Problem molim za pomoc :(

• Odgovora: 12
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže medenica

• 3 854
  • Zahvaljeno: 8 puta
  • 46
  • Pol: Muško
Odg: Problem molim za pomoc :(
« Odgovor #10 poslato: 09:44:34, 16.Feb.2014. »
Budi uporan i ne odustaj, mani se sujete i ponosa. Kajanje ti  negine ovako ili onako a ja nebih odustao a metode su razne.

*

Van mreže elena86

• 4 387
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
  • Pol: Žensko
« Odgovor #11 poslato: 10:57:15, 28.Mar.2014. »
Ne bih se bas slozila sa vasim savetima. Mozda je devojka stvarno i mislila to sto je rekla.Nije ni sve u tome da se promeni taktika i bude uporan jer moze i drugacije da se protumaci.Za sve treba imati neku meru i granicu pa cak i kad je to osvajanje devojke,jer ako devojka stvarno nece moze da joj bude samo naporan i dosadan,i da joj vremenom postane odbojan.  :flowers:
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

*

Van mreže Miloš Mi.

Marketing menadzer
  • 5 077
  • Zahvaljeno: 39 puta
  • 185
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Odgovor #12 poslato: 11:12:05, 28.Mar.2014. »
Ma nema drugog drugarica mi je rekla...ali nema veze i da ima jer se ja njoj ne dopadam pa sad nije ni bitno dal postoji neko drugi ili sta vec. Ja s ovom devojkom imam o cemu da pricam slusamo slicnu muziku imamo slicne poglede na svet i mnoge stvari i naravno umem uvek da je stvarno nasmejem i da izmamim osmeh od nje. A sad...da li je poruka u pitanju, dal jednostavno ne zeli nikog ili se plasi da se ne veze ili postoji neko drugi, ponavljam, nije bitno. Meni se ona zaista dopala posle 2god mi se niko tako nije dopadao. Znaci ja prvi put kad sam je video ostao sam bez daha nekako osetio sam nesto. Zaista jesam. Procice vreme ohladicu se i to je to. Sto se tice druzenja od toga nece imati nista ja prvi to necu dozvoliti da budem u friendzoni ili tome slicno pa da ja budem zaljubljeni drugar a ona drugarica koja me vidi kao brata i da sve vreme dok je poznajem budem nesrecan i mizeran. Ne mogu. A isto ako se desi scenario u kome me ona zove za neko vreme (cak i ako to bude za par dana) i kaze mi da se predomislila da zeli da mi da sansu da pokusamo ja cu je odbiti pre svega iz postovanja prema sebi (necu da me neko vuce za nos da budem u rezervi pa kad joj se cefne da me zove). Ja sam imao iskrene i lepe namere a sad sta ona hoce to je njena stvar...

Mozda se ona dvoumila zbog te tvoje poruke a to sto neces da budes u friendzoni, to ne moze tako sta ti hoces nego kakva je situacija. Ja sam sa mojom zenom bio prvo pravi prijatelj, upoznali smo se slucajno bez povoda. Ona je tada bila skroz u oblacima sa nekim momkom i mene nije ni gledala kao potencijalnog dok se nije razocarala i ostala sama  (mah:mah)
« Najnovija izmena:: 11:15:33, 28.Mar.2014. Atomski mrav »
Strah me čini jačim i boljim.

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000