Raspadnuti brakovi

• Odgovora: 14
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Tara Bre

• *
  • 8
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Raspadnuti brakovi
« Odgovor #10 poslato: 00:14:49, 17.Sep.2013. »
Ne ynam da li cu u potpunosti odgovoriti na temu ali mislim da moze da pomogne.Usla sam u vezu sa muskarcem koga nisam puno poznavala.Nekoliko meseci je bilo lepo i onda se lice andjela pretvara polako u demona.Ne nikako ih ne nazivajte samo budalama.Radi se o psihopatama koje je jako tesko prepoznati.Polako sam osecala promenu u odnosu i kada sam se odlucila na raskid nastao je pakao.Pretnje ,maltretiranje telefonom.
Obratila sam se policiji ali oni su to jednostavno zabelezili i na tome se zavrsilo.
Osecala sam opasnost i bila u pravu.
Dobila sam preteci meil  ynala da ce se nesto stasno dogoditi.I dogodilo se.
Sacekao me je ispred zgrade izvadio noz i silom me vratio u stan.Prtethodne noci sam zvala svog najboljeg druga da prespava kod mene ali na zalost nisam ga pronasla.Dosao je moj otac.
Bilo je strasno i ja sam jedino u glavi imala misao kako da zastitim svog oca.Nije me fizicki povredio ako ne racunam noz koji mi je prislonio na stomak.
Trazio je novac od mene.Dobila sam uslov da do te veceri donesem veliku sumu novca ili u protivnom necu stradati ja vec moja porodica.
Kada je izasao iz stana pozvala sam policiju.
Uhapsen je i bio u pritvoru dan i po.
Krenulo je i sudjenje koje je trajalo par godina.Osudjen je na godinu i po dana uslovne.

Uhhh nije mi bilo lako da ovo napisem.....
« Najnovija izmena:: 00:29:26, 17.Sep.2013. Tara Bre »

*

Van mreže elena86

• 4 387
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 129
« Odgovor #11 poslato: 00:21:54, 17.Sep.2013. »
E ovo je stvarno strasno
Svaka zena je dama u drustvu pravog muskarca

*

Van mreže Tara Bre

• *
  • 8
  • 0
« Odgovor #12 poslato: 00:27:02, 17.Sep.2013. »
E ovo je stvarno strasno

Pobedila sam strah,To je najvaznije.Jedino cega sam se bojala je bezbednost mojih bliznjih.O sebi uopste nisam brinula.Nisam smela da trazim pomoc prijatelja jer bih i njih dovela u opasnost.

Citiracu V.Jerotica :Sizofrenicari nisu opasni ali psihopate jesu jer ih ne mozete prepoznati.

*

Van mreže Ekriven

• **
  • 126
  • 4
  • Pol: Muško
  • Samo vas gledam.
« Odgovor #13 poslato: 00:38:08, 17.Sep.2013. »
Te slučajeve treba nazvati psihopatama. I skidam kapu za hrabrost da iskucaš i prisetiš s svega toga.  :navijac:

Ali ja sam ovu temu napravio zbog jedne malo drugačije situacije koju sam video.

Čovek od 41 godina tuži i tako proganja svoju bivšu ženu i maloletno dete. Živeli su zajedno 13 godina (ne baš najsrećnijih) kada je on odlučio da napusti ženu i dete (kao dogovor između para, stan je bio na detetovom imenu, tako da isterivanja nije moglo biti). Okej, desilo se jbg. Ali posle ovoga nastaje problem, on je detetu na pitanje ''Koji je razlog razvoda?'' odgovorio sa ''Treba i ja da imam ženu i dete i krov nad glavom!'', pa gde to da kažeš detetu od 13 godina koje si napustio?! Posle toga se desilo još svašta dok nije došlo do toga da je on obio bravu, upao u stan i isterao ih. Sud, naravno, ne radi kako treba, 8 dana u kojih bi trebalo da naprave ročište je postalo 8 meseci. A tužbe, jaooooj, to ne mogu ni da opišem kakve gluposti su napisane, došlo mi je da polomim sve u sobi iako sam smirena osoba. Klevete, idiotluci, ma nema šta nema, ono bre služi samo za pljuvanje deteta (da, DETE JE TUŽIO!). Prosto čovek kad pogleda pomisli ''Ko beše rekao da ne postoji potpuno zlo? Taj je usr'o motku!'' (da izvinete na rečniku).

*

Van mreže Tara Bre

• *
  • 8
  • 0
« Odgovor #14 poslato: 00:51:30, 17.Sep.2013. »
Zajednicko u svim ovim pricama je nasilje i kako se boriti.

Verujte imala sam mnogo ljudi oko sebe koji su mogli da mi pomognu.Jednu stvar zapamtite od policije nema nikakve koristi.Pravosudje je jos jadnije.

Shvatila sam da sam sama u borbi protiv njega i da bitku moram da dobijem sama.Mesec dana sam bila u izolaciji po preporuci policije i borila se sa sobom.Dosao je trenutak kada se nesto slomilo u meni,Strah se pretvotio u bes i tada je svemu dosao kraj.Bila sam spremna da se sama suocim sa njim.Da mi se taj prelom nije dogodio verovatno bih zavrsila kod psihijatra.

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000