Lunarni horoskop

  • Odgovora: 13
Stranice: 1 2 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže my sun

  • *
  • 67
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Lunarni horoskop
« poslato: 23:54:52, 01.Mar.2009. »

Lunarni povratak - Lunarni horoskop - Lunar

Koji se pravi kao i solarni. Polozaj meseca u radiksu odnosi se na prvu godinu zivota. Sledeci dolazak meseca na isti stepen ekliptike i taj arkana odredjuje sta ce se desiti u drugoj godini. I tako redom za svaku godinu. Lunarni su jaci od ostalih predikcija ako nema drugih jacih.

autor-Dupor


 


*

Van mreže Lea

  • **
  • 257
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Lunarni horoskop
« Odgovor #1 poslato: 15:49:26, 02.Mar.2009. »
Vec sam malo zapitkivala o tome kome su bolje te Lunarne prognoze jer je meni u Solaru i Lunaru dosta razlicita situacija.A carobnjak rece da mora biti potvrdjeno natalom.Ipak ispada da su tranziti po natalu zakon za upucivanje u probleme ili blagodeti.A neko mi rece da je podznak Rak jako sklon ispunjavanju Lunara.Ne znam,to nam moze reci neko s tim podznakom,ako zeli.
 

*

Van mreže my sun

  • *
  • 67
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Lunarni horoskop
« Odgovor #2 poslato: 16:21:15, 02.Mar.2009. »

mislim da lunar i solar posebno nista ne pomazu ako ne uzimamo i druge karte u obzir (*o*)
 

*

Van mreže elenica

  • *****
    Počasni član
  • 4 065
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 53
  • Pol: Žensko
Odg: Lunarni horoskop
« Odgovor #3 poslato: 19:10:13, 21.Feb.2010. »
Koliko su bitni oni lunari kad je ascedent isti kao i natalni?(ako idemo logikom da su bitne godine kad su solarni ascedenti isti kao natalni pretpostavljam da su i lunari sa istim asc kao natalni znacajniji)
« Najnovija izmena:: 19:16:11, 21.Feb.2010. elenica »
 

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Lunarni horoskop
« Odgovor #4 poslato: 10:23:07, 22.Feb.2010. »
mislim da lunar i solar posebno nista ne pomazu ako ne uzimamo i druge karte u obzir (*o*)
Potpuno se slažem sa tobom  (e*e)

Koliko su bitni oni lunari kad je ascedent isti kao i natalni?(ako idemo logikom da su bitne godine kad su solarni ascedenti isti kao natalni pretpostavljam da su i lunari sa istim asc kao natalni znacajniji)
Isto kao i u sloarnom ~ ako se poklope natalni Asc' i Lunarni Asc' ~ taj period će biti "vrlo bitan"  ;)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže Feniks

  • ***
  • 983
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Lunarni horoskop
« Odgovor #5 poslato: 15:52:28, 22.Feb.2010. »
mislim da lunar i solar posebno nista ne pomazu ako ne uzimamo i druge karte u obzir (*o*)
Ja sam sebi uradila Solar..bacila oko na njega i shvatila sta ce mi biti naglaseno, ono sto mi je u prvom planu ove godine. I dobro, medjutim nije krenulo od pocetka moje Solarne godine desavanja, tacnije oktobra a sad je vec kraj feb. E, onda sam eto posto je Lunarni povratak na svakih 28 dana, uzela i isla mesecno, i pokazalo se tacno gde su zapravo prepreke. Mozda kod mene to i radi, jer mi je MO u Skorpiji..tako da sam momenta kad sam naisla na mesec gde se nesto menja ukljucila jos neku vrstu predikcije tek da potvrdim da je to povoljan period, ili zapravo i jeste vreme do kad ce se prepreke ukloniti.
 


*

Van mreže my sun

  • *
  • 67
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Lunarni horoskop
« Odgovor #6 poslato: 23:31:44, 09.Mar.2010. »
nemam u kompjuteru nijedan astro program i hocu da mi neko kaze gde na astro com mogu da izracunam lunarni horoskop?  ::)
 

*

Van mreže Ch

  • ******
  • 12 178
  • Zahvaljeno: 28 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Odg: Lunarni horoskop
« Odgovor #7 poslato: 11:58:14, 10.Mar.2010. »
Free horoscopes pa idete extended chart selection pa tu imate Please select the type of chart you want.: i tu izaberite lunar return chart ...
 

*

Van mreže Šmišonja

  • *****
    Počasni član
  • 2 697
  • Zahvaljeno: 7 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Lunarni horoskop
« Odgovor #8 poslato: 12:24:28, 10.Mar.2010. »
Free horoscopes pa idete extended chart selection pa tu imate Please select the type of chart you want.: i tu izaberite lunar return chart ...
Odgovor u slici i reči :
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?
 

*

Van mreže my sun

  • *
  • 67
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 0
  • Pol: Žensko
Odg: Lunarni horoskop
« Odgovor #9 poslato: 12:41:17, 10.Mar.2010. »
hvala vam :)
 


Stranice: 1 2 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
0 Odgovora
1135 Pregleda
Najnovije: 13:29:31, 03.Jun.2009.
Ch
3 Odgovora
2353 Pregleda
Najnovije: 11:30:24, 22.Jul.2010.
Perla
11 Odgovora
3355 Pregleda
Najnovije: 08:44:59, 04.Okt.2010.
la luna