Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )

• Odgovora: 23
Stranice: « 1 2 3

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže bielenda

• 2 106
  • Zahvaljeno: 1 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )
« Odgovor #20 poslato: 13:19:00, 14.Jun.2012. »
Oko moje zgrade se vrte mačkice, pa stanu ispod prozora i čekaju da im bacimo hranu, moja majka im stalno baca ostatke od ručka :D

*

Van mreže cicka08

• *
  • 14
  • 0
« Odgovor #21 poslato: 22:16:59, 24.Jun.2012. »
ceo zivot imam drugare. imamo potpuno ravnopravan status u kuci... mnogi to ne razumeju i mnogo vole da pametuju kako toliko dozvoljavamo "zivotinjama", ali bas me briga - njihov manjak. trenutno imamo slepu macu, koju smo usvojili 2008. moj muz ju je uzeo da je ne bi zgazila kola. imala je oko 1,5 mesec. tek kada ju je doneo kuci i kada smo je okupali videli smo da je drasticno maltretirana (mehanicka povreda oba oka - neko se izivljavao, paljena po stomaku i sapici...). sada je OK, fantasticno se snalazi u nasem prostoru i sigurna sam da ne prodje ni dan a da nije zahvalna za svu ljubav i negu koju joj pruzamo.  od tada ne gajimo ambicije prema kupovini rasnih pasa, jer su oni napusteni vrlo specificni, prepametni...
planiramo da se uvecamo i za jos jednom kucom...
bas cu da razmotrim svoj natal i to sto ste pisali...

*

Van mreže Ouroboros

• 1 481
  • 30
« Odgovor #22 poslato: 22:27:03, 24.Jun.2012. »
ceo zivot imam drugare. imamo potpuno ravnopravan status u kuci... mnogi to ne razumeju i mnogo vole da pametuju kako toliko dozvoljavamo "zivotinjama", ali bas me briga - njihov manjak. trenutno imamo slepu macu, koju smo usvojili 2008. moj muz ju je uzeo da je ne bi zgazila kola. imala je oko 1,5 mesec. tek kada ju je doneo kuci i kada smo je okupali videli smo da je drasticno maltretirana (mehanicka povreda oba oka - neko se izivljavao, paljena po stomaku i sapici...). sada je OK, fantasticno se snalazi u nasem prostoru i sigurna sam da ne prodje ni dan a da nije zahvalna za svu ljubav i negu koju joj pruzamo.  od tada ne gajimo ambicije prema kupovini rasnih pasa, jer su oni napusteni vrlo specificni, prepametni...
planiramo da se uvecamo i za jos jednom kucom...
bas cu da razmotrim svoj natal i to sto ste pisali...

Svaka cast!Mnogo vise cijenim kada je neko u stanju da uzme nemocno stvorenje sa ulice,koje ima hendikep,nego one picajzle koje gledaju da su im zivotinje rasne,pa ih pustaju da se mnoze da bi zaradjivali na njima.Jedan od mojih macora nema jedno oko,pa se moje susjedstvo vec dugo pita zasto ga se "ne otarasim".Meni su zivotinje prijatelji,a prijatelja sigurno ne bih napustila zato sto je povrijedjen.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna

*

Van mreže plutonac

• 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
« Odgovor #23 poslato: 17:41:48, 26.Jul.2012. »
ko su ti monstrumi koji su oslepeli mace da mi je samo znati...i da mi je samo koji minut s njima...

elem ja sam dobio za rodjendan neverovatno pametnog i ludog malog macora,tako da sad imam mace uz kuce,iako nisam planirao,takav poklon se nikad ne odbija ;D
macak ima oko dva meseca,crno-beli je sa zutim ocima i aktivan 24 sata! Pablo se zove
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna

Stranice: « 1 2 3

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.

Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000