Besplatno i kod privatnog lekara

  • Odgovora: 1

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Besplatno i kod privatnog lekara
« poslato: 14:21:26, 11.Nov.2014. »
To će biti omogućeno kroz reformu primarne zdravstvene zaštite, koju će Ministarstvo zdravlja započeti do kraja ove godine.

"Bez uključivanja privatnih lekara u zdravstveni sistem nećemo dobiti pravu formu izabranog lekara. Za to moraju da se steknu uslovi da se poboljšaju mnoge stvari u primarnoj zaštiti. Zajedno sa Udruženjem privatnih lekara radimo na mapiranju privatnih ustanova, kao i usluga koje oni pružaju", rekao je Zlatibor Lončar, ministar zdravlja.

Posle toga, dodao je on, sledi i akreditacija privatnih ustanova, koje će morati da rade pod jednakim uslovima kao i državne.

Cilj je, prema ministrovim rečima, da sistem bude efikasniji i bliži potrebama građana.

"Zdravstveno stanje i starosna struktura našeg stanovništva je među najnepovoljnijima u Evropi, a zdravstveni sistem iznad svega neefikasan, o čemu jasno govori naše poslednje mesto u Evropi", dodaje ministar.

Međutim, kako kaže, moramo da vodimo računa o svim aspektima, da vidimo šta realno možemo i koji su naši kapaciteti. Ići ćemo, korak po korak.


http://www.pressonline.rs/info/drustvo/335961/uskoro-besplatno-i-kod-privatnog-lekara.html


Strah me čini jačim i boljim.
 


*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Besplatno i kod privatnog lekara
« Odgovor #1 poslato: 13:29:40, 22.Nov.2014. »
Heh, sve nesto najavljuju jeftnije i besplatno, a da se realizuje treba se načekati...
 




 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
2651 Pregleda
Najnovije: 12:48:55, 11.Apr.2010.
decko u usponu
1 Odgovora
1202 Pregleda
Najnovije: 10:32:15, 23.Apr.2020.
pg crna gora
1 Odgovora
701 Pregleda
Najnovije: 15:55:24, 25.Apr.2020.
Miloš Mi.