Kritike, pohvale, primedbe, predlozi za ovaj deo foruma

• Odgovora: 50
Stranice: « 1 2 3 4 ... 6 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Pol: Žensko
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Kritike, pohvale, primedbe, predlozi za ovaj deo foruma
« Odgovor #10 poslato: 09:45:33, 03.Jun.2009. »
Hvala Emilly   (mah:mah)
•○• natal •○•
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže gemini-leo

• **
  • 230
  • 0
  • HAKUNA MATATA!
« Odgovor #11 poslato: 09:00:13, 09.Jul.2009. »
Jao, pa ja udjoh ovde posle 1000 god, kad ono vi unapredili bas, bas...  (e*e)
Sad mi jos toliko nece biti dovoljno da ispregledam sve... Pozdrav!!!

*

Van mreže jupiter u raku

• **
  • 285
  • 1
  • volim Paris
« Odgovor #12 poslato: 01:47:34, 26.Avg.2009. »
Astrologija nam napreduje velikim koracima zahvaljujući uključenju novih likova-sjajnih astrologa  poput kaliope,scorpionsing,vilenije..i drugih....još da nam se oglasi mandrak. (e*e)
nikad ne reci nikad

*

Van mreže kaliopaworld

• **
  • 134
  • 0
« Odgovor #13 poslato: 07:23:58, 26.Avg.2009. »

Astrologija nam napreduje velikim koracima zahvaljujući uključenju novih likova-sjajnih astrologa  poput kaliope,scorpionsing,vilenije..i drugih....još da nam se oglasi mandrak. (e*e)

Hvala ti Jupi :zaljubljena: i meni je veoma drago sto ima suuper ljudi na ovom forumu. Pozdrav za sve VAS!

*

Van mreže mia

• **
  • 456
  • 0
  • ko sebe izgubi,nije dostojan spasenja
« Odgovor #14 poslato: 01:37:29, 09.Sep.2009. »
Sjajni ste!!! Posebna pohvala za Čarobnjaka i Šmišonju,divim se njihovoj volji da sa nama podele svoje znanje,i odgovore brzinom svetlosti na naša pitanja.Jedan od retko dobrih astro foruma,gde mi sa malim znanjima u ovoj oblasti možemo mnogo toga da naučimo

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #15 poslato: 12:46:04, 09.Sep.2009. »
Imam pitanje odnosno moze da bude i predlog.
Mnogo ljudi zeli da sazna  nesto o astrologiji,odnosno da pocne sa usvajanjem znanja o njoj.Odakle poceti?Koje knjige procitati/kupiti?Odakle nauciti osnove pa preci na visi nivo?Meni mnoge teme o kojima se prica su interesantne,ali ja nemam dovoljno predznanje da bih diskutovala.Vidim da mnogo ljudi posecuje ovaj deo foruma,i sve pohvale za moderatore,narocito Smisu,za horarni,Jupiter u Raku za ideje,Lilku za fun astro i Charobnjaka jer je sef ;D

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #16 poslato: 15:10:54, 09.Sep.2009. »
Mnogo ljudi zeli da sazna  nesto o astrologiji,odnosno da pocne sa usvajanjem znanja o njoj.Odakle poceti?Koje knjige procitati/kupiti?Odakle nauciti osnove pa preci na visi nivo?Meni mnoge teme o kojima se prica su interesantne,ali ja nemam dovoljno predznanje da bih diskutovala.
Početi od nove teme koju ćeš ti da otvoriš u astro-fan klubu  :)

*

Van mreže revelation09

• 905
  • 2
« Odgovor #17 poslato: 18:30:49, 09.Sep.2009. »

Mnogo ljudi zeli da sazna  nesto o astrologiji,odnosno da pocne sa usvajanjem znanja o njoj.Odakle poceti?Koje knjige procitati/kupiti?Odakle nauciti osnove pa preci na visi nivo?Meni mnoge teme o kojima se prica su interesantne,ali ja nemam dovoljno predznanje da bih diskutovala.Vidim da mnogo ljudi posecuje ovaj deo foruma,i sve pohvale za moderatore,narocito Smisu,za horarni,Jupiter u Raku za ideje,Lilku za fun astro i Charobnjaka jer je sef ;D

Apsolutno se slazem sa miss80....
Astro-forum je odlican...prije svega jer se mogu naci tekstovi iz razlicitih sfera astrologije ali ima i prakticni dio, gdje se analiziraju pojedini aspekti, pa cak i cijele natalne karte...
Medjutim, primjetno je da su najaktivniji clanovi ovdje, upravo oni koji imaju predznanje i znanje iz astrologije....Ja npr. znam ponesto, nesto saznam, procitam...medjutim, cinjenica je da ne znam neke elementarne stvari tj. nisam postepeno usvajala znanje, pa da astrologiju ucim korak po korak ....tako da bi i meni nesto ovako, sto miss80 predlaze odgovaralo. ..taj neki pocetak ucenja astrologije...
Ja se upravo zbog toga ustrucavam i da nesto prokomentarisem, pitam , kazem...kad imam dosta rupa u poznavanju astrologije,tako da bi ovako nesto pomoglo da se popune te praznine....

*

Van mreže miss80

Počasni član
  • 5 001
  • 3
« Odgovor #18 poslato: 21:14:58, 09.Sep.2009. »
Izgleda da sam ubola pravu temu za otvoriti,a kad Charobnjak kaze da treba,evo otvaram...

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #19 poslato: 23:32:20, 09.Sep.2009. »

Medjutim, primjetno je da su najaktivniji clanovi ovdje, upravo oni koji imaju predznanje i znanje iz astrologije....Ja npr. znam ponesto, nesto saznam, procitam...medjutim, cinjenica je da ne znam neke elementarne stvari tj. nisam postepeno usvajala znanje, pa da astrologiju ucim korak po korak ....tako da bi i meni nesto ovako, sto miss80 predlaze odgovaralo. ..taj neki pocetak ucenja astrologije...
Ja se upravo zbog toga ustrucavam i da nesto prokomentarisem, pitam , kazem...kad imam dosta rupa u poznavanju astrologije,tako da bi ovako nesto pomoglo da se popune te praznine....

Ja vas u potpunosti razumem i smatram da svaki put kada nesto zelite da pitate mozete da postavite pitanje pa makar to bilo i nesto banalno.
Sto se tice diskusije i komentara, mislim da treba da se ukljucite makar i pogresile jer cete na taj nacin sigurno mnogo bolje nauciti nego ovako...

Stranice: « 1 2 3 4 ... 6 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000