Spoljasnja lepota u natalnoj karti

• Odgovora: 170
Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 18 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže scorpiorising

• *
  • 57
  • 1
  • Pol: Žensko
Odg: Spoljasnja lepota u natalnoj karti
« Odgovor #20 poslato: 17:01:38, 28.Apr.2009. »
Eto ova moja VE je 13' daleko od ASC pa i nisam nesto jako lepa ;D

Ali zato znam ko jeste ali to nigde ne mogu da vidim u njegovom natalu...ajde, posto cemo (uslovno receno) lakse naci zene za koje cemo reci da su fascinantno lepe, evo natala jednog momka koji je fascinantno lep. A da ne ispadne da sam ja subjektivna u svojoj oceni(da opet ne pokrecemo celu pricu kako je lepota relativan pojam, s cim se, btw, slazem) reci cu da se momak vec duzi niz godina uspesno bavi manekenstvom...

http://i131.photobucket.com/albums/p315/cherryice7/PaulBiWannaBi.gif

dakle, gde je ovde tolika lepota?

Kada sam ga prvi put videla, bila sam ubedjena da ima MO u Ribama ili Vodoliji ili NE na ASC ili nesto slicno...jer ima magneticno plave i prodorne oci...  inlove

*

Van mreže helena274

• *
  • 76
  • 1
« Odgovor #21 poslato: 10:14:09, 30.Apr.2009. »
Koliko ja znam, gleda se i 6.kuca za lepotu. On tamo ima Jupiter (to je vise kulturan izgled - u 1.kuci aristokratski) u trigonu sa Merkurom, vladarem ASC.
Osim toga on ima Veneru trigon Neptun, sto donosi sanjalacki izgled.

Za lepotu treba gledati i aspekte, ne samo ASC, Sunce, Mesec i planetu u 1.kuci.
Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #22 poslato: 15:33:32, 30.Apr.2009. »
Mars sekstil Mesec daje lep osmeh
Da li ta osoba ima lep osmeh?
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #23 poslato: 16:06:59, 30.Apr.2009. »

Jel samo sekstil MA i MO daju lep osmeh? Sta se jos gleda za osmeh?

*

Van mreže scorpiorising

• *
  • 57
  • 1
« Odgovor #24 poslato: 17:06:56, 30.Apr.2009. »
Koliko ja znam, gleda se i 6.kuca za lepotu. On tamo ima Jupiter (to je vise kulturan izgled - u 1.kuci aristokratski) u trigonu sa Merkurom, vladarem ASC.
Osim toga on ima Veneru trigon Neptun, sto donosi sanjalacki izgled.

Za lepotu treba gledati i aspekte, ne samo ASC, Sunce, Mesec i planetu u 1.kuci.

Ima sanjalacke plave oci...izrazito lepe i prodorne!

Da, ima jako lepe zube i puno se smeje  ;)

Inace, i ja imam MO 60 MA i isto imam bas lep osmeh i puno se smejem

Poenta price je da je decko izrazito lep, i to ima bas onu fascinantnu lepotu, skoro zensku, ako znate na sta mislim...kao da je bice sa druge planete...A da ne ispadnem neobjektivna reci cu da se veoma uspesno bavi manekenstvom...dakle, htela sam da vas pitam gde ja sva ta silna lepota u njegovom natalu?
« Najnovija izmena:: 18:02:03, 30.Apr.2009. scorpiorising »

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #25 poslato: 18:36:00, 30.Apr.2009. »

Jel samo sekstil MA i MO daju lep osmeh? Sta se jos gleda za osmeh?

Mars je bitan za osmeh

E sad ovo nema veze sa spoljasnjom lepotom ali da li je ta osoba nastrana? :-[
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže scorpiorising

• *
  • 57
  • 1
« Odgovor #26 poslato: 23:06:13, 30.Apr.2009. »

hihi, jel to kazes zato sto je MA u Raku u padu pa mu je jos dispozitor, MO otisao u Blizance?

Ne znam, mislim ne znam ni za sta konkretno niti bilo sta tvrdim ali sam skoro ubedjena da je probao seks sa muskarcem(dakle, ne kazem nego pretpostavljam)...a i celo njegovo drustvo je malo u fazonu freelove, pa se stalno ljubakaju medjusobno(mada , bar ovoliko koliko ja znam i koliko sam videla, samo se sa zenama ljubio :) )

a sta kaze natal?Gej, bi , strejt? ;)

mozda najbolje da ne offtopicujemo ovde pa mi posalji ako hoces privatnu poruku :)

*

Van mreže helena274

• *
  • 76
  • 1
« Odgovor #27 poslato: 09:57:40, 03.Maj.2009. »
hihi, jel to kazes zato sto je MA u Raku u padu pa mu je jos dispozitor, MO otisao u Blizance?
Ne znam, mislim ne znam ni za sta konkretno niti bilo sta tvrdim ali sam skoro ubedjena da je probao seks sa muskarcem(dakle, ne kazem nego pretpostavljam)...a i celo njegovo drustvo je malo u fazonu freelove, pa se stalno ljubakaju medjusobno(mada , bar ovoliko koliko ja znam i koliko sam videla, samo se sa zenama ljubio :) )
mozda najbolje da ne offtopicujemo ovde pa mi posalji ako hoces privatnu poruku :)
Dok si napisala da ima zensku lepotu, meni je pao na pamet: gej.
Kako mislis da se ljubakaju medjusobno? Muskarci sa muskarcima?

Kod ovih lepotana, svasta je moguce! Koliko sam je videla, bas najlepsi su na svoju stranu a posebno ovi iz sveta mode.
Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
« Odgovor #28 poslato: 21:01:12, 04.Maj.2009. »
Poenta price je da je decko izrazito lep, i to ima bas onu fascinantnu lepotu, skoro zensku, ako znate na sta mislim...kao da je bice sa druge planete...A da ne ispadnem neobjektivna reci cu da se veoma uspesno bavi manekenstvom...dakle, htela sam da vas pitam gde ja sva ta silna lepota u njegovom natalu?

Scorpi, daj sliku  ;) ;D ... Bas sam radoznala da vidim kako tip izgleda  ;D!

*

Van mreže scorpiorising

• *
  • 57
  • 1
« Odgovor #29 poslato: 23:29:39, 06.Maj.2009. »
Dok si napisala da ima zensku lepotu, meni je pao na pamet: gej.
Kako mislis da se ljubakaju medjusobno? Muskarci sa muskarcima?

Kod ovih lepotana, svasta je moguce! Koliko sam je videla, bas najlepsi su na svoju stranu a posebno ovi iz sveta mode.

ne ne ne...ja koliko sam videla ljubio se samo sa zenama...ali meni prosto odaje taj neki vajb(dakle, kao sto sam vec naglasila, nista konkretno ne znam!) da ne bi imao nista protiv ni da proba sa decacima...Ali,jos jednom naglasavam, ja NEMAM NIKAKVE DOKAZE da je tip biseksualan, samo imam predosecaj 8)

Scorpi, daj sliku  ;) ;D ... Bas sam radoznala da vidim kako tip izgleda  ;D!

Hej, pa zaista ne mogu... zbog njegove privatnosti ;) Ali sa druge strane, opisacu ti jos jednom kako izgleda - dakle, prodorne plave oci, svetlo smedja duza kosica, visoke jagodice, generalno prelepe crte lica sa tom efemernom, vanzemaljskom lepotom...veoma mrsav u telu...nista od muzevnosti i testosterona (*o*)
« Najnovija izmena:: 23:32:33, 06.Maj.2009. scorpiorising »

Stranice: « 1 2 3 4 5 ... 18 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000