Ko mi dosadjuje telefonom?

• Odgovora: 8

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže marinaMA

• *
  • 83
  • 1
  • Pol: Žensko
Ko mi dosadjuje telefonom?
« poslato: 19:23:50, 22.Jul.2012. »
Ko me uznemirava telefonom?22.7.2012. 19:23 Kladovo

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
Odg: Ko mi dosadjuje telefonom?
« Odgovor #1 poslato: 15:10:10, 23.Jul.2012. »
Da vidimo :

~ ti si ASC u Jarcu sa Saturnom na 23° Vage
~ tajni pozivaoc je 3 polje i Mars 10° Vage
~ Mesec je na 13° Device

Ovde vidimo da taj Mars egzaltira Saturn i u njegovom je triplicitetu, ali sam Saturn je preko izgona povezan sa Mars ~ taj koji te zove ima pozitivne namere prema tebi, ali s obzirom da je Mars u izgonu, očigledno je smotan ili stidljiv, a ti kao Saturn koji je preko izgona povezan sa Marsom, doživljavaš to cimanje kao uznemiravanje (izgon su negativne emocije)

Mesec kao signifikator celokupne situacije se nalazi u znaku Device i nalazi se u 8 polju, slab je i peregniran i od aspekata ima apl 90° sa Venerom koja vlada i Saturnom i Marsom, a s druge strane preko antiscije ima sep. 180° sa Saturnom i apl. 180° sa Marsom, pa će se najverovatnije čutolog i dalje javljati, ali ništa konkretnije se neće desiti u skorije vreme, jer sami Mars i Saturn nemaju povezivanja za sad  (*o*)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže marinaMA

• *
  • 83
  • 1
« Odgovor #2 poslato: 15:33:19, 24.Jul.2012. »
Hvala ti puno na odgovoru...da ne bude da sam dosadna sa pitanjima zanima me samo odakle je dobio moj broj mobilnog?Pokusacu i ja da analiziram,pa ako uspem..:) Pitanje-Od koga je dobio moj broj?     ....Moj ASC je u Skorpiji..sa Saturnom u 11.kuci..Da li postoji mogucnost..da je neko od prijatelja dao ,ili da ima veze?Posto ja pitam za 3.lice .Da li gledam 9.i 11.kucu?Moja 9.je u Lavi sa vladarem Suncem u istoj 9.kuci...Neko ko je u skoli ,studira...Nadam se da nisam sve ispomesala.. :-[ :-[

*

Van mreže Šmišonja

Počasni član
  • 2 696
  • Zahvaljeno: 4 puta
  • 19
  • Never Born, or Died. Only Visited This Planet...
    • Facebook
    • Twitter
    • Google+
    • Instagram
    • Badoo
« Odgovor #3 poslato: 20:56:24, 27.Jul.2012. »
     Za to nema potrebe da se gleda nov čart. Dovoljno je samo da se pogleda poslednji aspekt koji je taj Mars imao ~ ta planeta će pokazati ko je u pitanju. Ovde je to Merkur tj, Jupiter ~ oni su vezani za osu 5-11 polja što može da ukaže na nekog tvog prijatelja / prijateljicu ili nj partnera / partnerku :)
Let me ask you something. If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient? If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous? If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

*

Van mreže marinaMA

• *
  • 83
  • 1
« Odgovor #4 poslato: 16:47:29, 30.Jul.2012. »
Hvala vam  (e*e)

*

Van mreže marinaMA

• *
  • 83
  • 1
« Odgovor #5 poslato: 23:23:55, 15.Avg.2012. »
Ako moze da se pogleda i ovaj cart ,proslo je malo vremena...Kakve su mu namere sa tom curom? 23:23 Kladovo

*

Van mreže tanja381

• *
  • 30
  • 1
« Odgovor #6 poslato: 16:52:44, 05.Nov.2012. »
imam i ja cudne pozive koji traju celo leto, do sept-okt. molim Vas da i mojoj karti posvetite minut vremena  ::)

*

Van mreže marinaMA

• *
  • 83
  • 1
« Odgovor #7 poslato: 20:41:52, 06.Nov.2012. »
Mozda je isti.. (perverzija) :svirka:

*

Van mreže tanja381

• *
  • 30
  • 1
« Odgovor #8 poslato: 21:51:27, 07.Nov.2012. »
hahaha, svaka mu cast onda- kako postize..  :-[

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000