teze ). Kada zavolite nekoga, ona/on nam postaje vazno i vrijedno bice i naravno da takvom bicu zelimo i hocemo da budemo vijerni. Dakle, vjernost je i ovdje rezultat naseg htjenja-razuma, ali podstaknuta osjecanjem ljubavi!!!!

Ne znam kako vi gledate na ovu problematiku? Ja samo confused ::)

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #36 poslato: 19:48:51, 14.Okt.2010. »
Nekome zelis biti vjeran, nekome ne...kod mene je to relativno, nekad iz inata nisam vjerna, nekad sam fino raspolozena i kazem bicu vjerna koliko god ad veza traje i tako i uradim :D znaci sve je do tebe kako odlucis  :)

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #37 poslato: 20:00:30, 14.Okt.2010. »
Nekome zelis biti vjeran, nekome ne...kod mene je to relativno, nekad iz inata nisam vjerna, nekad sam fino raspolozena i kazem bicu vjerna koliko god ad veza traje i tako i uradim :D znaci sve je do tebe kako odlucis  :)
Znaci, ti mislis da je vjernost vise stvar tj odluka 'mozga', a ne 'srca' (ovako banalno da se izrazim )

*

Van mreže Perla

• 3 806
  • 2
« Odgovor #38 poslato: 22:26:57, 14.Okt.2010. »
Ma igraju i osjecanja ulogu naravno, ali ako upadnes u neku vezu iz vedra neba, bar sam ja imala takvih slucajeva, onda nisi zaljubljen nesto, pa se desi, svidi se meni neko drugi, svidi se njemu neko drugi ;D i eto ti prevare... a kada si sa voljenom osobom, dragom i koja ti nesto znaci, odlucis u glavi neces ga prevariti i srce ti se sa tim slaze, uzajamno to postane zelja u tvojoj glavi i sve radis da je ostvaris  :-[

Stranice: « 1 2 3 4

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000