Najgori aspekt u natalnoj karti?

• Odgovora: 64
Stranice: 1 2 3 ... 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže frozen

• *
  • 82
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Muško
Najgori aspekt u natalnoj karti?
« poslato: 17:38:47, 13.Mar.2009. »

Sta mislite koji je najgori aspekt u natalnoj karti i zbog cega?

*

Van mreže ruzica

• *
  • 29
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Najgori aspekt u natalnoj karti?
« Odgovor #1 poslato: 16:30:24, 18.Mar.2009. »
Svi koji su povezani sa saturnom  :(, naravno,u pitanju su aspekti:konjukcija, kvadrat, opozicija, jer je u pitanju neko mucenje, strpljenje do besvesti, kocenje, hladjenje, gubljenje zivaca itd. Saturn je ucitelj samo u slucaju trigona i sekstila u ostalim slucajevima je mucitelj. Bar ja tako mislim.  :-[

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #2 poslato: 17:34:49, 18.Mar.2009. »

E pa mislim da spoj dva i vise malefika u aplikaciji (jos gore ako su ti malefici vladari uglova ili 4.,8, ili 12. kuce)
Ti aspekti mogu biti i bez Saturna...
Jako afliktovani malefici kao i T-kvadrati, Veliki krstovi...  sa maleficima u konfiguraciji...

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #3 poslato: 16:18:17, 19.Mar.2009. »
Ne mogu objasniti zasto ali ne mislim ni za jedan da je najgori.Svaki ima svoju tezinu a od nas zavisi koliko kome bas to nesto tesko "pada".Neko bas koristi taj "izazov" u zivotu,a nekome je i Venera kvadrat Jupiter kraj svijeta.Jednostavno,sretala sam ljude koji tzv,teske aspekte nose sa lakocom kroz zivot...a i obrnuto.

*

Van mreže mysty

• **
  • 144
  • 0
  • ILI CUTI,ILI KAZI NESTO STO JE BOLJE OD CUTANJA
« Odgovor #4 poslato: 12:23:56, 21.Mar.2009. »
Nekada najbolji aspekat ume da bude najgori,ne znam,mozda kada je koktel dobra losa...

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 15:15:13, 21.Mar.2009. »
Ili je to bas do nas,kako rece Dupor,na nekim tipovima neces primjetiti nista a na nekima se "ocrtava" sve.Pa,ionako je odavno napisano da je covjekov karakter njegova sudbina...Teski aspekti,po mom, bas kao i karmicke veze su dobri ako covjek radi na sebi (ako zeli),u suprotnom oni njega "lome".Jel opet od Dupora i ono da se i najgori aspekti mogu savladati mirom i strpljenjem.

*

Van mreže SnowLady

• **
  • 339
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 1
« Odgovor #6 poslato: 14:43:36, 24.Mar.2009. »
Zavisi kako se koji dozivljava i koji je nivo svijesti osoba dostigla da mijenja sve sto se promijeniti moze i mora, kako doticna osoba akumulira energiju koje aspekti  odnosno planete prozvode...Po meni kvadrati koje spoljne-spore planete... SA, PL, UR, NE prave sa unutrasnjim planetama, SO, MO, ME, VE...Po meni su losije spore-retrogradne planete u horoskopu, jer oznacavaju induvidualnu ili kolektivnu karmu, koja se veoma lose moze odraziti na pojedinca...
" Srecan je i veliki samo onaj koji ne mora ni vladati ni pokoravati se da bi mogao nesto biti"!
 Gete

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #7 poslato: 15:21:02, 24.Mar.2009. »
Ja sam na mom kvadratu sa Venerom "radila" skoro tri pune godine.Cujes od iskusnijih,poslusas,skupis svu svoju snagu i strpljenje i "krenes U borbu".Ma,sve je do covjeka,zeli li...moze li...hoce li...Ali nista ne ide preko noci,strpljenje je majka mudrosti.

*

Van mreže helena274

• *
  • 76
  • 1
« Odgovor #8 poslato: 21:12:40, 12.Apr.2009. »
Gledajuci druge Horoskope a i svoj, najgori su losi aspekti sa Neptunom (osim Venere). Neptun je mutan i nikada se ne zna, sta on moze da donese (ne volim ga, jer je vec dugo u Vodenjaku i napada moje planete).
Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #9 poslato: 01:09:38, 13.Apr.2009. »

U sustini to najgori je jako diskutabilno sta je za nekog "najgore."
Vec sam gore napisao moj stav ali evo da se nadovezem na tvoju poruku da stvarno losi aspekti sa Neptunom su dosta puta neizvesni a mogu biti i najgori jer kad i ako deluje na psihu strasni su...   :-\

Stranice: 1 2 3 ... 7 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000