Licna intima

  • Odgovora: 16
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Licna intima
« poslato: 12:33:56, 05.Jan.2013. »
Interesuju me vasa misljenja i iskustva, koliko je pametno pricati o svom zivotu previse otvoreno drugima, da li spadate u kategoriju onih koji previse otvaraju neku svoju licnu intimu, zivotne dogodovstine, odluke, postupke ili ipak ne volite previse zivotne intime da iznosite drugima?


 


*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Licna intima
« Odgovor #1 poslato: 14:15:19, 05.Jan.2013. »
Ja se lako otvaram, brzo iznosim intimne stvari, iako znam da to ne valja, a ako mi neko o sebi nešto intimno ispriča, još više pričam, u tom smislu mislim da nemam tajni, nešto samo za sebe, vala skoro ništa da ne krijem, užas, ali takva sam, volim da razmjenjujem životna iskustva s drugima, mada mnogi znaju da to iznevjere, ali jače je od mene, volim pričati.
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Licna intima
« Odgovor #2 poslato: 14:38:31, 05.Jan.2013. »
Ja npr na pocetku, kada tek nekog upoznam se ne otvaram lako, zatvorena sam no kako vreme odmice i odnos se razvija tako blebetam, ali sam poslednjih par god imala neg iskustva zbog ovoga i od skoro bas gledam da menjam stvari po ovom pit za 360 stepeni.Mislim da uopste nije pametno otvarati se previse, samo proverenim osobama, sigurnim prijateljima
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Licna intima
« Odgovor #3 poslato: 14:52:17, 05.Jan.2013. »
Ih, koliko sam se puta zbog te svoje mane opekla, ali džaba, takav mi je karakter, tu vaspitanje roditelja nije pomoglo, ali što kažeš, treba to mijenjati i biti oprezniji. Treba nešto i sačuvati za sebe, naročito kada je ljubavna veza u pitanju.
 

*

Van mreže malaopasna

  • **
  • 414
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Licna intima
« Odgovor #4 poslato: 15:50:19, 05.Jan.2013. »
Imam neke tajne  (perverzija) a kod mene nije problem da se pozalim i pohvalim  ;D
Kiss, kiss, kiss :-)
 

*

Van mreže Allegra

  • **
  • 172
  • 9
  • Pol: Žensko
Odg: Licna intima
« Odgovor #5 poslato: 02:02:39, 06.Jan.2013. »
I meni nije to nekakva tabu tema. Mogu da pricam sa bilokim o svemu i svacemo sto se toga tice.  8)
Otvaram se lako, posebno sa zenskim osobama, sa muskarcima si djelimo savjete :p
 Ali ne kazem o kojoj se osobi radi, posebno ako ova druga nju zna.


*

Van mreže tikica

  • *****
    Počasni član
  • 1 743
  • 12
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Licna intima
« Odgovor #6 poslato: 13:26:16, 06.Jan.2013. »
Zavisi kome  :)  Najboljim drugaricama mogu skoro sve da kazem, sa deckom isto skoro i da ne postoji nesto o cemu ne mogu da razgovaram
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)
 

*

Van mreže narcisa zec

  • *****
    Počasni član
  • 4 384
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Licna intima
« Odgovor #7 poslato: 15:22:58, 06.Jan.2013. »
Zatvorena sam dosta po tom pitanju. Mogu iznijeti misljenje o nečemu itd ali lične sstvari - samo za najuži - odabrani  ;) krug ljudi. 
Velik je onaj čovjek koji nije izgubio srce djeteta
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Licna intima
« Odgovor #8 poslato: 18:14:47, 06.Jan.2013. »
Zatvorena sam dosta po tom pitanju. Mogu iznijeti misljenje o nečemu itd ali lične sstvari - samo za najuži - odabrani  ;) krug ljudi.

Sviđa mi se to, i ja ču početi to da primjenjujem kod sebe, bar ću se truditi. :)
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Licna intima
« Odgovor #9 poslato: 10:46:36, 07.Jan.2013. »
Zatvorena sam dosta po tom pitanju. Mogu iznijeti misljenje o nečemu itd ali lične sstvari - samo za najuži - odabrani  ;) krug ljudi. 

Ovo def je najpametnije resenje.
 


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
5 Odgovora
2652 Pregleda
Najnovije: 20:45:23, 23.Okt.2011.
sandra993
2 Odgovora
1351 Pregleda
Najnovije: 19:48:29, 20.Jul.2014.
TF 2008