Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )

  • Odgovora: 23
Stranice: « 1 2 3 »

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )
« Odgovor #10 poslato: 01:14:45, 13.Jun.2012. »
bas tako! svaka cast! drago mi je da to cujem,danas su ljudi retardirani i surovi prema zivotinjama..
a pazi sad,meni su oba macori istovremeno nestala...So 0 Me( iz 8-me) Me180 Ne...
to mora da je to,tj neko ih je otrovao,sumnjam na komsiju (Ne u 3-oj)
sta mislis?

a za haskija me ne cudi,Sibir,jarac,pa takav i pas ;D
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 


*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )
« Odgovor #11 poslato: 10:33:41, 13.Jun.2012. »
bas tako! svaka cast! drago mi je da to cujem,danas su ljudi retardirani i surovi prema zivotinjama..
a pazi sad,meni su oba macori istovremeno nestala...So 0 Me( iz 8-me) Me180 Ne...
to mora da je to,tj neko ih je otrovao,sumnjam na komsiju (Ne u 3-oj)
sta mislis?

a za haskija me ne cudi,Sibir,jarac,pa takav i pas ;D

To za haskija,upravo  ;D Volim tu hladnocu u njihovoj pojavi,svidja mi se njihova tvrdoglavost,inteligencija,nezavisnost,to sto ih je tesko pripitomiti.Slicni su mi,narocito po tome sto ne vole odnos-pas gospodar  ;D
O da,vrlo vjerovatno.Me je iz 8.(smrt),a Ne je otrov.Mogucno je jos da se radi o starijoj osobi,namcoru,mozda nekome sa kime ne pricas.
Meni roditelji,dok sam bila mala nisu dozvoljavali da imam zivotinje,pa kad bih god donijela macku ili psa,ono bi ih odnosili,udaljavali od mene,So0Sa,u 4. kuci,pa su zivotinje odnosili clanovi porodice.

"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže plutonac

  • *****
  • 7 310
  • 77
  • Pol: Muško
  • mizantrop 100%
Odg: Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )
« Odgovor #12 poslato: 16:55:26, 13.Jun.2012. »
a kod mene je svadja bila uvek oko kucica koje sam donosio...Mo 0 Pl, Mo 90 Ma.. medjutim jednom sam rekao da kuce ostaje pa makar moralo u ustima da mi spava,na kraju sam to kuce imao 18 godina ;D
verovatno se iz ovih aspekata vidi kako tesko podnosim kad mi pas ugine...


A za trovanje mojih macora,sam odmah osudio jednog dedu,komsiju,teskog namcora... plus je Me 180 Sa,vladar 3.kuce, Sa0 Ne!! on je!
"Power is being told you're not loved and not being destroyed by it." Madonna
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )
« Odgovor #13 poslato: 18:15:31, 13.Jun.2012. »
Meni su tako stalno nosili zivotinje,dok nisam malo odrasla.A kako sam uvijek bila teske naravi,tvrdoglava i kako sam uvijek znala istjerati po svome,desavalo se da protestujem i da danima ne jedem dok m ine vrate moju zivotinju.Tako su se i oni navikli i naucili voljeti zivotinje  :D

Vidi se iz Mo0Pl,jer koliko su god oni tebi privrzeni,toliko si i ti njima.Oni te "osjecaju" na nekoj visoj ravni,i razumiju tvoje postupke,kao i rijec koju im uputis,intonaciju glasa.Mo120Hiron,pa si slab na njih,i dosta patis kada uginu.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )
« Odgovor #14 poslato: 12:18:13, 14.Jun.2012. »
Meni bi zbog Mo0Ne najviše odgovarale ribice, je l tako? Ja najviše čeznem za jednom slatkom, malom pudlicom bijele boje :), nabaviću je kad tad.
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )
« Odgovor #15 poslato: 12:35:14, 14.Jun.2012. »
Meni bi zbog Mo0Ne najviše odgovarale ribice, je l tako? Ja najviše čeznem za jednom slatkom, malom pudlicom bijele boje :), nabaviću je kad tad.
Ne mora da znaci,jer preko Mo gledamo i pse koji ti odgovaraju.Mislim da ta konjukcija moze da ukaze na manje,njezne miroljubive psice,a to ide uz opis pudlice koju zelis.Generalno,vidi se da volis zivotinje,samo si mozda alergicna na neke od njih.Moguce da ti i konji odgovaraju,ipak je Ju vladar seste.
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 


*

Van mreže bielenda

  • ***
  • 2 106
  • Zahvaljeno: 2 puta
  • 34
  • Pol: Žensko
Odg: Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )
« Odgovor #16 poslato: 12:41:38, 14.Jun.2012. »
Volim male slatke pudlice i štenad velikih pasa, samo kad ne bi rasli ;D i mačkice, ali stan i lijenost s jedne te alergija majkina na njihovu dlaku s druge strane su uticali da nemam kućnog ljubimca, ali biće... Od konja ništa, nemamo nikakvo imanje, ali nikad se ne zna, mislim da bi sa konjima imala uspjeha, zbog Ur0Ju u šestoj :)
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )
« Odgovor #17 poslato: 12:50:09, 14.Jun.2012. »
Volim male slatke pudlice i štenad velikih pasa, samo kad ne bi rasli ;D i mačkice, ali stan i lijenost s jedne te alergija majkina na njihovu dlaku s druge strane su uticali da nemam kućnog ljubimca, ali biće... Od konja ništa, nemamo nikakvo imanje, ali nikad se ne zna, mislim da bi sa konjima imala uspjeha, zbog Ur0Ju u šestoj :)

Konj za trku  ;D  Cini mi se da si dosta sazaljiva na povrijedjene,gladne,nemocne zivotinje,kao i ja.To zbog So0Sa.
A So u 5. daje ljubav prema mackama,ima ga i moja drugarica na istom mjestu i ima malu crnu cicku u stanu  ;D
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 

*

Van mreže Alicia

  • *****
  • 5 822
  • Zahvaljeno: 3 puta
  • 64
  • Pol: Žensko
  • mizantrop 1%
Odg: Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )
« Odgovor #18 poslato: 13:07:27, 14.Jun.2012. »
Moguce za to So u 5. ja to imam i volim macke, macice tacnije. ;D
Ali od kada mi je posljednja uginula, previse me pogodilo, tako da izbjegavam zivotinje u kuci.

Lutalice nahranim.  ;D
Be Weird, at least you will have a unique Personality.
 

*

Van mreže Ouroboros

  • ***
  • 1 481
  • 30
  • Pol: Žensko
Odg: Odabir kucnog ljubimca prema natalu : )
« Odgovor #19 poslato: 13:17:04, 14.Jun.2012. »
Mene uvijek pogodi,otugujem  uvijek kad se to desi.Ali cijeli zivot sam sa njima,tako da nema sanse da budem bez njih.Poslije nekog vremena ponovo usvojim neku malu lutalicu  :)
"Kažete da ste neshvaćeni, mladi prijatelju.Strpite se.I dijamant je u osnovi ugljik,ali je umio cekati."
Natalna
 


Stranice: « 1 2 3 »

 

Brzi odgovor Vam omogućava da pošaljete poruku bez učitavanja nove stranice.

Upozorenje: u ovoj temi nije pisano već više od 365 dana.
Ukoliko niste sigurni da želite da odgovorite, razmislite o pokretanju nove teme.


Maksimum znakova 20000; preostalih znakova: 20000

Related Topics

  Naslov teme / Započeo Odgovora Najnovije:
36 Odgovora
16488 Pregleda
Najnovije: 21:46:12, 14.Okt.2022.
MatijaSever
0 Odgovora
1425 Pregleda
Najnovije: 13:41:54, 03.Mar.2010.
elenica
1 Odgovora
1651 Pregleda
Najnovije: 20:09:38, 25.Okt.2016.
proigrac11