Da li su nasa deca bezbedna na internetu

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Da li su nasa deca bezbedna na internetu
« poslato: 17:22:27, 10.Dec.2014. »
Nacionalna konferencija o bezbednosti dece na internetu, koju organizuje Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija u okviru projekta „Klikni bezbedno – Centar za bezbedni internet Srbija“, biće održana u sredu, 10. decembra, u 10 časova, u hotelu “Kraun plaza”, Vladimira Popovića 10, Novi Beograd.

Na skupu će biti predstavljene aktivnosti nacionalnog Centra za bezbedni internet, izazovi koje donosi razvoj novih tehnologija, iskustva u zaštiti dece, uz poseban osvrt na problem predatora na internetu.
Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija je, u cilju promovisanja bezbedne i odgovorne upotrebe onlajn tehnologija i mobilnih telefona, posebno među mladima i decom, uputilo poziv učenicima i njihovim nastavnicima, roditeljima i svim zainteresovanima da svi zajedno učestvuju u izgradnji boljeg i bezbednijeg interneta za sve, posebno za decu.

Konferencija će okupiti predstavnike relevantnih ministarstava, pravosuđa, obrazovnih institucija, korporativnog i nevladinog sektora, kao i predstavnike ostalih organizacija koje rade na unapređivanju bezbednosti na internetu i promociji bezbednog korišćenja interneta.

- See more at: http://www.personalmag.rs/internet/nacionalna-konferencija-o-bezbednosti-dece-na-internetu/#sthash.lVydM6y9.dpuf


Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Da li su nasa deca bezbedna na internetu
« Odgovor #1 poslato: 17:22:38, 10.Dec.2014. »
Sta kazete?
Strah me čini jačim i boljim.
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
2276 Pregleda
Najnovije: 11:21:22, 07.Avg.2009.
Šmišonja
2 Odgovora
1473 Pregleda
Najnovije: 15:06:43, 01.Mar.2012.
narcisa zec
0 Odgovora
879 Pregleda
Najnovije: 20:02:42, 26.Maj.2014.
tinkerbell