Spoljasnja lepota u natalnoj karti

• Odgovora: 170
Stranice: « 1 2 3 4 ... 18 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Nale 83

Počasni član
  • 8 252
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 15
  • Pol: Žensko
Odg: Spoljasnja lepota u natalnoj karti
« Odgovor #10 poslato: 17:13:24, 24.Mar.2009. »
Ja sam tek sad prvi put cula tu tvrdnju za ASC Vodenjaka.Dvije drugarice su mi sa tim ASC,jedna je bozanstveno lijepa,a druga ne tako bozanstveno ali lijepa djevojka.

Kazem ja da to nema veze sa realnoscu! Ma citala sam o tome na par mesta ali mi nije delovalo realno. Ne mogu se tek tako banalizovati stvari, to smo toliko puta vec zakljucili na raznim temema u vezi sa astrologijom  :).

*

Van mreže helena274

• *
  • 76
  • 1
« Odgovor #11 poslato: 14:58:10, 20.Apr.2009. »
Pa AC, priblizava i opisuje izgled pojedinca, koliko sam horoskopa radila do sada, pravilo je da svaki koji je imao AC-rak, skorpija, riba su osobe sa izuzetno lijepim ocima, obrvama i trepavicama. Pogotovu Skorpija, izuzetno lijepe oci i magican pogled...Dalje zavisi koji aspekt pravi vladar AC, priblizava izgled, visinu itd...
Poznam tri zenske sa podznakom Raka: samo jedna je lepa.
Sto se tice ASC Skorpiona: oni nemaju toliko lepe oci, nego su one magneticne, duboke i privlacne. Ja ih zovem Kineske oci.
Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #12 poslato: 16:51:13, 20.Apr.2009. »
Mogu biti nekad lepe nekad opasne oci ali sigurno izrazene ;)

*

Van mreže ninaaaaa

• *
  • 19
  • 0
« Odgovor #13 poslato: 17:29:57, 24.Apr.2009. »
Ja imam VE na ASC...lepa-ne nesto preterano,skladno gradjena-mozda,sa par kila manje bila bih bas tanana :)
sarmantna-jako,uljudna-vrlo,prijatna isto....uvek dosta momaka oko mene.vesela,druzeljubiva,spontana...Ve u blizancima-imam lepe ruke i nokte i kazu da lepo pricam.
e sad,kad osecam da radi aspekt venera-saturn,mislim da sam vrlo ruzna.jer,raspolozenje mi se promeni,nastupi nesigurnost i zabrinutost,i sve pada u vodu.mada mi to nekad donosi i hladan distanciran i nadmen izgled koji isto nekoga i privlaci.
MO u raku i jos 3 planete...ma kakve bujne grudi,nista od toga...:) jedino oci,ocima mogu mnogo da kazem.takodje kao i kod svih pretpostavljam,od emotivnog zadovoljstva zavisi koliko sam lepa...kada sam nezadovoljna,ja sam neprimetna.kad sam zadovoljna-zracim. 8)

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #14 poslato: 12:42:05, 25.Apr.2009. »
A temu da preimenujemo...  "hajde da se hvalimo"  :D

Ok, mozda ima od toga ali opet Venera ti nije bas blizu AC ;)

*

Van mreže ninaaaaa

• *
  • 19
  • 0
« Odgovor #15 poslato: 15:13:31, 25.Apr.2009. »
 :D pa nije blizu asc...al je u prvoj...nisam htela da se hvalim  ??? :-[ ima tu i druga strana...
« Najnovija izmena:: 15:17:45, 25.Apr.2009. ninaaaaa »

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #16 poslato: 21:24:45, 25.Apr.2009. »
Ma nista lose nisam mislio ;)

*

Van mreže helena274

• *
  • 76
  • 1
« Odgovor #17 poslato: 12:33:13, 26.Apr.2009. »
Ja imam VE na ASC...lepa-ne nesto preterano,skladno gradjena-mozda,sa par kila manje bila bih bas tanana :)
sarmantna-jako,uljudna-vrlo,prijatna isto....uvek dosta momaka oko mene.vesela,druzeljubiva,spontana...Ve u blizancima-imam lepe ruke i nokte i kazu da lepo pricam.
e sad,kad osecam da radi aspekt venera-saturn,mislim da sam vrlo ruzna.jer,raspolozenje mi se promeni,nastupi nesigurnost i zabrinutost,i sve pada u vodu.mada mi to nekad donosi i hladan distanciran i nadmen izgled koji isto nekoga i privlaci.
MO u raku i jos 3 planete...ma kakve bujne grudi,nista od toga...:) jedino oci,ocima mogu mnogo da kazem.takodje kao i kod svih pretpostavljam,od emotivnog zadovoljstva zavisi koliko sam lepa...kada sam nezadovoljna,ja sam neprimetna.kad sam zadovoljna-zracim. 8)
Kada se tako menjas, mogla bi si dati ime: Kameleon. On menja boju (a ti izgled).
Nisi sama: i ja imam dva lica. Jedno sarmatno, sa velikim ocima. drugo kao da nisam ja.

p.s. Sada ce se Carobnjak smejati i meni, dodatno.
Ko nije nista pretrpio, ne smije me savjetovati.
-Sofoklo-

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #18 poslato: 13:58:50, 26.Apr.2009. »
Spoljasnja lepota je donekle odraz unutrasnje lepote...
Nema razloga da se smejem jer kod vecine ljudi postoje dve licnosti kada je u pitanju psiha sto ne mora da znaci lose.
Cesto kod onih kod kojih znak i podznak su kontra kao kod nine ali i kod mene :D
« Najnovija izmena:: 16:40:54, 27.Apr.2009. * Charobnjak * »

*

Van mreže ninaaaaa

• *
  • 19
  • 0
« Odgovor #19 poslato: 05:02:26, 27.Apr.2009. »
e jesam ponekad kao kameleon...:) pokusavam da se stabilizujem vremenom :) i mnogo mi se odrazavaju unutrasnja osecanja :)

Stranice: « 1 2 3 4 ... 18 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000