Najgori aspekt u natalnoj karti?

• Odgovora: 64
Stranice: « 1 2 3 4 ... 7 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže helena274

• *
  • 76
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Najgori aspekt u natalnoj karti?
« Odgovor #10 poslato: 09:37:07, 13.Apr.2009. »
Neptun je najgori sto se tice zdravlja. Posto sam na putu, da se bavim Astromedicinom, skupljam sve podatke o toj temi, a i studirala sam neke horoskope, gde je bas Neptun najgori, jer doktor ne vidi pravu diagnozu.

Vec sam odgovarala na pitanja o Zdravlju na jednom (velikom) Forumu i bila dosta uspesna. Posle sam prekinula, to je teska tema, ja ne zelim lagati i odgovarati na ono sto ne znam. To je odgovorna stvar i nije tako kao Sinastrija: ako krivo objasnis neki aspekt, nece se srusiti Svet.

LP
Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-

*

Van mreže Dorijana

• **
  • 533
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
« Odgovor #11 poslato: 22:46:51, 13.Apr.2009. »
Meni licno najteze pada Ve180Ur...umorih se vise... (*o*)

Moj natal Oprez - aktivira se nakon 30-e poruke

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • 15
« Odgovor #12 poslato: 23:39:55, 16.Apr.2009. »
Ooovakooo  ;D:
Mesec konjukcija Saturn i Pluton pa opozicija Mars.
MO,PL i SA u VIII a MA u II polju  :-\...
Analize, zelja da se prodre u sustinu svega pa zbog toga povremena opterecenost mozda nebitnim stvarima, povremeni iracionalni strahovi zbog nekih gluposti... :-\
Ali opet, moram priznati da mi se cini da ova konjukcija MO,SA,PL ima i prednosti... (*o*)

*

Van mreže zelena dolina

• *
  • 67
  • 0
« Odgovor #13 poslato: 12:17:16, 22.Apr.2009. »
Ako gledam svoje aspekte to bi bio SO90SA, VE90PL  za sada je dosta...mada imam ja toga jos, ko hoce da mu dam malo aspekata :)

http://www.dodaj.rs/f/3Z/12o/4scPdmoR/natal.gif
...jer na svetu postoji bezbroj ljudi cija je jedina snaga tudja slabost.. G.Milekic
Natalna karta

*

Van mreže frozen

• *
  • 82
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Muško
« Odgovor #14 poslato: 11:30:31, 23.Apr.2009. »
Ako gledam svoje aspekte to bi bio SO90SA, VE90PL  za sada je dosta...mada imam ja toga jos, ko hoce da mu dam malo aspekata :)

zasto mislis da su to najgori aspekti?

p.s. natalnu mozes da stavis u potpis da ne bi u svakoj temi ostavljala link do karte ;)

*

Van mreže zelena dolina

• *
  • 67
  • 0
« Odgovor #15 poslato: 11:59:44, 23.Apr.2009. »

zasto mislis da su to najgori aspekti?

p.s. natalnu mozes da stavis u potpis da ne bi u svakoj temi ostavljala link do karte ;)
znam al sve zaboravim jer ucestvujem jos na nekim forumima i radim, studiram...
pa sam malo "zbrzana" :)
a mislim da su moji aspekti teski ...mnogo su me kostali ...
VE90PL-fatalne strasti, ljubavi sa iskljucivo ukljucenim telesnim,strasti, strasti ...
SO90SA... teski ljudi, tezak otac...ma svasta je tu bilo... :)
...jer na svetu postoji bezbroj ljudi cija je jedina snaga tudja slabost.. G.Milekic
Natalna karta

*

Van mreže SnowLady

• **
  • 339
  • 1
« Odgovor #16 poslato: 20:23:37, 24.Maj.2010. »
Nema najboljih a ni najgorih aspekata u karti, jer karta je cjelina, koja se ne moze parcijalno tumaciti, pa tako neki "negativoan" aspekt moze i te kako da sublimira i kumulise energiju na pozitivan nacin po natusa. A takodje svaki aspekt nam je lekcija, tako da se ucimo da se lekcije savladaju i da se greske ne ponavljaju.

Najrelevantnije je u svemu da spoznamo slabe i jace strane postojecih aspekata i nacine kako, pa cak i kompenzaciono sprijeciti odnosno umanjiti negativno dejstvo, odnosno aktivnoscu ublaziti dejatvo aspekta kojoeg dozivljavamo kao konfrontaciono polje, oblast, temu zivota.
" Srecan je i veliki samo onaj koji ne mora ni vladati ni pokoravati se da bi mogao nesto biti"!
 Gete

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #17 poslato: 22:16:48, 24.Maj.2010. »
Saturn u kvadratu sa Venerom,Mesec u opoziciji sa Marsom i Plutonom

*

Van mreže elenica

Počasni član
  • 4 065
  • 53
« Odgovor #18 poslato: 12:17:24, 26.Maj.2010. »
Iz  iskustva i moje natalne   ;D
Saturn kvadrat merkur-ume nekad da bude tezak u psiholoskom smislu.Uran opozicija mesec takodje-zbog napetosti i nervoze koju osoba nosi sa ovim aspektom.I neocekivanih izliva energije s vremena na vreme  ;D

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #19 poslato: 14:08:04, 26.Maj.2010. »
Nema najboljih a ni najgorih aspekata u karti, jer karta je cjelina, koja se ne moze parcijalno tumaciti, pa tako neki "negativoan" aspekt moze i te kako da sublimira i kumulise energiju na pozitivan nacin po natusa. A takodje svaki aspekt nam je lekcija, tako da se ucimo da se lekcije savladaju i da se greske ne ponavljaju.

Najrelevantnije je u svemu da spoznamo slabe i jace strane postojecih aspekata i nacine kako, pa cak i kompenzaciono sprijeciti odnosno umanjiti negativno dejstvo, odnosno aktivnoscu ublaziti dejatvo aspekta kojoeg dozivljavamo kao konfrontaciono polje, oblast, temu zivota.
Da se nadovežem na ovu priču...   
Aspekte i mogućnosti koje sam nabrojao ne moraju kod svakog imati najgori mogući efekat. Jednostavno neko je mirnog temperamenta i kod nekog se simbolika aspekta ispoljava na drugačije načine. Ako postoje ovi aspekti i ako je osoba podložna njima eto najgorih osobina...

Stranice: « 1 2 3 4 ... 7 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000