Kritike, pohvale, primedbe, predlozi za ovaj deo foruma

• Odgovora: 50
Stranice: 1 2 3 ... 6 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • Zahvaljeno: 23 puta
  • 167
  • Pol: Muško
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
Kritike, pohvale, primedbe, predlozi za ovaj deo foruma
« poslato: 03:08:27, 01.Mar.2009. »

Namena ovog topica nije spam i ostavljanje komentara sa smajlijem vec ostavljanje komentara koji ce pohvaliti, kritikovati rad na svim forumima Astrologije.
Takodje u ovoj temi mozete ostaviti vas predlog/e ili primedbu/e kako bi postojece forume napravili boljim i lepsim.

*

Van mreže tikica

Počasni član
  • 1 743
  • 12
  • Pol: Žensko
    • Facebook
Odg: Kritike, pohvale, primedbe, predlozi za ovaj deo foruma
« Odgovor #1 poslato: 21:31:26, 01.Mar.2009. »

ja imam samo pohvale za ove forume vezane za astrologiju  (e*e)
Zaljubljenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-)

*

Van mreže Lea

• **
  • 257
  • 0
« Odgovor #2 poslato: 15:30:37, 11.Mar.2009. »
Ja zaista volim ovaj forum i to su,do sada,bili moji momenti uzivanja i dopunjavanja o astrologiji.Naravno sama selektiram cije misljenje uvazavam pa da se zna da mi ni na kraj pameti nije nikakvo ubjedjivanje iliti prepucavanje.Nikada necu ostaviti odgovor niti bilo kakvo objasnjenje na kontriranje bez dokaza.Nadam se da cemo i ubuduce razmjenjivati "iskustvo" na civilizovan nacin.Od charobnjaka sam uvazila i kritike za mene jer su bile na mjestu...tog mladog covjeka sve vise cijenim i sve pohvale od mene za ovu nasu oazu mira.Thanks.

*

Van mreže Astro-girl

• **
  • 490
  • 3
« Odgovor #3 poslato: 17:00:40, 11.Mar.2009. »
Ja zaista volim ovaj forum i to su,do sada,bili moji momenti uzivanja i dopunjavanja o astrologiji.Naravno sama selektiram cije misljenje uvazavam pa da se zna da mi ni na kraj pameti nije nikakvo ubjedjivanje iliti prepucavanje.Nikada necu ostaviti odgovor niti bilo kakvo objasnjenje na kontriranje bez dokaza.Nadam se da cemo i ubuduce razmjenjivati "iskustvo" na civilizovan nacin.Od charobnjaka sam uvazila i kritike za mene jer su bile na mjestu...tog mladog covjeka sve vise cijenim i sve pohvale od mene za ovu nasu oazu mira.Thanks.

Kao da sam ja pisala  (e*e)

Htela bih da pohvalim stvarno rad Charobnjaka koji ulaze veliki trud u ovaj forum. Sve najbolje u nastavku rada i imas podrsku svih nas  8)
"Verovanje u uticaj konstelacija proizilazi pre svega iz iskustva koje je toliko uverljivo da ne moze biti odbaceno od strane onih koji to iskustvo nisu imali."
Kepler

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #4 poslato: 00:09:01, 12.Mar.2009. »
Hvala za pohvale ali eto da se zna da ce ovo biti prvi i jedini forum koji ce obuhvatiti celokupno znanje iz astrologije, da ce biti jedini forum gde svadje, prekoravanje i ismejavanje onih koji ne znaju kao i praznjenje negativne energije nije dozvoljeno. Ovaj forum ce biti za one koji zele da nauce i razmene znanje u jednoj kultivisanoj atmosferi.

Za tumacenje postoje odredjene teme tako da u svim ostalim se uci astrologija a ne tumaci se natalna karta. Ukljucite se u diskusiju recite vase misljenje, stav makar i bio pogresan jer cete tako najlakse dobiti odgovore na sva vasa pitanja, nauciti nesto a drugi se nece smoriti od vasih zapitkivanja vec ce vas usmeriti kako da sami dodjete do odgovora.
« Najnovija izmena:: 13:10:18, 18.Mar.2009. * Charobnjak * »

*

Van mreže draganica

• *
  • 21
  • 0
« Odgovor #5 poslato: 16:28:44, 18.Apr.2009. »
sve pohvale za brze odgovore na pitanja koja se postavljaju  (e*e) (e*e) (e*e) (e*e) (e*e)

*

Van mreže zelena dolina

• *
  • 67
  • 0
« Odgovor #6 poslato: 10:22:13, 23.Apr.2009. »
dobar je forum i mislim da ima interakcije ali je forum nepregledan i glomazan...
ne kritikujem nego sugerisem
(znam da je najlakse kritikovati a nista ne uraditi da se nesto promeni)..pozdrav
...jer na svetu postoji bezbroj ljudi cija je jedina snaga tudja slabost.. G.Milekic
Natalna karta

*

Van mreže Ch

• 12 179
  • 167
  • The start!
    • Facebook
    • Twitter
« Odgovor #7 poslato: 11:03:16, 23.Apr.2009. »

To je verovatno utisak jer je na drugim forumima drugacije.
Ovaj forum ce biti nesto posebno, kako po kvalitetu tako i po sadrzini.
Forum koji tezi da obuhvati sve zivotne teme i mora da bude glomazan kako se god okrene.

Ako ima nekih konkretnih problema postoji vodic koji sluzi za orijentaciju.
Ako se nekom cini da su teme isparcane mislim da je presao nivo osnovne astrologije i zeli nesto vise. I za takve postoji resenje odnosno treba da se ukljuci samo u teme koje se bave kartom kao celinom.
Teme su podeljena sto je moguce vise kako bi obican laik koji nikad nije ucio astrologiju moze da pocne sa citanjem.

Da li imas neko konkretno pitanje?  (mah:mah)

*

Van mreže zelena dolina

• *
  • 67
  • 0
« Odgovor #8 poslato: 11:57:25, 23.Apr.2009. »

sladak si :)
nemam za sad...
ucestvujem i pomazem koliko je do mene... :)
« Najnovija izmena:: 21:18:19, 03.Maj.2009. * Charobnjak * »
...jer na svetu postoji bezbroj ljudi cija je jedina snaga tudja slabost.. G.Milekic
Natalna karta

*

Van mreže emilly2

• *
  • 41
  • 0
« Odgovor #9 poslato: 16:49:42, 12.Maj.2009. »
Pridruzujem se pohvalama,narocito zelim da pohvalim Simsonju i Carobnjaka na dobroj volji i brzim odgovorima na nasa pitanja..

Stranice: 1 2 3 ... 6 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000