Tranzit Jupitera

  • Odgovora: 134
Stranice: « 1 2 3 4 ... 14 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #10 poslato: 13:34:16, 22.Mar.2009. »
Kada je tranzitni Jupiter bio na natalnom (sad vec davne 2007.  ;D ) bio mi je jako lep i srecan period, sto je i logicno jer mi je JU u natalu lepo postavljen i u svom sedistu je.
Kada je tranzitirao XI poljem, krug prijateljami se bas prosirio (dobro, posle je tranzitni Saturn napravio opoziciju na vrh XI i napravio selekciju).
Kada je tranzitirao XII poljem, uhh taj period mi je bio tezak... Povukla sam se nekako u sebe, prijala mi je samoca. Jupiter je bio u Jarcu dakle u padu pa to moje raspolozenje pripisujem tome.
E sad je presao preko ASC i zagazio u I polje. Tu ce ostati prilicno dugo, s obzirom na sirinu mog I polja, ali neznam sta bih trebala ocekivati? Samo NEEE visak kilograma  :o !
 


*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #11 poslato: 23:04:13, 23.Mar.2009. »
moj JU je trenutno u prolazu kroz 12.polje,prosao je natalnu poziciju......sad pocevsi od nove godine negde ima promena ,licno  meni je stavio ruzicaste naocare   8),pokrenuo ljubavni zivot i doneo dinamicnost generalno..sad ja sam to povezala sa njim posto ne znam s cim drugim..a mislim da nije ni natalno lose aspektovan,sad ocekivala sam promene u finansijama(nat.JU60VE),ali nisu se desile,mada nije kasno  :) kada je prelazio preko vladara moje 7.u 12.doneo je i jednu tajnu vezu :-[.....procitala sam negde da JU u vreme svog povratka najvise daje ukoliko je to mukom zasluzeno u prethodnom periodu(sto se eto kod mene mozda slucajno poklopilo).....sad cekam na prelaz preko SO koje vlada 6.!!!!!

Naravno da ti je pokrenulo ljubavni zivot jer ti je Jupiter aspektovao vladare sedme i konjukciju Venere i Marsa. Idealno nije moglo da bude jer Satunr gazi Mesec koji je vladar petog ali bi bar seks trebao da bude dobar  blink

Kada je tranzitni Jupiter bio na natalnom (sad vec davne 2007.  ;D ) bio mi je jako lep i srecan period, sto je i logicno jer mi je JU u natalu lepo postavljen i u svom sedistu je.
Kada je tranzitirao XI poljem, krug prijateljami se bas prosirio (dobro, posle je tranzitni Saturn napravio opoziciju na vrh XI i napravio selekciju).
Kada je tranzitirao XII poljem, uhh taj period mi je bio tezak... Povukla sam se nekako u sebe, prijala mi je samoca. Jupiter je bio u Jarcu dakle u padu pa to moje raspolozenje pripisujem tome.
E sad je presao preko ASC i zagazio u I polje. Tu ce ostati prilicno dugo, s obzirom na sirinu mog I polja, ali neznam sta bih trebala ocekivati? Samo NEEE visak kilograma  :o !


Pre svega trebalo bi da te prati sreca :D
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #12 poslato: 23:31:15, 23.Mar.2009. »
Dakle srece nece faliti  (*I*) !
Kada je bio u konjukciji sa natalnim Jupiterom u mom zivotu se pojavila ljubaaaaav  8). Natalni JU u trigonu sa vladarem V i VII polja...eto
Sad da li se ta ljubav realizovala ili ne...to je druga prica  (*o*)
 

*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #13 poslato: 00:01:23, 24.Mar.2009. »
Ali se cuvaj "nabacivanja" kilograma.Ja zaista nemam nikada problema sa kilazom ali njegov tranzit kroz 1.polje me  :o .Zato ti na vrijeme misli o tome pa samo bjezi sto dalje od kuhinje.To iz mog iskustva.
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #14 poslato: 01:16:56, 24.Mar.2009. »
Ali se cuvaj "nabacivanja" kilograma.Ja zaista nemam nikada problema sa kilazom ali njegov tranzit kroz 1.polje me  :o .Zato ti na vrijeme misli o tome pa samo bjezi sto dalje od kuhinje.To iz mog iskustva.

Joj daaa, toga se i plasim! Hvala na savetu  :)
Mada mi je neko rekao da kod mene ne bi trebalo da se odrazi na nabacivanje kg! Zaista ne znam odakle im to  (*o*)
 

*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #15 poslato: 15:49:35, 24.Mar.2009. »
Pa...mozda si jedna od rijetkih sretnica.Sto da ne?! ;)
 


*

Van mreže Rachica

  • *
  • 97
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #16 poslato: 17:07:35, 25.Mar.2009. »
Ne znam ima li veze sa jupijem u 2.polju ali zadnjih par dana samo dobivam neke poklone :)
od prijatelja nekih sitnica masu,od staraca parfeme,odjecu..And im happy with it :)
Osim toga uvijek odnekud neke love,ali kako dodje,tako i ode :( ... moracu poceti stediti ... Zahvalna sam univerzumu!!

I btw pravi mi trigone na vladaoce 5.i 7.og polja :)) .... i hope da ce mi donijeti love,love,loooveeeee :)  srce srce srce   :-[
Jos kad mi saturn ne bi pravio kvadrat na natalni mjesec...

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #17 poslato: 23:51:28, 25.Mar.2009. »
Joj daaa, toga se i plasim! Hvala na savetu  :)
Mada mi je neko rekao da kod mene ne bi trebalo da se odrazi na nabacivanje kg! Zaista ne znam odakle im to  (*o*)


Nije to toliko jako delovanje, jedino ako si tome bas sklona.
Meni je do pre neki mesec bio u prvoj kuci i ja ostao na istoj kilazi kao pre.
Strelac sam u podznaku ali verovatno Mars trigon Mesec vadi stvar. (u indeks natalnih imas moju kartu)



Rachice da je kod mene tako ja bi se obogatio do sad :D
 

*

Van mreže Nale 83

  • *****
    Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #18 poslato: 00:25:47, 26.Mar.2009. »
Nije to toliko jako delovanje, jedino ako si tome bas sklona.
Meni je do pre neki mesec bio u prvoj kuci i ja ostao na istoj kilazi kao pre.
Strelac sam u podznaku ali verovatno Mars trigon Mesec vadi stvar. (u indeks natalnih imas moju kartu)

Ma povescu racuna o tome i to je to  (*o*). Necu da mi se tranzit JU kroz I polje "potrosi" na nabacivanje kg  ;).
Pogledala sam tvoju kartu btw. zanimljiv mi je tvoj NE u I polju al` o tome na nekoj drugoj temi da nebide off.
 

*

Van mreže Rachica

  • *
  • 97
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Tranzit Jupitera
« Odgovor #19 poslato: 09:25:17, 26.Mar.2009. »
E pa da je kod tebe tako ... Ti bi znao sta da radis,ja ne znam  (*o*) (*o*) TI imas vise iskustva,i ja cu sigurno za 7 godina znati :D
A do tad,znas kako kazu,koliko dajes toliko ces i da dobijes :) ..nastavljam po starom :)


Stranice: « 1 2 3 4 ... 14 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
5 Odgovora
5773 Pregleda
Najnovije: 18:01:41, 05.Jan.2010.
Feniks
1 Odgovora
1609 Pregleda
Najnovije: 06:56:45, 03.Maj.2014.
plutonac
0 Odgovora
804 Pregleda
Najnovije: 23:18:44, 17.Mar.2015.
IKASTRAHI