Lunarni horoskop

• Odgovora: 13
Stranice: « 1 2

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Lunarni horoskop
« Odgovor #10 poslato: 11:10:57, 11.Apr.2012. »
     Da malo oživimo temu. Evo nekoliko primera kako može da se tumači lunarni čart i da se dobiju potrebni podaci iz njega :

Evo još jednom potvrde, da barem kod mene "radi" ova "astro-matematika" 1° = 2 dana :

Lunar za period kada sam ostala trudna :

Počinje 11-09-2007 u 03h18am (ostala trudna 25-09 u podne, tj to mi je bio jedini odnos tog meseca, tako da je to i jedini mogući termin za začetak)

ASC u Lav sa Sunce na 17°57 Devica a vladar 5 polja je Jupiter 11°45' Strelac (inače na samom vrhu 5 polja u :0: sa mojim natalnim Neptun koji je vladar mog natalnog 5 polja) Orbis 06°12' :90: Kada se to prebaci u datum i sat dobijamo : 12 dana i +/- 10h ~ pa tako dolazimo do datuma 23-09-2007 -/+ 13h20 kada će se preko :90: spojiti vladar 1 i vladar 5 polja :aha:

•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #11 poslato: 11:11:20, 11.Apr.2012. »
     Ovaj lunar traje do 08-10-2007. Ja sam raskinula sa Dudinim ocem 16-10-2007. Prva svadja je bila maltene tog dana, 08-10. Evo lunara za taj period :

Ovde imam da je ASC u Škorpija sa Mars 04°00' Rak DESC Bik sa Venera 00°01' Devica ~ za raskid je potreban Saturn kao simbol kraja, prekida, odlaska, ostavljanja, on je ovde 04°14' Devica :

~ Mars Saturn orbis 0°15' = 12h + 08-10-2007 u 09h27am = 08-10 oko 21h30 - svadja je počela malo pre mog odlaska na posao (radila 3 smenu, od 22h)

~ Venera Saturn orbis 04°13' = 8 dana +/- 10h = 16-10-2007 oko 20h

~ Venera Mars orbis 03°58' = 7 dana +/- 22h = 16-10-2007 oko 07h30am

Pucanje kod mene je krenulo baš 16-10 posle završenog radnog dana (radila do 6h ujutru) jer sam se smorila sa njegovim zanovetanjem, sumnjama, prebacivanjima, proveravanjima itd ~ Venera u padu... svadja preko mobilnog je upravo krenula oko 7h i trajala je ceo dan, ja sam isključila mobilni jer sam htela da sapavam, pa kada sam ustala popodne oko 14h videla sam mali milion poruka i propuštenih poziva, pa se rasprava nastavila čitavo popodne i na kraju pre odlaska na posao oko 21h on je nekako prihvatio činjenicu da ja više ne želim da budem sa njim. Ovde vidimo i da je sam Saturn u :0: sa JMČ što dodatno pojačava njegov negativan uticaj na celu priču.

Samim tim, nedajte da vas dobri aspekti povuku u pogrešnom pravcu. Ovde vidimo i da su i Venera i Mars u znaku svog pada, što može da ukaže da se partnerski odnos promenio od dobrog ka lošem (oboje su na početnim stepenima, pa samim tim i ukazuju da je nedavno došlo do te promene ~ kod mene u mom slučaju baš za moj rodjendan 03-10) Naravno, ovde dodatno imamo i Mars :90: Sunce pa Mesec :180: Uran pa Mesec :90: Jupiter ~ to sve prikazuje mene koja postajem vrlo emotivno nezadovoljna i željna neke promene po bilo koju cenu (aflikacije)

•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • 19
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #12 poslato: 11:12:05, 11.Apr.2012. »
Evo Lunara kada sam saznala da je Dudin otac poginuo, lunar počinje 16-04-2008 u 14h42 :

Pored činjenice da je Saturn na ASC što označava samotan, tužan i težak period (kakav i jeste bio) ASC je ovde u Devica sa Merkur 27°09' Ovan (na mom natalnom Hironu pa to dodatno pokazuje moju mentalnu "bolest" tj tugu) a DESC u Ribe sa Jupiter 21°33' Jarac (egz. :90: moji natalni Merkur i Jupiter ...) a Neptun 23°49' Vodolija :0: JMČ ... dodatno Jupiter Neptun vladaju i 8 poljem... a pak Merkur je vladar 2 polja ~ partnerovo 8 polje...

~ Merkur Jupiter :90: orbis 05°36' = 27-04-2008 oko 19h
~ Merkur Neptun :120: orbis 03°20' = 23-04-2008 oko 01h

Iskreno, ne mogu da se setim tačno datuma kada sam čula ovu vest, ali znam da je bilo poslednje nedelje Aprila, baš u ovom intervalu od 23-04 do 27-04.

•○• natal •○•

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #13 poslato: 12:49:26, 13.Jul.2012. »
Buduci da nisam najspretnija sa lunarom,ako ima neko zainteresovan da mi pogleda?Zanima me samo ono najvaznije da se izdvoji,ne treba mi nista opsirno.I'll be thankful  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

Stranice: « 1 2

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000