Kako poboljsati vezu, partnerstvo, brak...?

• Odgovora: 35
Stranice: « 1 2 3 4 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Kako poboljsati vezu, partnerstvo, brak...?
« Odgovor #20 poslato: 11:12:23, 22.Avg.2009. »

Citat
Otvaram ovu temu pa mozemo jedni drugima da analiziramo veze, partnerstva, brak ...  kako bi ih poboljsali.

Dobra tema, znaci trebamo analizirati natalne karte, jer prvo trebamo promijeniti kod nas to sto projeciramo na partnera, okolinu, a cega u stvari nismo svjesni. To se najbolje vidi iz natalne karte. Ko zeli eto, neka iznese podatke, da malkice analiziram!

Ja i revelation09 smo dobili bar neke odgovore, evo scorpiorising je ostavila podatke na prvoj strani i mozes nju da analiziras :)

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 4
  • Pol: Žensko
« Odgovor #21 poslato: 11:19:55, 22.Avg.2009. »
Kaliopi...znas moje stanje i fore fazone. Ocem to i meni da kazes ;D tj da izanaliziras (*o*)

*

Van mreže kaliopaworld

• **
  • 134
  • 0
« Odgovor #22 poslato: 12:07:39, 22.Avg.2009. »

Ok. H-E-L-P!!!  ;)
Sta treba da uradim? Stvarno cu poludeti ovako vecno sama!  

7k ti pocnije jako blizu algola...moguce je da ti na nekom nesvesnom nivou seces sve ono sto ne valja u tvom zivotu,sto je super al s druge strane moguce je da bas time seces i samu sebe svoje emocije,da ne bi bila povredjena. Povredjene cemo biti kako kog okrenes i mi cemo povredjivati(od toga se ne mozemo zastiti nikako ako zelimo da zivimo) samo je pitanje da li cemo uzivati na tom putu ili ne. Muskarci koji ti prilaze su muskarci koji su slabiji od tebe...na prvu loptu deluju jako(Ma u vagi) medjutim svi ti tako na prvu loptu(na sta te tera ta konj.Ve i Ur) mislim da nisu bas za tebe. Jer tu lezi zabluda. Kada pogledamo dalje dispoz.tog Ma je Ve u strelcu,a Ju je u strelcu,sto znaci da bi trebala da forsiras njega. Taj Ju se nalazi u tvojoj 2k,kuci vrednosti. U konj.je sa Ne. Mozda ce taj neko biti mladic iz tvoje okoline(ribe 4k),neko ko ce znati da te ceni. Mislim da ce on(gledam derivatne kuce) imati veze sa nekim nasledstvom,zbog tog Ju koji je u sedistu,kao i zbog So u tvojoj 2k a njegovoj 8k.To isto moze biti mladic(tako ces isforsirati i zeznuti tog slabog Ma u vagi) koji je bik u horoskopu,sto zbog dc-a u biku ,sto zbog So u 2k. On i ako ne bude bik,moze da ima dosta planeta u tom znaku...Vrlo je moguce je  da ce on tebi prici jer je vladar 7k u tvojoj 1k.
Mo ti je na 29 stepeni vodolije i opet  je tu ona kotradiktornost jer i Mo i Ve te teraju da sve bude brzo,a ako se to dogodi dolazi se do pogresne procene...Zato pokusaj da sacekas tu neku drugu loptu,da bi se doslo do tog Ju i zelim ti puuno srece  yeah

*

Van mreže kaliopaworld

• **
  • 134
  • 0
« Odgovor #23 poslato: 12:30:21, 22.Avg.2009. »

Kaliopi...znas moje stanje i fore fazone. Ocem to i meni da kazes ;D tj da izanaliziras (*o*)

Caos... :)
Vladar dc-a je Ve u 9k,sa dispoz.u 10k(So u 10k)Dispoz.tog So je Me u 10k.Taj Me je prilicno jak. Taj neki muskarac je pre svega vezan ili ce biti vezan za posao.Ti bi mogla da ga upoznas preko posla.On bi mogao da ima neke veze sa inostranstvom ali cete se povezati preko tvog posla. O tome govori i So kao dispoz. 7k,a i Me kao dispoz.tog So. Emotivnost je ono sto ti zelis,pre svega zbog tog Mo koji je toliko blizu tog dc-a,pa jos u biku. On ce trebati da te gleda kao kraljicu,ne pincezu nego kraljicu ,namerno to kazem zbog te Ve u lavu. Ne znam kako jos da povezem tog Me?Da li to treba da predstavi mladjeg muskarca? Opet taj Me je i vladar njegove 2k,pa bi trebalo da on bude neko ko je imucan.Mada tu su mu i Ju i Ma u konjukciji.Ju ce ga terati da trosi,a Ma je tu u padu.
Ma je u padu u raku,tako da su i tebe verovatno privlacili mladici koji deluju kao oficiri ,borbeno i jako (hoce to da uradi Ma u raku) do prve istinske(zivotne) borbe.
Zato draga moja mislim da bi na svaki moguci nacin trebalo da radis na tom Me...jer bi od njega moga da potekne neka normalnija prica. Posto je to 9 polje umetnuto,a Me je blizu tog So,moguce je da ti ili jednostavno ne vidis, a poznajes ga ili ti se to cini nedopstupno i nemoguce...prosto se uvek malo duze otkriva sve sto je umetnutno. Eh da i obavezno je povezano sa dozom neke misterije. Ali i to vodi do tog Me. On moze biti i neko ko je razveden,moguce je da ce imati nekih problema na poslu (ne znam kako da to povezem jer mu je 2k ok)To kazem zbog 90 izmedju Me i Ne.
U svakom slucaju zelim ti da pronadjes tog Me. A zajedno cemo pokusati da dokucimo ko je on (mah:mah)

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • 4
« Odgovor #24 poslato: 14:36:35, 22.Avg.2009. »
oficirski,borbeno jako i sporteske tipove da nadovezem. Hvala neizmerno! kako li znam vec dugi niz godina opis mog buduceg partnera,moram da ovo nadovezem kao anegdotu.Ja radim u Mega Marketu u do sad sam upoznala triiilioon ljudi, da ne pricam o intelektualcima iz raznih krajeva sto srbije, inostranstva....znaci nemoguce ga je prepoznati,a jedno vreme sam se trudila iz petnih zila i svaki je bio bas taj.Znaci dok ne klikne,nista od prepoznavanja.
Ne90Me ovaj aspekat inace pokazuje laz i iluzije,kao i umetnicke duse. Kod meje je situacija da mrzim laz i namirisem je uvek,znaci neko me moze lagati dok ja to dozvolim,a ja se sa lazi u opste ne sluzim,cak naprotiv. Sto se tice njega,mogao bi biti recimo izuzetno romantican,umetnicka dusa slikar,pesnik?

*

Van mreže kaliopaworld

• **
  • 134
  • 0
« Odgovor #25 poslato: 15:49:38, 22.Avg.2009. »

oficirski,borbeno jako i sporteske tipove da nadovezem. Hvala neizmerno! kako li znam vec dugi niz godina opis mog buduceg partnera,moram da ovo nadovezem kao anegdotu.Ja radim u Mega Marketu u do sad sam upoznala triiilioon ljudi, da ne pricam o intelektualcima iz raznih krajeva sto srbije, inostranstva....znaci nemoguce ga je prepoznati,a jedno vreme sam se trudila iz petnih zila i svaki je bio bas taj.Znaci dok ne klikne,nista od prepoznavanja.
Ne90Me ovaj aspekat inace pokazuje laz i iluzije,kao i umetnicke duse. Kod meje je situacija da mrzim laz i namirisem je uvek,znaci neko me moze lagati dok ja to dozvolim,a ja se sa lazi u opste ne sluzim,cak naprotiv. Sto se tice njega,mogao bi biti recimo izuzetno romantican,umetnicka dusa slikar,pesnik?

Moglo bi da se i tako gleda ,pa da onda kroz to ode taj aspekt 90 izmedju Me i Ne. Ne znam kako povezati to na koji jos nacin!? Trebalo bi i da taj neko bez obzira na taj izazovni aspekt ipak lepo zaradjuje svojim poslom.

*

Van mreže lilka

Počasni član
  • 1 314
  • 4
« Odgovor #26 poslato: 15:56:09, 22.Avg.2009. »
A da li to oze biti neko sa kim sam vec bila...s obzirom da je me r? a vladar8 i suvladar 7?
Mozda neko ko ce se baviti nelegalnim poslom, raditi sa tudjim novcem...hm sad si me zabrinula sa ovim aspektom....nekako sam uvek bila mislju da ce biti neko sa kim cu se ponositi.Možda ce to biti izuzetno romanticna veza ili pak velika zabluda hm hmhm
« Najnovija izmena:: 17:20:25, 22.Avg.2009. lilka »

*

Van mreže kaliopaworld

• **
  • 134
  • 0
« Odgovor #27 poslato: 20:08:16, 22.Avg.2009. »

A da li to oze biti neko sa kim sam vec bila...s obzirom da je me r? a vladar8 i suvladar 7?
Mozda neko ko ce se baviti nelegalnim poslom, raditi sa tudjim novcem...hm sad si me zabrinula sa ovim aspektom....nekako sam uvek bila mislju da ce biti neko sa kim cu se ponositi.Možda ce to biti izuzetno romanticna veza ili pak velika zabluda hm hmhm

Nemoj nista shvatiti skroz bukvalno,samo pokusavam da definisem simbole. Nemoj da dozvolis da te to brine...Sto se ne bi ponosila,pa s obzirom da je Me tako blizu So,trebalo bi da to bude neko ko ce imati IQ yeah .Moguce je i to sto kazes,da to bude neko s kim si bila pre  (kiss3)

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #28 poslato: 21:14:58, 25.Avg.2009. »
Posto je naziv teme 'kako poboljsati vezu,partnerstvo, brak..",ovdje bih postavila jedno pitanje za sve one koji se malo vise razumiju u astrologiju.Naime, interesuje me koliko vam zaista ono sto vidite (koliko god to bilo dubiozno ili ne )u natalnoj pomaze u konkretnom slucaju tj. na primjeru poboljsanja veze....Da li koristite ono sto saznate kroz tumacenje natalne da bi malo npr. 'pogurali' stvar ili necemu dali jos jednu sansu i sl....?

Da li se npr. kad upoznate neku osobu, i uporedite njenu natalnu kartu sa vasom i recimo uocite veliku kompatibilnost ili nekompatibilnost upravljate prema tome ili se jednostavno prepustate slucaju po principu'ako se sto desi..desi' itd

Pitam sve ovo jer nesto ne znam kako da se sama postavim po tom pitanju.Prije nesto vise od godinu dana, jedna astrologinica mi je rekla par stvari koje se polako pocinju desavati....tj. mnogo se toga poklapa, a ja ne znam da li da se pravim kao da nista ne znam i da pustim da stvari idu svojim tokom ili da 'stvari uzmem u svoje ruke' tj. da pomognem da se predikcija do kraja ostvarim...

Ne znam kako se vi, koji poznajete astrologiju ponasate u ovakvim i slicnim situacijama.....

*

Van mreže scorpiorising

• *
  • 57
  • 1
« Odgovor #29 poslato: 23:10:30, 25.Avg.2009. »

Ok. H-E-L-P!!!  ;)
Sta treba da uradim? Stvarno cu poludeti ovako vecno sama!  

7k ti pocnije jako blizu algola...moguce je da ti na nekom nesvesnom nivou seces sve ono sto ne valja u tvom zivotu,sto je super al s druge strane moguce je da bas time seces i samu sebe svoje emocije,da ne bi bila povredjena. Povredjene cemo biti kako kog okrenes i mi cemo povredjivati(od toga se ne mozemo zastiti nikako ako zelimo da zivimo) samo je pitanje da li cemo uzivati na tom putu ili ne. Muskarci koji ti prilaze su muskarci koji su slabiji od tebe...na prvu loptu deluju jako(Ma u vagi) medjutim svi ti tako na prvu loptu(na sta te tera ta konj.Ve i Ur) mislim da nisu bas za tebe. Jer tu lezi zabluda. Kada pogledamo dalje dispoz.tog Ma je Ve u strelcu,a Ju je u strelcu,sto znaci da bi trebala da forsiras njega.

Jel ovo znaci da bi trebao da ima naglasen JU u svom natalu, dakle AC, MO ili SO u strelcu ili JU u 1k ili nesto sl.?

A mene uvek privuku 'slabiji' i nezniji od mene...ako nisu "slabiji" onda ja dobijam tu "prednost" time sto je on mladji(evo, upravo se muvam sa nekim momkom koji je 5 godina mladji od mene, upoznali se na odmoru...ma uzas...ja imam 25 a on 20...totalno mi je to smesno i sramota me je pomalo da flertujem s njim iako obostrana privlacnost definitivno postoji)

a sto se tice astroloskih kombinacija, uvek me privuce naglasena Vodolija ili UR(ima li ocitije od toga, moja VE(voli) u konjunkciji sa UR+MO u Vodoliji...dakle, najlepse da on ima SO u Vodoliji, pa da dodje na moj MO (e*e))...obicno i oni sa necim u Strelcu, to si bila u pravu(odgovara mi njihov razuzdan i slobodan avanturisticki duh)...Jako su mi privlacne i naglasene Ribe(pogotovo SO, valjda zbog mog MO koji je skoro u Ribama a i ICa u Ribama) a mogu ti reci da su mi i oni sa naglasenim Bikom privlacni i da su me privukli u proslosti...jedino kod njih moze malo da mi bude problem njihova nefleksibilnost i tradicionalnost....

A kada je rec o onome sto je seksi...tu definitivno mogu da potvrdim da su mi oni koji imaju nesto(SO ili AC) u Raku, tako da padnu u mog ukljestenog raka u 8k jako seksi, bas onako u simbolici 8k...

DAkle meni bi najvise odgovarao neki bik+strelac+vodolija+rak kombo?

Taj Ju se nalazi u tvojoj 2k,kuci vrednosti. U konj.je sa Ne. Mozda ce taj neko biti mladic iz tvoje okoline(ribe 4k),neko ko ce znati da te ceni. Mislim da ce on(gledam derivatne kuce) imati veze sa nekim nasledstvom,zbog tog Ju koji je u sedistu,kao i zbog So u tvojoj 2k a njegovoj 8k.To isto moze biti mladic(tako ces isforsirati i zeznuti tog slabog Ma u vagi) koji je bik u horoskopu,sto zbog dc-a u biku ,sto zbog So u 2k. On i ako ne bude bik,moze da ima dosta planeta u tom znaku...Vrlo je moguce je  da ce on tebi prici jer je vladar 7k u tvojoj 1k.
Mo ti je na 29 stepeni vodolije i opet  je tu ona kotradiktornost jer i Mo i Ve te teraju da sve bude brzo,a ako se to dogodi dolazi se do pogresne procene...Zato pokusaj da sacekas tu neku drugu loptu,da bi se doslo do tog Ju i zelim ti puuno srece  yeah

hvala puno na pomoci...a bas je istina to za 'prvu loptu'...jer ja izgleda ni jednu drugu ne priznajem ;) Dakle, treba da se naucim strpljenju!
« Najnovija izmena:: 23:21:22, 25.Avg.2009. scorpiorising »

Stranice: « 1 2 3 4 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000