Opozitorno ponasanje

• Odgovora: 24
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Opozitorno ponasanje
« Odgovor #10 poslato: 20:53:27, 17.Jul.2012. »
Sigurna sam  ;) Nije meni problem ni da prva zapocinjem raspravu,ali tako joj ostavljam prostora da se napravi budala.Ovako mogu da je ogranicim sa "svjezim" argumentima  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
« Odgovor #11 poslato: 20:55:29, 17.Jul.2012. »
Da, daj joj jos jednu sansu, pa opleti, imaces vise argumenata kad si pod svjezim utiscima ;)

*

Van mreže maraja

Počasni član
  • 1 835
  • 69
    • Facebook
« Odgovor #12 poslato: 12:30:46, 15.Avg.2012. »
Ja bih u ovom slucaju tu osobu potpuno otpisala sto tebi ne preporucujem jer nismo iste (*o*)  Kada je takva situacija onda ne znam ni sta mi ona misli a ne znam ni kakve su joj namere (*o*) 

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • 34
« Odgovor #13 poslato: 12:38:51, 15.Avg.2012. »
Jako je teško imati pravu drugaricu, prije ili kasnije u većini slučajeva, proveje zavist, počnu laži, sebičluk, sitna ogovaranja, koristoljublje, "šale" na račun fizičkog izgleda itd. i u takvom odnosu se niko ne osjeća dobro, pa se bolje rastati mirno, svako svojim putem. Čim te neko stalno bocka i omalovažava u društvu, čini da se osjećaš loše, ne treba ti ništa. Prijatelji treba da nam podižu samopouzdanje, a ne obratno. Generalno, teško je naći i pravog i pravu (*o*)

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #14 poslato: 15:56:20, 15.Avg.2012. »
Ja bih u ovom slucaju tu osobu potpuno otpisala sto tebi ne preporucujem jer nismo iste (*o*)  Kada je takva situacija onda ne znam ni sta mi ona misli a ne znam ni kakve su joj namere (*o*)

Licno sam primijetila da to radi i drugima,problem je u njoj,ne znam da li je svjesna sta radi.Doduse,u zadnje vrijeme se primirila i nema takve ispade.Ali prvi kad se dogodi,dobice jezikovu juhu.Ja sam u stanju da tolerisem osobi neko vrijeme,jer znam da,kad otpisem nekog,nema vise povratka.Licno,iza njene maske vidim gomilu kompleksa i neostvarenih teznji.Mislim da je njena namera da namiri svoj ego,i time popuni rupe u njemu koje su napravili kompleksi.Kao sto sam rekla,moze to jos jednom uraditi,pa ce me cuti.

@Bielenda,nazalost tako je.Meni se cesto desava da se razocaram u ljude oko sebe,u vecini prepoznajem pakost i zavist,naravno,narocito kod zena.Ja ne znam kako je na takav nacin posmatrati svijet i ljude oko sebe,jer nisam ni pakosna ni zavisna.Zadivoljna sam sobom,sto se upravo ogleda kroz moj odnos sa drugim ljudima.
« Najnovija izmena:: 15:58:36, 15.Avg.2012. Ouroboros »
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #15 poslato: 23:59:54, 15.Avg.2012. »
Imam i ja takvu drugaricu, samo ja nisam bas tako dugo to tolerisala. Mozda par sedmica, direktno joj rekla da mi se ne dopada takvo ponasanje. Nije odmah poslusala, a onda sam joj lijepo, pokazala kako je to na njezinoj kozi.

Mislim, prema drugima je nastavila, ali prema meni... ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #16 poslato: 00:02:35, 16.Avg.2012. »
Imam i ja takvu drugaricu, samo ja nisam bas tako dugo to tolerisala. Mozda par sedmica, direktno joj rekla da mi se ne dopada takvo ponasanje. Nije odmah poslusala, a onda sam joj lijepo, pokazala kako je to na njezinoj kozi.

Mislim, prema drugima je nastavila, ali prema meni... ;D

Ova moja je prestala tako da se ponasa u odnosu na mene(za sad),ali prema drugima je ista.E sad,ako se bude ponavljalo,nema tolerancije vise  :)
Natalna

*

Van mreže Alicia

• 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • mizantrop 1%
« Odgovor #17 poslato: 00:21:15, 16.Avg.2012. »
Ta tvoja je puno bolja, jer je prestala jer joj je stalo do tebe, a ova moja jer se pribojala svoje g... .  ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #18 poslato: 00:44:49, 16.Avg.2012. »
Ta tvoja je puno bolja, jer je prestala jer joj je stalo do tebe, a ova moja jer se pribojala svoje g... .  ;D

Ja cak nisam sigurna koliko je ova moja svjesna sta radi.Nekad mi se cini da to radi nesvjesno,fazon mehanizma odbrane,kada misli da je ugrozena,da neko vise paznje obraca na mene,ili u drustvu novih ljudi gdje zeli da se dokaze.Ja ne mogu razumijeti takve ljude nikako  :)
Natalna

*

Van mreže maraja

Počasni član
  • 1 835
  • 69
    • Facebook
« Odgovor #19 poslato: 23:37:59, 16.Sep.2012. »
U svakom slucaju drzala bih se dalje od takvih osoba  (mah:mah)

Stranice: « 1 2 3 »

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000