Tranzit Jupitera

  • Odgovora: 134
Stranice: 1 2 3 ... 14 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Tranzit Jupitera
« poslato: 20:16:38, 15.Mar.2009. »

Tranzit Jupitera

Jupiteru je potrebno oko 12 godina da obidje citav zodijak znaci skoro godinu dana se zadrzi u jednom znaku. Jupiter utice na sirenje ukljucujuci i fizicko kod tranzita kroz prvu kucu i kod onih osoba koje su sklone gojenju. Posto Jupiter ima i retrogradna kretanja moguce da ce tranzitom vise puta aktivirati osetljive tacke u horoskopu.
U nekom opstem znacenju Jupiter donosi prosperitet, uspeh, zastitu, saradnju, dobru srecu, poklone, dobit, zelju za ucenjem, zelju za putovanjem...

Naravno njegovim tranzitom nece svakom isto doneti pa se moraju uzeti u obzir ostali aspekti, njegova natalna pozicija i opsti energetski trend u tom periodu.

Jupiter se u sustini smatra dobrotvorom ali ako ne razumete potrebe vaseg natalnog Jupitera od njegovog tranzita ne mozete ocekivati cuda. U vezi sa tim osecajem optimizma njegov tranzit moze vas odvesti u preterivanje, lenjost, previse zabave, popustanje...


 


*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #1 poslato: 20:25:38, 15.Mar.2009. »
Mene moj Jupiter smori sa pedanterijom pa ne ocekujem nikada "cudo" ako ja to sama ne "ucifram",haha.Tranzitira mi 3.polje ali opozicija Merkur(prosla),Sunce(prosla) e jos da kvadrira Mjeseca i opozicija Venera,ali ja hocu da iskoristim nesto iz 3.Bolji komp me ne interesuje,sluzi i ovaj,bolji mobajl takodje ali me zeza "svjetska kriza" a ja htjela dok je u 3. poboljsati prevoz.Sta li ce donijet dok seta 3?A to sam ustvari ja,moj vladar.
 

*

Van mreže Rachica

  • *
  • 97
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #2 poslato: 17:02:25, 16.Mar.2009. »
Kod mene tranzitira prvim poljem,i mogu reci da sam bas imala srece tamo negdje do oktobra :D mozda je jos uvijek imam,ali nisam primjetila.Na nagradnim igrama sam nekad pocela dobivati tamo negdje oko juna 2008.izbjegla sam masu novcanih kazni - interesantno zadesila bih se na pogresnom mjestu,iako nisam kriva,a onda je jupi tu uskakao :D (bar ja volim tako da mislim :D :D ) Dobila sam koju kilicu ... ali za to sam okrivila fax,i promjenu nacina zivota i ishrane...;) :D i et,to bi bilo to...da sam nesto pretjerano optimisticna postala,i nisam(bar ne za sebe) (rak/jarac,ne mogu biti optimisticna :D :D ) ..sta ce biti kad udje u drugo ? :D


Pa naravno da nemam,kad mi je usao u drugo polje ...tc tc tc ..ispravka,tranzitirao mi je prvim :D :D
Sad mi pravi trigon sa natalnom Venerom koja je u 6 polju.a vladaoc mog 5.og polja,sta mislite hoce li biti sta na ljubavnom planu ?? Ili ce se to ipak sve svesti samo na uspjeh na poslovnom planu  inlove
« Najnovija izmena:: 18:50:27, 16.Mar.2009. * Charobnjak * »
 

*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #3 poslato: 17:19:03, 16.Mar.2009. »
A zasto ti ne bi donio blagodeti na oba?!Meni je njegov tranzit ipak specifican jer mi je vladar pa kao da ja "udjem" u to polje.Tranzit kroz drugo nije donio neko povecanje prihoda,nista vanredno,ali sam kuhala sve i svasta,samo sto vise i sto raznovrsnije,srecom odoh ja u trece.
 

*

Van mreže neptunia

  • *
  • 44
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #4 poslato: 15:16:47, 18.Mar.2009. »
Meni trenutno tranzitira 3. poljem i uopće ga ne kužim, ništa ne primjećujem. :)
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #5 poslato: 17:41:45, 18.Mar.2009. »
Meni trenutno tranzitira 3. poljem i uopće ga ne kužim, ništa ne primjećujem. :)

Ako nijedan drugi horoskop nista ne pokazuje sam njegov tranzit ne verujem da nesto moze doneti...
 


*

Van mreže Marsovka

  • *
  • 16
  • 0
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #6 poslato: 09:51:21, 19.Mar.2009. »

Previse se ocekuje od tranzita Jupitera, a on ne moze doneti nista vise nego sto nam obecava natalni horoskop. Dakle, ako nam je Jupiter u natalu los, u znaku ili polju, tesko da ce nas obradovati u bilo kakvom tranzitu da je.
 

*

Van mreže medium

  • *
  • 25
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #7 poslato: 14:34:18, 19.Mar.2009. »
moj JU je trenutno u prolazu kroz 12.polje,prosao je natalnu poziciju......sad pocevsi od nove godine negde ima promena ,licno  meni je stavio ruzicaste naocare   8),pokrenuo ljubavni zivot i doneo dinamicnost generalno..sad ja sam to povezala sa njim posto ne znam s cim drugim..a mislim da nije ni natalno lose aspektovan,sad ocekivala sam promene u finansijama(nat.JU60VE),ali nisu se desile,mada nije kasno  :) kada je prelazio preko vladara moje 7.u 12.doneo je i jednu tajnu vezu :-[.....procitala sam negde da JU u vreme svog povratka najvise daje ukoliko je to mukom zasluzeno u prethodnom periodu(sto se eto kod mene mozda slucajno poklopilo).....sad cekam na prelaz preko SO koje vlada 6.!!!!!

*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #8 poslato: 15:29:55, 19.Mar.2009. »
I ja osjetim njegova "olaksanja" necega,ali kada je bio u prvom polju nagomilalo se 4-5 kg viska,sto kod mene zaista nije cesta pojava.Srecom,posle ih "skinuh",
 

*

Van mreže mysty

  • **
  • 144
  • 0
  • Pol: Žensko
  • ILI CUTI,ILI KAZI NESTO STO JE BOLJE OD CUTANJA
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #9 poslato: 21:56:59, 21.Mar.2009. »
JUPITER U PRVOJ KUĆI (otmenost - velikodusnost - preterivanje)
Ostavljate utisak poverenja. Oseticete da vam se sreca osmehuje jer ste ispunjeni ste samopouzdanjem pa cete uspeti u bilo kojem projektu koji otpocnete, ali pazljivo proverite da li su vam ocekivanja i sposobnosti realni pre nego sto se upustite u nesto iz cega mozda necete moci da isplivate a da sebi ne naudite ili se ne obrukate. Borite se za koncepte pravde. Preuzimate brigu i resavate probleme drugih ali ne volite mnogo da kontaktirate. Bicete filozofski nastrojeni, imacete svoje misljenje jer imate sta da kazete na neku temu. Duhovnost i religija su teme koje ce vas doticati. Dobrog zdravlja. Pazite da se ne ulenjite i da ne preterate u uzivanju jer je period kada cete mozda dobiti koji kilogram vise.

JUPITER U DRUGOJ KUĆI (dobitci od javnih poslova - materijalni uspeh)
NAJBOLJI PERIOD ZA NOVAC U VASEM ZIVOTU jer imate smisla za biznis. Ako vec niste, postacete bogatas! Potrebno je da budete spremni da rizikujete i uspeh ce vas sustici. U periodu pred vama budite velikodusni. NE SMETE da stedite jer novac mora da cirkulise - a vi ste sposobni za bisnis. Ali morate biti oprezni, da ne razbacujete novac i ne preterujete sa spekulacijama jer moze doci do velikih gubitaka, bankrotstva, da se upustate u poduhvate koji mogu da vas "uvale" u dugove - ali uvek ponovo mozete doci do para.

JUPITER U TRECOJ KUĆI (prihod od pisanja - od rodbine - prijatan put)
Period uspesnog resavanja svakodnevnih problema. Uspeh i sreca kroz trgovinu kolima, stampom ili knjigama. Dobri odnosi sa okolinom i pomoc od rodjaka. Uspeh i ostvarenje kroz saradnju, znacete da se izvucete iz svake situacije na fin nacin u svakoj debati. Uspeh u skoli. Dobro bi bilo da otvorite neku malu trgovinu ili pruzanje usluga. Velika zastita u saobracaju.

JUPITER U CETVRTOJ KUĆI (zadovoljstvo - mir - harmonija u kuci)
Ocekujte finansijsku podrsku od roditelja suprotnog pola ili neko nasledstvo. Ali se moze i zaraditi kroz trgovinu nekretninama. Uspeh u domovini, sada se ne bi trebalo seliti. Period je kada cete uzivati u dobrim odnosima sa clanovima porodice. Ovo je period kada ce vas "nesto" terati da uradite cega niste bas svesni. Nostalgija. Sklonost religiji ili nekoj organizaciji. Ne budite previse optimisticni jer postoji i mogucnost da pretrpite i fanansijski gubitak zbog nekog.

JUPITER U PETOJ KUĆI (smesi se sreca: uspeh u sportu - umetnosti i ljubavi)
SRECA VAM SE SMESI na polju spekulacija, kocke, sportu, na ljubavnom planu. Uspeh u skoli, javnim nastupima. Ukoliko ste gubitnik nece vam tesko pasti poraz jer imate filozofski pogled na svet. Cula su pod kontrolom. Profit kroz suprotan pol.

JUPITER U SESTOJ KUĆI (sreca u poslu - garderoba - paziti na zdravlje)
Ukoliko ste nezaposleni Jupiter donosi srecu. Finansijski pomak na poslu. Pomoc od podredjenih. Nagrade za usluge. Zadovoljstvo na poslu. Na poslu je moguce da napredujete. Morate paziti da se ne prepustite lenjosti jer vam sledi izolacija od posla pa zato ne prebacujte svoje obaveze i odgovornost na druge i da uvek trazite neka opravdanja. Period kada ce vam zdravlje i vitalnost biti zasticeni. Imacete dobar apetit, a to znaci: sklonost ka gojaznosti i preterivanje u tome, i moguce posledice.

JUPITER U SEDMOJ KUĆI (uspeh kod publike - dobitak od javnih poslova)
Harmonican brak, uspeh trgovini i pomoc u javnosti. Neprijatelje pobedjujete. Poslovne transakcije bi mogle biti posebno unosne ako u njih ulozite sve! Potrazite nekog koji ce vam unaprediti zivot i popeti vas na stepenicu vise, prosiriti vam vidike. A moguce je da to bude i stranac ili osoba druge vere. Kontakti sa bogatim ljudima, dobri saveti i velika materijalna pomoc. U ovom periodu treba da se eksponirate, da posredujete, urgirate, jer cete obaviti taj posao kako treba. Uspeh u ortakluku, na sudskim procesima. Ako imate lose aspekte na jupitera, tada nije nikakva garancija srecnog ili stabilnog braka. Partner je ekstrava- gantan, licemeran, neposten. Osoba moze izgubiti polozaj u drustvu ili imovinu zbog partnera.
JUPITER U OSMOJ KUĆI (uspesan ishod procesa - laka rastava)
SVE OPASNOSTI PROZIVECETE BEZ VECIH TESKOCA. Jupiter vas stiti od kriza i teskih iskustava - od smrti. Pored toga donosi veliki materijalni prosperitet, nasledstvo, stipendije, poklone. Vazno je da vi ne preterujete.

JUPITER U DEVETOJ KUĆI (uspeh u velikim i dalekim stvarima)
Smesi vam se sreca! Imacete mnogo prilika - pa iskoristite ih! Usmerite se na velike stvari jer je upravo doslo "vasih pet minuta". Uspeh i sreca u svim poslovima vezanim sa inostranstvo, politiku, duhovnost, religiju, knjizevnost, pravo, jer sada mozete dati nesto novo na tom planu. Period kada treba putovati. Ako se pruza prilika, odselite se. Fizicki i duhovno treba da odete sto dalje.

JUPITER U DESETOJ KUĆI (uspon u karijeri - sef - pomoc iz daleka)
UKOLIKO ZELITE, MOZETE I NE BOJITE SE SADA MOZETE PRESKOCITI SVE PREPREKE I DOSTICI SVOJ ZENIT U KARIJERI. Nesto nasledjujete od roditelja istog pola. Ovo je dobar period za rad na nekom velikom ili komplikovanom projektu. Sve ce vam se prosto namestati, a da li cete uspeti da sve prepoznate - zavisi od vas. Svako radi za sebe, ali ima i zadatak da uradi nesto znacajno i veliko za opste dobro. Vama se sada pruza prilika i nudi moc, ali ako to iskoristite za ego propagandu, promasili ste! Najgore sto moze da se desi je da okasnite!

JUPITER U JEDANAESTOJ KUĆI (ispunjenje planova - drustveno angazovanje)
Drustveno se usmerite i uskladite sa situacijom ostvaricete ciljeve. Iskoristite priliku da se nametnete i preuzmete vodjstvo u nekoj asocijaciji jer ce se sve to kasnije odraziti i isplatiti. Na putu uspeha ocekujte protekcije i pomoc prijatelja.

JUPITER U DVANAESTOJ KUĆI (uspeh iza ociju javnosti)
USPEH U POVUCENIM ZANIMANJIMA, SOCIJALNIM USTANOVAMA, IZA OCIJU JAVNOSTI. Krenite tamo gde niko nije nogom krocio. POD ZASTITOM STE VELIKOG ZASTITNIKA ILI ANDJELA CUVARA koji je u stanju da blokira mnoge nepovoljne situacije. Imacete manji broj prijatelja, tesko uspostavljati kontakte. Nadjite svoj mir srecu i ispunjenje u osami. Moguca su daleka putovanja. Okrenite se nauci ili istrazivackom radu. Uspeh se postize i u profesijama u zatvorenim ustanovama. Nemojte se upustati u lazi i prevare jer je prisutna opasnost od zatvora.


Stranice: 1 2 3 ... 14 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
5 Odgovora
5771 Pregleda
Najnovije: 18:01:41, 05.Jan.2010.
Feniks
1 Odgovora
1608 Pregleda
Najnovije: 06:56:45, 03.Maj.2014.
plutonac
0 Odgovora
804 Pregleda
Najnovije: 23:18:44, 17.Mar.2015.
IKASTRAHI