Windows 8.1 novo

  • Odgovora: 17
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Maestro

  • ****
  • 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Windows 8.1 novo
« poslato: 15:03:13, 19.Sep.2013. »
Windows 8.1 po ceni od $120
Za korisnike koji već poseduju Windows 8 uređaje, Windows 8.1 biće dostupan preko besplatnog update-a preko Windows Store servisa. U zvaničnom saopštenju kompanije navodi se da će update na Windows 8.1 biti obavezan za te uređaje te da će doneti nove karakteristike i unapređenja, kao što su unapređena personalizacija, Bing Smart Search kao i više od dvadeset novih i unapređenih Microsoft aplikacija i servisa. Korisnici koji ne poseduju Windows 8 uređaj biće u prilici da kupe Windows 8.1, bilo u vidu preuzimanja sa Windows.com ili u lokalnoj prodavnici, a cene će se kretati već od $120.

Izvor


 


*

Van mreže Maestro

  • ****
  • 3 386
  • 27
  • Pol: Muško
  • Carpe diem (iskoristi dan)
    • Facebook
Odg: Windows 8.1 novo
« Odgovor #1 poslato: 15:46:03, 24.Sep.2013. »
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Windows 8.1 novo
« Odgovor #2 poslato: 13:48:03, 21.Okt.2013. »
Šta i dalje nije dobro kod Windows-a 8.1
Windows 8.1 predstavlja istinski odličan operativni sistem koji donosi značajno unapređenje u odnosu na Windows 8. Microsoft je inkorporisao mnoštvo promena i dodataka neke ne tako male pa je ovaj operativni sistem shvaćen ozbiljnije nego njegov prethodnik. Ono što će mnogi korisnici desktop računara da zamere je postojanje i dalje Modern UI korisničkog interfejsa. To je istina nužno zlo jer nije moguće odbaciti interfejs koji je namenjen uređajima koji poseduju ekrane osetljive na dodir, ali korisnicima desktop računara to smeta. Takođe, još jedan nedostatak je u tome što Windows Store ne radi dovoljno na promovisanju aplikacija.

Izvor
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Windows 8.1 novo
« Odgovor #3 poslato: 18:00:38, 31.Okt.2013. »
Nemogućnost prelaska na 8.1 za neke uređaje
Windows 8.1 sa sobom je doneo veliki broj unapređenja za osnovnu verziju, ali specifična klasa hardvera koju koristi dovodi do blokiranja prelaska na Service Pack sa osnovnog Widnows 8 operativnog sistema. Ovom problemu treba dodati i odluku kompanije Microsoft da posle 2015. više neće obezbeđivati sigurnosna unapređenja niti druge zakrpe za originalno izdanje Windows 8 operativnog sistema. Ova slaba tačka ugrožava matične ploče i procesore u okviru 64-bitne verzije, što dovodi do blokiranja CMPXCHG16b instrukcije koja je neophodna u okviru Windows 8.1 ali ne i Windows 8.

Izvor
 

*

Van mreže filozof

  • ***
  • 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
Odg: Windows 8.1 novo
« Odgovor #4 poslato: 18:24:30, 01.Mar.2014. »
Besplatan Windows 8.1?
Tanjug

Kompanija Microsoft razmišlja da operativni sistem Windows 8.1 da korisnicima besplatno.

Microsoft navodno radi na eksperimentalnoj verziji Windows 8.1 sa pretraživačem Bing, a u paketu bi trebalo da idu i ključne Microsoft aplikacije i usluge, čije će ažuriranje biti besplatno ili će se naplaćivati po veoma niskim cenama.

Spekuliše se i da bi najnoviji operativni sistem mogao biti ponuđen proizvođačima PC-a.
Nada je san budnih.
Aristotel
 

*

Van mreže filozof

  • ***
  • 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 34
  • Pol: Muško
Odg: Windows 8.1 novo
« Odgovor #5 poslato: 19:04:19, 16.Apr.2014. »
Microsoft prihvata univerzalne aplikacije
Microsoft je počeo da prihvata „Universal Apps“ u okviru svog Dev centra. Programeri mogu sada da linkuju aplikacije napravljene za Windows Store o Windows Phone Store sa ciljem kreiranja pojedinačne liste Windows aplikacije čime se omogućava korisnicima da kada kupe aplikaciju na jednoj platformi onda im su automatski dostupne iste aplikacije i za druge Windows uređaje koje poseduju. Promena će se takođe primeniti na kupovine u okviri aplikacija. Universal Apps koriste istu osnovnu kodnu osnovu za Windows i Windows Phone verzije čime se programerima štedi značajan rad.

Izvor
Nada je san budnih.
Aristotel
 


*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Windows 8.1 novo
« Odgovor #6 poslato: 21:24:11, 16.Apr.2014. »
pa bilo bi lepo da daju besplatno 8.1 ja koristim 8 trenutno i zadovoljan sam
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
« Najnovija izmena:: 16:56:03, 17.Apr.2014. Atomski mrav »
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže Miloš Mi.

  • *******
    Marketing menadzer
  • 5 205
  • Zahvaljeno: 41 puta
  • 193
  • Pol: Muško
  • Nije bitna masa nego izdržljivost :P
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
Odg: Windows 8.1 novo
« Odgovor #8 poslato: 11:52:45, 05.Jun.2014. »
Windows 8.1 nadmašio Windows 8
Stepen upotrebe Windows 8.1 operativnog sistema raste sporo i premašila je prodaju Windowsa 8, koja je bila ravna. Najnoviji podaci koji se odnose na udeo na tržištu pokazuju da je Windows 7 uspeo da premaši 50% udela na tržištu dok Windows XP i dalje može da računa na četvrtinu korisničke baze. Nalazi kompanije Net Applications ukazuju da Windows 8 i Windows 8.1 su uspeli zajedno da povećaju svoj udeo sa 12.24% na 12.64%. Windows 8 je izgubio 0.07% na tržištu i pao je sa 6.36 na 6.29% dok je Windows 8 dobio dodatnih 0.47% i sada zauzima 6.35% umesto 5.88%. Windows 8 je ostvario najveće povećanje udela u avgustu prošle godine od 2.01%.

http://www.fudzilla.com/home/item/34893-windows-81-overtakes-windows-8
Strah me čini jačim i boljim.
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Windows 8.1 novo
« Odgovor #9 poslato: 19:40:25, 05.Jun.2014. »
super mi je 8.1  ;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
1 Odgovora
1683 Pregleda
Najnovije: 20:08:50, 04.Apr.2009.
cedomir jovanovic
7 Odgovora
5192 Pregleda
Najnovije: 12:21:43, 21.Mar.2010.
Ch
1 Odgovora
1068 Pregleda
Najnovije: 00:03:48, 18.Dec.2014.
kobayashi